3.set
17 : 25

Novi poraz odbojkašica Ljubinja

02.10.2022 hercegsport.com

Odbojkašice Ljubinja  danas su u drugom kolu Prve lige Republike Srpske pretrpjele i drugi poraz. Bolje od njih bile su djevojke iz Zvornika, savladavši ih maksimalnim rezultatom 0:3.

U početku utakmice rezultat je bio neizvjestan do sredine seta, ali uz dosta nesigurnosti i tehničkih grešaka od strane domaće ekipe prvi set otišao je u ruke protivnika. Drugi i treći set takođe nisu dali naslutiti ništa dobro jer su gošće serijom od više poena ponovno pobjegle na nedostižnu razliku.

Najbolja igračica domaće ekipe , Kristina Rudan, nije igrala ovu utakmicu iz zdravstvenih razloga i pauziraće neko vrijeme. Zbog toga je danas malo teže bilo i igrati jer se njen nedostatak osjeti u  igre Ljubinja. Na njenom mjestu danas je po prvi put zaigrala Marijana Sorajić (2007) i dala je sve od sebe odigravši onoliko koliko ona može da pruži.