• Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
Naprijed krenuo pobjedom

Bojan Kremenović

Fudbaleri banjalučkog Naprijeda u prvom kolu Druge lige, Zapad su uknjižili i prva tri boda, pobijedivši ekipu Čelinca rezultatom 3:0.

Naprijed ima respektabilnu ekipu koja igra napadački i lijepo za oko i obećava da će biti prvo osvježenje za drugoligaškim terenima.

Kapiten Naprijeda iskusni Bojan Kremenović nakon utakmice rekao je:

-Mogli smo zabiti i više golova, ali zadovoljan sam rezultatom. Poslije 10 godina, drugoligaški fudbal se vratio na "Barutanu". Kvalitetno smo odradili pripreme i spremni ušli u prvenstvo,  a to smo  u ovoj utakmici pokazali. Već poslije prvih 10 minuta imali smo vođstvo od 2:0. Nastavili smo u istom tempu , što je na kraju rezultiralo naš sigurnom  pobjedom. Promašili smo nekoliko izglednih situacija i rezultat je možda mogao biti i drugačiji ali sreća u tim nekim momentima nije bila na našoj strani. Zadovoljni smo sa otvaranjem prvenstva i 3 boda na našem kontu. Ekipi Čelinca želim da se zahvalim na fer i korektnoj igri i naravno neka im   srećno u nastavku prvenstva - rekao je Kremenović.