XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 60 utakmica za dan
Subota, 24 Septembar 2016

Fudbal

24.09.2016 16:00 Famos 1 : 0 Leotar
24.09.2016 16:00 Guber 0 : 1 Mladost (G)
24.09.2016 16:00 Jedinstvo (Bč) 2 : 1 Glasinac 2011
24.09.2016 16:00 Sloga Junajted 1 : 0 Proleter
24.09.2016 16:00 Ljubić 2 : 2 Jedinstvo
24.09.2016 16:00 Laktaši 2 : 1 Proleter
24.09.2016 16:00 Sloga (S) 1 : 1 Željezničar Sport Team
24.09.2016 16:00 Borac 1 : 2 BSK
24.09.2016 16:00 Modriča 2 : 0 Ozren
24.09.2016 15:30 Polet 1926 3 : 2 Hajduk
24.09.2016 15:30 Trebava 3 : 1 Skugrić
24.09.2016 15:30 OFK Pridjel 5 : 0 Zvijezda
24.09.2016 16:00 Rudar 1 : 3 Sloga
24.09.2016 16:00 Romanija 3 : 0 OFK Podgrab
24.09.2016 16:00 Brdo 4 : 1 Lijevče
24.09.2016 11:00 Naprijed 1 : 1 Čelinac
24.09.2016 16:00 Progres 8 : 3 Partizan
24.09.2016 16:00 Mladost Farma Prom 0 : 2 Rekreativo
24.09.2016 16:00 Borac 2 : 0 Džaja
24.09.2016 16:30 Ratar 3 : 1 Borac (M)
24.09.2016 16:30 Biseri 1 : 3 Milan
24.09.2016 16:00 Slaven 0 : 3 Radnik
24.09.2016 16:00 Brodac 5 : 0 Balatun
24.09.2016 16:00 Kiseljak 5 : 2 Blatna
24.09.2016 16:30 Omladinac 4 : 3 Stevan Dukić
24.09.2016 16:30 Laminci 4 : 1 Polet
24.09.2016 16:00 Borac 1 : 1 Glogovac
24.09.2016 16:00 Obarska 10 : 0 OFK Magnojević
24.09.2016 16:00 Ljeskovac 2 : 0 Nacional
24.09.2016 16:00 Vitez 0 : 0 Olimpic
24.09.2016 16:00 Sloboda 0 : 1 Radnik
24.09.2016 19:00 Zrinjski 2 : 1 Mladost
24.09.2016 16:00 Čelik 1 : 2 Krupa
24.09.2016 16:00 Slavija 1 : 0 Drina
24.09.2016 16:00 Zvijezda 09 2 : 0 Sutjeska
24.09.2016 18:00 Borac (BL) 2 : 1 Borac (Š)
24.09.2016 16:00 Kozara 0 : 0 Rudar Prijedor
24.09.2016 16:00 Sloboda 0 : 0 Tekstilac Kort
24.09.2016 16:00 Sloga 3 : 3 Podrinje
24.09.2016 15:00 Mladost 2 : 2 Sloga
24.09.2016 16:00 Centar 4 : 1 Drina
24.09.2016 16:00 Lokomotiva 1 : 1 Gradina
24.09.2016 16:00 Iskra 4 : 0 Modriča

Odbojka

24.09.2016 16:00 Modriča Optima 3 : 0 Majevica
24.09.2016 18:00 Ljubinje 3 : 0 Tempo
24.09.2016 15:00 Ljubinje Bankom 0 : 3 Maglić

Rukomet

24.09.2016 19:30 Lokomotiva 21 : 20 Kotor Varoš
24.09.2016 19:00 Leotar 45 : 26 Bijeljina
24.09.2016 15:00 Laktaši 29 : 32 Kozara Mlijekoprodukt
24.09.2016 Sloga 2 10 : 0 Derventa 2
24.09.2016 Borac M:TEL 2 18 : 29 Kozara
24.09.2016 Teslić 27 : 21 Srednjoškolac
24.09.2016 19:00 Konjuh 47 : 29 Sloga
24.09.2016 19:00 Krajina 23 : 24 Goražde
24.09.2016 17:00 Borac M:TEL 40 : 28 Čelik
24.09.2016 19:00 Maglaj 27 : 25 Zrinjski
24.09.2016 20:00 Lokomotiva 23 : 31 Neretva
24.09.2016 18:00 Mira 33 : 18 Bihać
24.09.2016 18:00 Grude 38 : 26 Krivaja
24.09.2016 18:00 Jedinstvo Atlas Relax 35 : 34 Izviđač CO