Željezničar
Sarajevo
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
10.09.2016 19:30 | Željezničar | 2 : 1 | Krupa | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Čelik
Zenica
|
10.09.2016 19:00 | Zrinjski | 4 : 0 | Čelik |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Sutjeska
Foča
|
10.09.2016 16:30 | Slavija | 3 : 0 | Sutjeska | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Borac (Š)
Šamac
|
10.09.2016 16:30 | Drina | 1 : 0 | Borac (Š) | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišići
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
10.09.2016 16:30 | Zvijezda 09 | 0 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Borac (BL)
Banja Luka
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
10.09.2016 16:30 | Borac (BL) | 2 : 0 | Tekstilac Kort | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Podrinje
Janja
|
10.09.2016 16:30 | Kozara | 2 : 1 | Podrinje | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Sloga
Doboj
|
10.09.2016 16:30 | Sloboda | 1 : 0 | Sloga |
Napredak
Donji Šepak
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
10.09.2016 16:30 | Napredak | 1 : 0 | Mladost (R) | ||||||
Famos
Vojkovići
|
|
Velež
Nevesinje
|
10.09.2016 16:30 | Famos | 5 : 1 | Velež | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
10.09.2016 16:30 | Drina HE | 1 : 1 | Glasinac 2011 | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Proleter
Dvorovi
|
10.09.2016 16:30 | Guber | 2 : 1 | Proleter | ||||||
Jedinstvo (Bč)
Brčko
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
10.09.2016 16:30 | Jedinstvo (Bč) | 1 : 0 | Sloga Junajted |
Proleter
Teslić
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
10.09.2016 16:30 | Proleter | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
10.09.2016 16:30 | Ljubić | 1 : 5 | Željezničar Sport Team | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
BSK
Banja Luka
|
10.09.2016 16:30 | Laktaši | 1 : 2 | BSK | ||||||
Sloga (S)
Srbac
|
|
Ozren
Petrovo
|
10.09.2016 16:30 | Sloga (S) | 6 : 0 | Ozren | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Sloga (T)
Trn
|
10.09.2016 16:30 | Modriča | 1 : 1 | Sloga (T) |
Trebava
Osječani
|
|
Rudanka
Rudanka
|
10.09.2016 16:30 | Trebava | 3 : 0 | Rudanka |
Rudar
Ugljevik
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
10.09.2016 16:30 | Rudar | 3 : 2 | Jedinstvo |
Lijevče
Nova Topola
|
|
Karanovac
Karanovac
|
10.09.2016 16:30 | Lijevče | 1 : 3 | Karanovac | ||||||
Brdo
Hambarine
|
|
Dubrave
Dubrave
|
10.09.2016 16:30 | Brdo | 2 : 4 | Dubrave | ||||||
Lauš
Banja Luka
|
|
Čelinac
Čelinac
|
10.09.2016 16:30 | Lauš | 1 : 0 | Čelinac | ||||||
Naprijed
Banja Luka
|
|
Partizan
Kostajnica
|
10.09.2016 16:30 | Naprijed | 0 : 1 | Partizan | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
10.09.2016 16:30 | Progres | 4 : 1 | Mladost |
Mladost Farma Prom
Zalužani
|
|
Borac
Istočni Drvar
|
10.09.2016 16:30 | Mladost Farma Prom | 4 : 2 | Borac |
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Milan
Kosjerovo
|
10.09.2016 17:00 | Mladi Krajišnik | 0 : 3 | Milan |
Brodac
Brodac
|
|
Drina
Amajlije
|
10.09.2016 16:40 | Brodac | 4 : 3 | Drina |
Borac
Mašići
|
|
Romanovci
Romanovci
|
10.09.2016 17:00 | Borac | 3 : 1 | Romanovci | ||||||
Vilusi
Vilusi
|
|
Obradovac
Gradiška
|
10.09.2016 17:00 | Vilusi | 1 : 5 | Obradovac |
Borac
Trnjaci
|
|
OFK Batković
Batković
|
10.09.2016 16:30 | Borac | 0 : 0 | OFK Batković |
Lazarevica
Čengić
|
|
Napredak
Dijelovi
|
10.09.2016 16:30 | Lazarevica | 1 : 10 | Napredak | ||||||
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
10.09.2016 16:30 | Ljeskovac | 2 : 1 | Polet |
Gradina
Srebrenik
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
10.09.2016 16:00 | Gradina | 1 : 0 | Banja Luka | ||||||
Mladost
Poljavnice-Novi Grad
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
10.09.2016 16:00 | Mladost | 0 : 12 | SFK 2000 |
Prijedor
Prijedor
|
|
Bosna
Sarajevo
|
10.09.2016 19:00 | Prijedor | 26 : 24 | Bosna | ||||||
Konjuh
Živinice
|
|
Goražde
Goražde
|
10.09.2016 19:00 | Konjuh | 38 : 28 | Goražde | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Čelik
Zenica
|
10.09.2016 19:30 | Krajina | 30 : 33 | Čelik | ||||||
Vogošća Poljine Hills
Vogošća
|
|
Zrinjski
Mostar
|
10.09.2016 19:00 | Vogošća Poljine Hills | 20 : 20 | Zrinjski | ||||||
Borac M:TEL
Banja Luka
|
|
Maglaj
Maglaj
|
10.09.2016 18:00 | Borac M:TEL | 32 : 28 | Maglaj |