Aldin Ćeman(G) , Belmin Mešinović , Anel Hebibović (K), Mirko Oremuš , Marko Čubrilo , Ivan Đorić , Amer Dupovac , Stefan Denković , Edis Buturović , Velizar Janketić , Mirsad Ramić , REZERVE Dino Hamzić(G) , Armin Bešagić , Amir Velić , Mersudin Ahmetović , Filip Brekalo , Kenan Hebibović , Omar Beća , Mirza Džumhur , Anel Pirić , Arman Džanković ,
Postava
Filip Vasilj(G) , Gabrijel Čoko , Riad Šuta (K), Dino Skorup , Luka Nižić , Marko Musulin , Ivan Ikić , Vasilije Radenović , Filip Mihaljević , Ivica Batarelo , Faruk Gogić , REZERVE Adnan Bobić(G) , Ivan Harambašić , Tino Bradara , Josip Miličević , Filip Račić , Filip Pobi , Haris Balavac , Nihad Šero , Jure Obšivač , Nikola Šiško , Sacha Boris Roger Marasović ,
Gošku bod u Konjicu

Igman - GOŠK 0:0

Fudbaleri Igmana i GOŠK-a otvorili su 28. kolo VVin lige, a utakmica je završila rezultatom 0:0

Iako nije bilo golova, prilika je bilo na pretek, posebno za Igman koji je dominirao terenom.

U prvom poluvremenu, Igman je dva puta bio blizu pogotka nakon kornera, ali su Stefan Denković i Edis Buturović bili neprecizni.

GOŠK je imao najbolju priliku preko Filipa Mihaljevića, koji je u 38. minuti zaobišao golmana Igmana, ali je promašio loptu u ključnom trenutku.

U drugom dijelu, Velizar Janketić za domaće i Marko Musulin za goste propustili su velike prilike. Rezultat se nije mijenjao, pa su oba tima zadržala bodove koji su ih ostavili u neizvjesnoj borbi za opstanak.

GOŠK sada drži osmo mjesto sa 32 boda, dok je Igman deveti s 28 bodova, samo bod iznad zone ispadanja.

Situacija na tabeli postaje još komplikovanija ako Željezničar i Tuzla Siti ostvare pobjede u ovom kolu, jer bi to značilo da četiri kluba dijele samo četiri boda u borbi za opstanak.

U sljedećem kolu, GOŠK će dočekati Željezničar, a Igman ide na gostovanje kod Tuzla Sitiju.

NK Igman: Ćeman, Mešinović, Hebibović Anel, Oremuš, Čubrilo, Đorić, Dupovac, Denković, Buturović, Janketić, Ramić.

NK GOŠK: Vasilj, Čoko, Šuta, Skorup, Nižić, Musulin, Ikić, Radenović, Mihaljević, Batarelo, Gogić.