Oglasila se i Sloboda Novi Grad

Utakmica drugog kola fudbalskog šampionata Republike Srpske Sloboda Novi Grad -  Željezničar Sport tim iz Banje Luke dobila je svoje treće poluvrijeme. Meč je završen pobjedom domaćina od 1:0, a gol su postigli u 95. minuti sa bijele tačke.

Ovaj susret je inače obilježila teška povreda Sergeja Kalabića, mladog igrača Željezničara. Njemu je slomljena noga, a tog dana je Sergej slavio punoljetsvo. Nalazi se na kućnom liječneju.

Nakon utakmice oglasio se Željezničar saopštenjem, a onda je uslijedio odgovor Slobode.

Objavili smo pismo Željezničara, a sada i pismo Slobode, te video spornih trenutaka.

Momenat kada je povrijeđen Kalabić ,

ali i kada je sudija Gigović pokazao na bijelu tačku.ali i kada je sudija Gigović pokazao na bijelu tačku.

Slavija 1 : 1 Borac
Jedinstvo 0 : 1 Leotar
Ljubić 4 : 0 Tekstilac
Podrinje 0 : 0 Drina
Kozara 1 : 1 Modriča
Sloga 1 : 3 Zvijezda 09
Rudar Prijedor 2 : 1 Sutjeska
Sloboda 1 : 0 Željezničar