3 : 4

Nevesinjci uzeli mjeru Želji

04.03.2018 Administrator DC

КМФ „Невесиње“ савладао је у Сарајеву Жељезничар резултатом 3:4 након великог преокрета у финишу сусрета. Невесињци су губили са 2:0 и 3:1, али се нису предавали и у драматичној завршници поразили директног ривала у борби за опстанак.

Четири минута прије краја невесињска екипа је имала два гола заостатка, али је за само два минута Продановић поравнао резултат. Осокољени оваквим расплетом Невесињци настављају са нападима и у посљедњем минуту голом Пудара стижу до велике побједе.

Бодови из Сарајева имају вишеструки значај за невесињског премијерлигаша − поразили су директног ривала у борби за опстанак, побјегли четири бода изнад опасне зоне и гостујућом побједом стекли самопоуздање пред наредне мечеве.

У 15. колу у Невесиње стиже другопласирана екипа Премијер лиге − сарајевски Центар,javja Radio Nevesonje.