4 : 3

Olimpik bolji od Slavije

07.04.2019 Administrator DC

U okviru 16. kola Omladinske lige BiH grupa Centar A, kadeti Olimpika savladali su Slaviju rezultatom 4:3.

Fantastična utakmica ponudila nam je sedam pogodaka, a na kraju su Vukovi bili uspješniji za jedan pogodak.

Već u sedmoj minuti susreta Zornić je doveo Vukove u vodstvo, a samo dvije minute kasnije Halilagić je povisio prednost na 2:0.

Slavija je uspjela u 21. minuti preko Kovačevića da smanji prednost Olimpika na 2:1, ali je samo dvije minute kasnije Zornić povisio na 3:1.

U 32. minuti susreta gosti su stigli do novog pogotka, a Purković je akciju završio pogotkom i smanjio na 3:2.

Olimpik je do četvrtog pogotka stigao u 34. minuti susreta kada je Sulejmanović pogodio mrežu Rončevića.

Do kraja susreta Slavija je uspjela samo da smanji prednost Vukova na 4:3, a strijelac je bio Kovačević sa bijele tačke u 36. minuti susreta.

FK OLIMPIK: Šehović, Tabaković, Zornić, Čomor, Sulejmanović, Halilagić, Mujić, Kurt, Hiseni, Mahmutović i Rašidović.

FK SLAVIJA: Rončević, Avdalović, Kovačević, Đorem, Debelnogić, Dabić, Tomić, Jeremić, Đerić, Milunović i Purković.

Omladinske lige Omladinske lige Omladinska liga BiH ,grupa Centar A-kadeti Olimpik Slavija