Mirković pogađa za nadu
90'
Šavija precizan,Laktaši pred osvajanjem nova tri boda
87'
Laktaši su poveli u Mrkonjić Gradu,nespretno je reagovao domaći igrač i zatresao vlastitu mrežu
66'
Mrkonjić Grad. Stadion Slobode. Sudije. Vanja Ajder (Banjaluka), Marko Era (Krupa na Vrbasu), Dejan Stjepanović ( Banjaluka). Posmatrač suđenja: Marko Gojić ( Doboj). Delegat: Dejan Zdjelar (Omarska).
Utakmica završena

Laktaši bolji od Slobode MG

31.08.2019 Administrator DC

FK Laktaši

Fudbaleri Laktaša trijumfalno su prošli kroz kanjon Tijesno, pošto su danas u dosta tijesnoj i napetoj utakmici savladali Slobodu iz Mrkonjić Grada u četvrtom kolu. Prvo poluvrijeme mreže su mirovale, bez mnogo pravih prilika.

Gosti su poveli u 66. minuti. Nakon kornera Ercega loptu u sopstvenu mrežu pospremio je Miladinović. Prednost Laktašana uvećao je Šavija u 87. minuti poslije kornera kojeg je opet dobro izveo Erceg.

Sloboda je zabila u 90. minuti, šutirao je Mirković sa ivice kaznenog prostora a lopta se od Glišića odbila u mrežu za konačnih 1:2.

Sloboda će u narednom kolu gostovati Dubravama, a Laktaši će u majstorici kola dočekati Jedinstvo.

SLOBODA - LAKTAŠI 1:2

SLOBODA: Kačavenda, Mitrić, Miladinović, Nenad, Srndović (od 14. Eremija), Gračanin, Vidović, Radanović, Mirković, Babić, Malinović. Trener: Milorad Glamočak

LAKTAŠI: Bekić, Šavija, Trninić, Telić, Keleman, Glamočić (od 75. Novković), Erceg (od 88. Guzijan), Glišić, Popović (od 84. Banjac N), Lekić, Stamenković. Trener: Željko Vranješ

Izvor: Fejsbuk FK Lktaši