23 : 36

Popraz Leotara u Bregovima

13.10.2019 Administrator DC

Leotar - Knežopoljka

U 4. kolu Prve lige Republike Srpske ŽRK "Leotar" je poražen na domaćem parketu od ŽRK "Knežopoljka" iz Kozarske Dubice rezultatom 23:36 (9:18).

Prvoplasirana ekipa iz Kozarske Dubice pokazala je da je zasluženo na prvom mjestu. Domaće igračice dobro su igrale prvih 17. minuta kada je na semaforu pisalo 8:9. Do kraja poluvremena gošće su napravile seriju 1:9 tako da se na odmor otišlo sa 9:18.

Tokom drugog poluvremena od 34. do 41. minuta gošće  su postigle sedam, a ne primaju nijedan gol tako da je rezultat bio 11:25.

Do kraja utakmice gošće su održavale tu prednost za krajnji rezultat 23:36.

Kod Leotara najefikasnija je bila Kovačević sa 8 golova, a kod gošći Stanić sa 10.

"Velika je razlika, djevojke su se trudile, borile, ali je bilo dosta tehničkih grešaka što su gošće pretvorile u golove. Moramo dosta da radimo da smanjimo ove greške u našoj igri", rekao je trener Zdravko Komnenović.

Leotar - Knežopoljka 23:36 (9:18)

ŽRK "Leotar": Kisin, Gaćina 1, Bulajić, Jegdić 3, Brkan 1, Crnogorac 5, Ratković 5, Kovačević 8, T. Pištinjat, M. Pištinjat. Trener: Zdravko Komnenović.

ŽRK "Knežopoljka": Hadžić, Ćesto 2, Gavrilović 6, Stanić 10, Vukmirica 5, Vokić 1, Subotić 1, Pralica, Krivda 1, Hodak 1, D. Kovačević 1, Sumajstorović 1, Ranilović 2, Rokić 3, Biga 2. Trener: Rodić Bojana.

Izvor: Trebinje Live