Pekija iz dobre pozicije tuče pored gola.
Tvrda i čvrsta utakmica. Bilo je prilika,ali ne i golova.
Ostalo
Tvrda i borbena utakmica, ali za sada bez pogodaka i prilika.
21'
Protokol
Glavni sudija: Vukojević Darko Delegat utakmice: Grekulović SaÅ”a Prvi pomoćni sudija: Maksimović Davor Drugi pomoćni sudija: Lazić Dejan 4. sudija: Todić Dragan
0'
Postava
Postava: Risto PeriÅ”ić, Srđan Andrić , Ognjen Å eÅ”elj , Stefan Paranos , Dragan Ristić, Anel Ramić, Danilo Å ipovac , Aleksandar BegeniÅ”ić , Andrej Đurić , Lazar Zečević,. Na klupi: Mićo Vukanović, Nikola Prebiračević, Nikola Medan , Igor Ateljević, Ognjen Aćimović, Din Ćutahija , MiloÅ” Sekulović
0'
Postava
Postava: Nemanja Petrović, Nemanja Pekija , Dragan Bilbija , Bojan Burazor , Marinko Rastoka , Ognjen Jaćimovć, Filip Milićević , Nemanja Marić, Predrag Zekanović , Perica Ivetić, Danilo Marmat . Na klupi: Kenan Topalović , Aleksa Dragić, Mario Sajak, Luka Kulenović, Stefan Gavranović, Sergej Dojčinović , Nemanja Matović
0'

Remi Leotara i Rudar Prijedora

19.09.2020 Administrator DC

Leoptar - Rudar Prijedor 0:0

U 7. kolu Prve lige Republike Srpske FK ā€žLeotarā€œ je u derbiju kola protiv ekipe ā€žRudaraā€œ iz Prijedora odigrao nerijeÅ”eno 0:0. Nakon ovog kola oba kluba dijele prvo mjesto sa po 14 bodova.

Ā

Tokom prvih 30. minuta bila je to borbena utakmica i visokog ritma sa obje strane, ali bez Å”uteva u okvir gola i prilika. Prva prilika je viđena u 42. minutu kada je Å ipovac iskosa sa lijeve strane Å”utirao, ali je lopta proÅ”la pored desne stative gostiju.

Rezultatom 0:0 otiŔlo se na odmor.

U drugom poluvremenu prvi su zaprijetili gosti kada je nakon ubačene lopte iz kornera kapiten Rudara sa pet metara Ŕutira pored gola.

Domaći igrači imali su lijepu priliku u 62. minutu kada je Zečević zahvatio loptu volejom, a lopta je proÅ”la poredstative golmana Petrovića.

Najbolja Å”ansa za domaće bila je u 88. minutu kada je loptu iz kornera nabacio Sekulović, a u Å”esnaestercu gostiju je najviÅ”i bio BegeniÅ”ić i njegov udarac glavom sa pet metara proÅ”ao je iznad prečke gola gostiju.

Samo minut kasnije Å eÅ”elj je dobio i drugi žuti karton (prvi je dobio u petom minutu prvog poluvremena) i sudija Darko Vukojević mu je pokazao put u svlačionicu.

Do kraja nije bilo prilika tako da je ova utakmica zavrŔila rezultatom 0:0.

Nakon utakmice trener Oleg Ćurić je rekao da je njegova ekipa bila za nijansu bolja po Å”ansama i da su zaslužili da daju barem jedan pogodak.

ā€žMomci su dali maksimum i ako ovako uđu u naredne utakmice nema zime za nas. Čestitam protivniku i vidjeli ste da se i protiv favorizovane ekipe koja je jedna od najorganizovanijih može igrati ako se da maksimum. Idemo dalje korak po korak daljeā€œ, rekao je Ćurić.

Narednog vikenda ekipa iz Polica gostuje u Novom Gradu gdje ih dočekuje ā€žSlobodaā€œ.

Leotar - Rudar Prijedor 0:0

FK ā€žLeotarā€œ: PeriÅ”ič, Andrić, Å eÅ”elj, Paranos, Ristić, Ramić, Milić(od 60. minuta Sekulović (od 90. minuta Ćutahija), BegeniÅ”ić, Đurić, Å ipovac, Zečević (od 81. minuta Medan). Trener: Oleg Ćurić.

FK ā€žRudarā€œ: Petrović, Pekija, Bilbija (od 68. minuta Matović), Burazor, Rastoka (od 61. minuta Gavranović), Jaćimović (od 46. minuta Kulenović), Milićević, Marić, Zekanović (od 70. minuta Dojčinović), Ivetić, Marmat. Trener: Boris Savić.

Izvor: trebinelive.info

Prva liga RS Prva liga RS m:tel Prva liga Republike Srpske Leotar Rudar Prijedor