Bokelj
Kotor
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
07.10.2020 15:00 | Bokelj | 1 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Berane
Berane
|
|
Mornar
Bar
|
07.10.2020 15:00 | Berane | 0 : 3 | Mornar | ||||||
Grbalj
Radanovići
|
|
Drezga
Piperi
|
07.10.2020 15:00 | Grbalj | 1 : 1 | Drezga | ||||||
Kom
Podgorica
|
|
Ibar
Rožaje
|
07.10.2020 15:00 | Kom | 0 : 1 | Ibar | ||||||
Arsenal
Tivat
|
|
Igalo
Herceg Novi
|
07.10.2020 15:00 | Arsenal | 2 : 0 | Igalo |
Željezničar
Banja Luka
|
|
Radnik
Bijeljina
|
07.10.2020 15:00 | Željezničar | 0 : 1 | Radnik | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Modriča
Modriča
|
07.10.2020 15:00 | Ljubić | 2 : 0 | Modriča | ||||||
Borac (Kozarska Dubica)
Kozarska Dubica
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
07.10.2020 15:00 | Borac (Kozarska Dubica) | 0 : 2 | Krupa | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
07.10.2020 15:00 | Drina | 1 : 3 | Zvijezda 09 | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Sloga (Doboj)
Doboj
|
07.10.2020 15:00 | Slavija | 1 : 2 | Sloga (Doboj) | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Leotar
Trebinje
|
07.10.2020 15:00 | Rudar Prijedor | 0 : 0 | Leotar | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Podrinje
Janja
|
07.10.2020 15:00 | Guber | 1 : 1 | Podrinje |
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
|
Rudar
Stanari
|
07.10.2020 19:00 | OFK Pridjel | 1 : 2 | Rudar |
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
07.10.2020 15:30 | Mladost (B) | 1 : 1 | Omladinac 68 | ||||||
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
|
Vražići 92
Vražići
|
07.10.2020 15:30 | Mladost (GŽ) | 5 : 1 | Vražići 92 | ||||||
Mramor
Babice
|
|
Polet
Palanka
|
07.10.2020 15:30 | Mramor | 3 : 0 | Polet | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
07.10.2020 15:30 | Rijeka | 2 : 0 | Ingram | ||||||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
Čelić
Čelić
|
07.10.2020 15:30 | Doboj Istok | 8 : 2 | Čelić | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Trešnjevka
Maoča
|
07.10.2020 15:30 | Sloga | 3 : 2 | Trešnjevka | ||||||
Mladost (K)
Kikači
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
07.10.2020 15:30 | Mladost (K) | 6 : 1 | Mladost 78 | ||||||
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Jedinstvo 1952
Vučkovci
|
07.10.2020 15:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Jedinstvo 1952 |
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
07.10.2020 16:00 | Željezničar Sport team | 2 : 2 | Olimpik |
Tuzla Siti
Simin Han
|
|
Gradina
Srebrenik
|
07.10.2020 10:00 | Tuzla Siti | 4 : 1 | Gradina |
Famos
Vojkovići
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
07.10.2020 15:30 | Famos | 1 : 1 | Slavija |
LeoStars
Trebinje
|
|
Stakorina
Čajniče
|
07.10.2020 11:30 | LeoStars | 2 : 0 | Stakorina | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Velež
Nevesinje
|
07.10.2020 11:15 | Leotar | 2 : 2 | Velež |
Leotar
Trebinje
|
|
Velež
Nevesinje
|
07.10.2020 10:00 | Leotar | 2 : 0 | Velež |
Donat
Zadar
|
|
Split
Split
|
07.10.2020 16:00 | Donat | 0 : 6 | Split |
Ulcinj
Ulcinj
|
|
Titograd
Podgorica
|
07.10.2020 18:00 | Ulcinj | 3 : 2 | Titograd |
Tempo
Ražljevo
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
07.10.2020 18:00 | Tempo | 2 : 3 | Ljubinje | ||||||
Mladost
Brčko
|
|
Radnik
Bijeljina
|
07.10.2020 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Radnik |
Bimal-Jedinstvo
Brčko
|
|
BL Volley
Banjaluka
|
07.10.2020 20:00 | Bimal-Jedinstvo | 3 : 1 | BL Volley | ||||||
Gacko
Gacko
|
|
Jahorina
Pale
|
07.10.2020 18:30 | Gacko | 3 : 0 | Jahorina |
Sloga (Do)
Doboj
|
|
Konjuh
Živinice
|
07.10.2020 18:00 | Sloga (Do) | 33 : 27 | Konjuh | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Borac M:TEL
Banja Luka
|
07.10.2020 18:00 | Sloboda | 22 : 26 | Borac M:TEL | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Sloga (GV - U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
07.10.2020 18:00 | Krivaja | 25 : 24 | Sloga (GV - U) | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
07.10.2020 18:00 | Iskra | 32 : 35 | Izviđač | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
07.10.2020 18:00 | Bosna | 24 : 33 | Lokomotiva | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Leotar
Trebinje
|
07.10.2020 18:00 | Slavija | 23 : 24 | Leotar | ||||||
Vogošća
Vogošća
|
|
Maglaj
Maglaj
|
07.10.2020 18:00 | Vogošća | 27 : 22 | Maglaj | ||||||
Gračanica
Gračanica
|
|
Derventa
Derventa
|
07.10.2020 18:00 | Gračanica | 31 : 23 | Derventa |
Kataro
Kotor
|
|
Primorac
Kotor
|
07.10.2020 20:00 | Kataro | 6 : 14 | Primorac |