XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 440 utakmica za dan
Nedelja, 25 Oktobar 2020

Fudbal

25.10.2020 14:00 Mladost 0 : 2 Borac
25.10.2020 19:00 Radnik 1 : 1 Sloboda
25.10.2020 17:00 Sarajevo 3 : 0 Krupa
25.10.2020 14:00 Novi Pazar 2 : 1 Rad
25.10.2020 14:00 Zlatibor 0 : 2 Vojvodina
25.10.2020 14:00 OFK Bačka 1 : 2 Inđija
25.10.2020 21:00 Crvena zvezda 0 : 0 Javor Matis
25.10.2020 16:00 Mačva 1 : 2 Napredak
25.10.2020 16:00 Proleter 1 : 1 Voždovac
25.10.2020 13:30 Dinamo 1 : 2 GFK Dubočica
25.10.2020 13:30 Radnički (P) 1 : 1 Kolubara
25.10.2020 13:30 Kabel 0 : 0 Loznica
25.10.2020 13:30 Radnički 1923 2 : 1 Zemun
25.10.2020 13:30 OFK Žarkovo 1 : 0 Borac 1926
25.10.2020 14:30 Čelinac 0 : 0 Borac
25.10.2020 14:30 Mladost 0 : 2 Sloga (Srbac)
25.10.2020 14:30 OFK Brdo 1 : 6 Omarska
25.10.2020 14:30 Budućnost 5 : 2 Ilićka 01
25.10.2020 14:30 Romanija 2 : 3 Milići
25.10.2020 14:30 Vlasenica 1 : 0 Stakorina
25.10.2020 14:30 Gorica 1 : 1 Sloga Nektar
25.10.2020 14:30 BSK 5 : 0 OFK Lauš
25.10.2020 14:30 Sloga 1 : 3 Svodna
25.10.2020 14:30 Krajina 0 : 0 Lijevče
25.10.2020 14:30 Sloga (Dugo Polje) 1 : 2 Ukrina
25.10.2020 14:30 Skugrić 4 : 1 Zvijezda
25.10.2020 14:30 Ozren 3 : 0 Sloga (Jakeš)
25.10.2020 14:30 Vranjak 6 : 0 Borac
25.10.2020 14:30 Rudanka 1 : 2 Trebava
25.10.2020 14:30 Hajduk (Batkuša) 5 : 0 Hajduk (Kožuhe)
25.10.2020 14:30 Naša krila 4 : 2 Vučijak
25.10.2020 14:30 Tabanci 2 : 0 Lokomotiva
25.10.2020 14:30 Mladost 1 : 1 Partizan
25.10.2020 14:30 OFK Trnovica 2 : 0 OFK Janja 2009
25.10.2020 14:30 Zadrugar 2 : 0 Sloboda
25.10.2020 14:30 OFK Šekovići 3 : 0 Jedinstvo
25.10.2020 14:30 Čelopek 1 : 4 Lokanj
25.10.2020 14:30 Sloga 3 : 0 Rudar 1925
25.10.2020 14:30 Omladinac 3 : 2 Podrinje
25.10.2020 14:30 7. Republika 1 : 1 Ljubija
25.10.2020 14:30 Radnik Urije 0 : 7 Mrakovica
25.10.2020 14:30 Slaven 4 : 3 Kozara
25.10.2020 14:30 Berek 1975 9 : 0 Moštanica
25.10.2020 14:30 OFK Ravan 10 : 1 Rudar
25.10.2020 14:30 Rasavci 2 : 0 Podgrmeč
25.10.2020 14:30 Brzi 1 : 1 Gomjenica
25.10.2020 14:30 Knežopoljac 5 : 0 Kiseljak
25.10.2020 14:30 Kozara 3 : 0 Župa
25.10.2020 14:30 Obradovac 5 : 2 Kalemi
25.10.2020 14:30 Borac (Mašići) 3 : 2 Borac (Šibovska)
25.10.2020 14:30 Sloga DIPO 1 : 2 Torpedo
25.10.2020 14:30 Sloboda 5 : 1 Biseri
25.10.2020 14:30 Laminci 0 : 1 13 Skojevki
25.10.2020 14:30 Omladinac 2 : 1 Polet
25.10.2020 14:30 Polet Krajišnik 2 : 1 Šnjegotina
25.10.2020 14:30 Budućnost 2 : 3 Vrbas
25.10.2020 18:00 OFK Banja Luka 0 : 4 Omladinac
25.10.2020 14:30 Rekreativo 2 : 1 OFK Spartak 2013
25.10.2020 14:30 Gomionica 1 : 1 Karanovac
25.10.2020 14:30 Mladost 1 : 4 Borac (istočni Drvar)
25.10.2020 17:00 Polet 7 : 2 Sloga
25.10.2020 17:00 Zadrugar 0 : 4 Borac (Kotorsko)
25.10.2020 17:00 Borac (Osinja) 3 : 2 Liješće
25.10.2020 17:00 Zborište 2 : 3 BSK
25.10.2020 17:00 Mineral 3 : 2 Rudar
25.10.2020 14:00 Crvena zvijezda 2 : 1 Omladinac
25.10.2020 17:30 Mladost 0 : 10 Crkvina
25.10.2020 14:00 Trebavac 6 : 0 Partizan
25.10.2020 14:00 Skugrić 1964 1 : 0 Budućnost
25.10.2020 14:00 Posavina 2 : 1 Kladari Gornji
25.10.2020 14:00 Dobor 4 : 1 Bratstvo
25.10.2020 15:00 Crvena zvijezda 6 : 1 Budućnost Red Star
25.10.2020 15:00 OFK Brezik 3 : 0 Majevica
25.10.2020 15:00 Obilić 3 : 0 Strijelac
25.10.2020 15:00 Jedinstvo 1 : 3 Mladost 2003
25.10.2020 15:00 Grčica 3 : 3 Mladost (Sandići)
25.10.2020 15:00 Slijepčevići 0 : 0 Borac
25.10.2020 15:00 Zadrugar 0 : 5 Gredice
25.10.2020 15:00 Jugović 2 : 0 Mladost (Lončari)
25.10.2020 14:30 Jedinstvo 1 : 1 Drina (Batar)
25.10.2020 14:30 Priboj 3 : 0 Novo doba
25.10.2020 14:30 Mladost 0 : 1 OFK Magnojević
25.10.2020 14:30 Drina (Amajlije) 0 : 1 Miloš Obilić
25.10.2020 14:30 Proleter 3 : 7 Obarska
25.10.2020 14:30 Balatun 0 : 2 Panteri
25.10.2020 14:30 Kolektiv 2 : 2 Semberija
25.10.2020 14:30 Polet 4 : 0 Jasenica
25.10.2020 14:30 Branjevo 2 : 1 Radnički
25.10.2020 14:30 Jardan 1 : 1 Pecka
25.10.2020 14:30 Budućnost 6 : 1 Borac
25.10.2020 14:30 Jadar 0 : 0 Birač
25.10.2020 14:30 Vilusi 7 : 3 Romanovci
25.10.2020 14:30 Ratar 1 : 4 Bratstvo (Kozinci)
25.10.2020 14:30 Mladost 1 : 0 Stevan Dukić
25.10.2020 11:00 Čelik 1 : 3 Sveti Jovan
25.10.2020 11:00 Sloboda 6 : 0 Polet
25.10.2020 11:00 Bobetino Brdo 2 : 1 Mladost
25.10.2020 10:30 Piperci 1 : 3 Budućnost
25.10.2020 15:00 Ljeljenča 6 : 0 Jedinstvo
25.10.2020 15:00 Omladinac 1 : 1 Proleter
25.10.2020 15:00 Gorica 2 : 1 Sloga 94
25.10.2020 15:00 Kovačići 08 1 : 4 Magnojević 2001
25.10.2020 15:00 Stević Jovan 1 : 0 Koridor 2011
25.10.2020 15:00 Sloga 2 : 1 Pobjeda
25.10.2020 15:00 Građanski 5 : 0 Modran
25.10.2020 15:00 OFK Batković 1 : 1 Polet
25.10.2020 15:00 VSK 4 : 1 Tavna
25.10.2020 10:30 Sloga 2 : 2 Crnjelovo
25.10.2020 10:30 Mladen Perić 0 : 1 Zenit
25.10.2020 10:30 BUK 4 : 1 Nacional
25.10.2020 14:30 GOŠK 0 : 1 Goražde
25.10.2020 14:30 TOŠK 1 : 1 Rudar
25.10.2020 14:30 Vlašić 3 : 1 Busovača
25.10.2020 14:30 Kiseljak 3 : 2 Novi Travnik
25.10.2020 14:30 Rudar 2 : 0 NK Vitez
25.10.2020 14:30 Rudar 6 : 2 Krajišnik
25.10.2020 14:30 Dinamo 3 : 0 Bosna (Kalesija)
25.10.2020 14:30 Seona 6 : 3 Svatovac
25.10.2020 14:30 Dizdaruša 6 : 3 Mramor
25.10.2020 14:30 Orahovica 74 3 : 0 Gornji Rahić
25.10.2020 14:30 Bosna (Mionica) 2 : 0 Radnički
25.10.2020 14:30 Stupčanica 5 : 1 Pobjeda
25.10.2020 14:30 Natron 3 : 1 Ilijaš
25.10.2020 14:30 Kolina 3 : 1 Rudar
25.10.2020 14:30 Mošćanica 0 : 2 Moševac
25.10.2020 14:30 Usora 2 : 1 Borac
25.10.2020 14:30 Brotnjo 3 : 3 Bjelopoljac
25.10.2020 14:30 Rama 3 : 2 Tomislav
25.10.2020 14:30 Sloga 3 : 0 Neum
25.10.2020 14:30 Troglav 1918 2 : 2 Klis
25.10.2020 14:30 Frankopan 2 : 2 Hajduk
25.10.2020 14:30 Sloga (T) 2 : 1 Vitanovići 78
25.10.2020 14:30 Mladost (D) 2 : 0 Sloga (P)
25.10.2020 14:30 Mladost (DS) 1 : 3 19 srpanj
25.10.2020 14:30 Bok 3 : 4 Dragovoljac
25.10.2020 14:30 Mladost (S) 3 : 1 Napredak
25.10.2020 14:30 Mladi zadrugar 3 : 2 Kostrč
25.10.2020 15:30 Bojnik 1 : 2 Stup
25.10.2020 15:00 Ozren 1 : 3 Vratnik
25.10.2020 15:00 Jedinstvo 0 : 2 Pofalićki
25.10.2020 12:00 El Tarik 6 : 2 Omadinac
25.10.2020 15:30 Igman 0 : 0 Baton
25.10.2020 14:30 Mladost 78 5 : 2 Mladost (Velika Brijesnica)
25.10.2020 14:30 Trešnjevka 2 : 0 Jedinstvo 1952
25.10.2020 14:30 Čelić 2 : 4 Jedinstvo
25.10.2020 14:30 Ingram 1 : 3 Mladost (Kikači)
25.10.2020 14:30 Polet 3 : 4 Sloga
25.10.2020 14:30 Vražići 92 4 : 1 Doboj Istok
25.10.2020 14:30 Omladinac 68 3 : 2 Rijeka
25.10.2020 14:30 Mladost (Gornje Živinice) 4 : 0 Mramor
25.10.2020 17:00 Međugorje 6 : 4 Branitelj
25.10.2020 17:00 Iskra 3 : 0 Buna
25.10.2020 16:30 Mostar : Sport talent
25.10.2020 17:00 Cim 5 : 3 Lokomotiva
25.10.2020 17:00 Kruševo 9 : 0 Blagaj
25.10.2020 15:00 Drina 6 : 3 BKB
25.10.2020 15:00 Radnički 1 : 2 Jahorina
25.10.2020 15:30 Mesihovina 2 : 2 Drinovci
25.10.2020 14:30 Šator 1 : 0 Šujica
25.10.2020 14:30 Kupres 97 4 : 0 Junak
25.10.2020 13:30 Ravne 0 : 1 Mladost
25.10.2020 13:30 Korpar 3 : 0 Posavina 108
25.10.2020 13:30 HAŠK Napredak 5 : 2 Dinamo 75
25.10.2020 13:30 Tramošnica 4 : 3 OFK Brčko
25.10.2020 14:30 Stjepan Polje 6 : 2 Podrinje
25.10.2020 14:30 Pribava 3 : 0 Polet
25.10.2020 14:30 Špionica 1953 2 : 0 DSK
25.10.2020 14:30 Bukovik 1 : 0 Sloga
25.10.2020 14:30 25 maj 1 : 1 Mladost (Doborovci)
25.10.2020 14:30 Željezničar 5 : 1 BSK
25.10.2020 14:30 Rudar 3 : 2 Mladost (Puračić)
25.10.2020 14:00 Voćar 8 : 0 Izbor
25.10.2020 14:00 Sloboda 5 : 1 Napredak
25.10.2020 14:00 Ograđenovac 3 : 2 OFK Međiđa
25.10.2020 14:00 Trebava 4 : 0 Biberovo Polje
25.10.2020 14:00 Graničar 2 : 0 OFK Vida
25.10.2020 14:00 Mionica 85 5 : 1 12 decembar
25.10.2020 14:00 Željezničar 4 : 0 Koraj
25.10.2020 14:00 Mladost (Suha) 7 : 2 Krušik
25.10.2020 14:00 OFK Tuzla 2 : 1 Slatina
25.10.2020 14:00 Rainci 1 : 3 Mladost (Solina)
25.10.2020 14:00 Partizan 2 : 2 Grivice
25.10.2020 14:00 Budućnost 3 : 0 Rudar
25.10.2020 14:00 Napredak 2 : 1 Srnica
25.10.2020 11:00 Bijeljevac 2 : 4 Gornje Dubrave
25.10.2020 11:00 Pasci 78 0 : 0 Proleter
25.10.2020 14:00 Rudar 0 : 1 Jezero
25.10.2020 17:00 Iskra 0 : 0 Zeta
25.10.2020 19:00 Budućnost 2 : 2 Dečić
25.10.2020 13:30 OFK Petrovac 1 : 1 Sutjeska
25.10.2020 16:00 OFK Titograd 1 : 0 Podgorica
25.10.2020 13:30 Jedinstvo 5 : 0 Ibar
25.10.2020 13:30 Igalo 2 : 0 Drezga
25.10.2020 13:30 Arsenal 2 : 1 Mornar
25.10.2020 13:30 Kom 1 : 0 Bokelj
25.10.2020 13:30 Grbalj 0 : 1 Berane
25.10.2020 15:00 Bordeaux 2 : 0 Nîmes
25.10.2020 15:00 Brest 0 : 3 Strasbourg
25.10.2020 13:00 Lens : Nantes
25.10.2020 21:00 Olympique Lyonnais 4 : 1 Monaco
25.10.2020 15:00 Metz 2 : 0 Saint-Etienne
25.10.2020 15:00 Montpellier 0 : 4 Reims
25.10.2020 17:00 Nice 1 : 1 Lille
25.10.2020 15:00 Southampton 2 : 0 Everton
25.10.2020 17:30 Wolverhampton 1 : 1 Newcastle United
25.10.2020 20:15 Arsenal 0 : 1 Leicester City
25.10.2020 15:30 Wolfsburg 2 : 1 Arminia
25.10.2020 18:00 Werder 1 : 1 Hoffenheim
25.10.2020 18:30 Getafe 0 : 1 Granada
25.10.2020 16:00 Cádiz 0 : 0 Villarreal
25.10.2020 21:00 Real Sociedad 4 : 1 Huesca
25.10.2020 14:00 Real Valladolid 0 : 2 Deportivo Alavés
25.10.2020 15:00 Benevento 1 : 2 Napoli
25.10.2020 12:30 Cagliari 4 : 2 Crotone
25.10.2020 18:00 Fiorentina 3 : 2 Udinese
25.10.2020 20:45 Juventus 1 : 1 Hellas Verona
25.10.2020 15:00 Parma 2 : 2 Spezia
25.10.2020 11:00 Borac 3 : 3 Čelik
25.10.2020 11:00 Prijedor 2 : 1 ŽFK Sloga
25.10.2020 14:00 Napredak Junior 2018 4 : 1 Mačva
25.10.2020 13:00 Majdanpek 1 : 0 Spartak DOO
25.10.2020 14:30 Rad 2 : 2 Loznica
25.10.2020 13:00 Donat 2 : 1 Marjan
25.10.2020 12:00 Viktorija 0 : 2 Dinamo
25.10.2020 12:00 Osijek 2 : 2 Split
25.10.2020 12:00 Agram 1 : 2 Neretva
25.10.2020 13:30 Krupa 0 : 4 Sarajevo
25.10.2020 14:30 Radnik (H) 0 : 1 Velež
25.10.2020 14:30 Borac 2 : 0 Zrinjski
25.10.2020 14:30 Zvijezda 09 2 : 1 Sloboda
25.10.2020 12:00 Orašje 1 : 3 Tekstilac Kort
25.10.2020 12:00 Mineral 4 : 1 Proleter
25.10.2020 12:00 Bratstvo 1 : 2 Modriča
25.10.2020 12:00 Sloga 3 : 0 Ilićka 01
25.10.2020 12:00 Gornji Rahić 1 : 2 Zvijezda
25.10.2020 12:00 Slaven 0 : 2 Drina
25.10.2020 12:00 Radnik 1 : 1 Budućnost
25.10.2020 12:00 Gradina 3 : 1 Podrinje
25.10.2020 12:00 Seona 2 : 2 Sloga
25.10.2020 12:00 Tuzla Siti 3 : 0 Bosna
25.10.2020 13:30 Slavija 2 : 0 Bosna
25.10.2020 13:30 Famos (Hrasnica) 0 : 1 Željezničar
25.10.2020 13:30 Rudar 2 : 0 Famos (Vojkovići)
25.10.2020 13:30 Sutjeska 0 : 2 Olimp
25.10.2020 13:30 Igman 4 : 1 UNIS
25.10.2020 13:30 Travnik 1 : 1 Vis
25.10.2020 13:30 Fortuna 0 : 6 Čelik
25.10.2020 13:30 Iskra 3 : 1 Krivaja
25.10.2020 12:00 Metalleghe BSI 1 : 0 OFK Spartak
25.10.2020 12:00 Brdo 1 : 3 Ljubić
25.10.2020 12:00 Sloboda 0 : 4 Kozara
25.10.2020 12:00 Podgrmeč 5 : 0 Omarska
25.10.2020 12:30 Posušje 2 : 0 Čapljina
25.10.2020 12:30 Igman 0 : 2 Tomislav
25.10.2020 15:00 Tuzla Siti 2 : 1 Krupa
25.10.2020 16:00 Velež 1 : 2 Zrinjski
25.10.2020 10:00 Orašje 0 : 8 Tekstilac Kort
25.10.2020 10:00 Mineral 9 : 0 Proleter
25.10.2020 10:00 Bratstvo 3 : 1 Modriča Alfa
25.10.2020 10:00 Sloga 3 : 0 Ilićka 01
25.10.2020 10:00 Gornji Rahić 1 : 1 Zvijezda
25.10.2020 10:00 Slaven : Drina
25.10.2020 10:00 Zvijezda 09 0 : 1 Budućnost
25.10.2020 10:00 Gradina 2 : 0 Podrinje
25.10.2020 10:00 Seona 2 : 2 Sloga
25.10.2020 10:00 Tuzla Siti 2 : 2 Bosna
25.10.2020 11:00 Slavija 1 : 1 Bosna
25.10.2020 11:00 Famos (Hrasnica) 0 : 7 Željezničar
25.10.2020 11:00 Rudar 6 : 1 Famos (Vojkovići)
25.10.2020 11:00 Sutjeska 3 : 0 Olimp
25.10.2020 10:00 Igman 3 : 1 UNIS
25.10.2020 11:00 Travnik 4 : 1 Vis
25.10.2020 11:00 Fortuna 0 : 2 Čelik
25.10.2020 11:00 Iskra 2 : 1 Krivaja
25.10.2020 10:00 Metalleghe BSI 1 : 1 OFK Spartak
25.10.2020 10:00 OFK Brdo 0 : 16 Ljubić
25.10.2020 10:00 Sloboda 0 : 8 Kozara
25.10.2020 10:00 Jedinstvo 1 : 1 Borac
25.10.2020 10:00 Podgrmeč 0 : 1 Rudar Prijedor
25.10.2020 10:00 Željezničar Sport team 5 : 1 Krajina
25.10.2020 11:30 Sloga (Trn) 1 : 2 Crni vrh
25.10.2020 11:00 Posušje 8 : 0 Čapljina
25.10.2020 12:00 Mladost (G) 3 : 0 Velež
25.10.2020 12:00 Stakorina : Hercegovac
25.10.2020 11:00 Jedinstvo 1 : 3 Mladost
25.10.2020 11:00 Sarajevo 0 : 5 FA Akademika
25.10.2020 11:00 Željezničar 2 6 : 0 Radnik Hadžići
25.10.2020 13:00 Bambinosi 2 : 1 Dar
25.10.2020 11:00 Bratstvo : Lokanj
25.10.2020 11:00 Guber 0 : 9 Milići
25.10.2020 10:00 Ukrina 7 : 1 Trebava
25.10.2020 10:00 Borac 2 : 0 Rudar
25.10.2020 10:00 Naša krila 2 : 0 Zvijezda
25.10.2020 12:00 Fortuna 0 : 17 Radnik Bumerang
25.10.2020 13:30 Tuzla City 1 : 1 Krupa
25.10.2020 14:00 Velež 1 : 0 Zrinjski
25.10.2020 10:00 Borac 2 : 0 Mineral
25.10.2020 10:00 BSK 1 : 0 Čelinac
25.10.2020 10:00 Vrbas 0 : 4 Sloboda
25.10.2020 10:00 Naprijed 6 : 1 Progres
25.10.2020 10:00 Mladost Farma prom 4 : 3 Budućnost
25.10.2020 14:00 Spartak 2013 : Željezničar Sport tim
25.10.2020 10:00 Sloboda : Podrinje
25.10.2020 10:00 Mladost 0 : 2 Velež
25.10.2020 10:00 Hercegovac 3 : 0 Leotar
25.10.2020 10:00 Branjevo 4 : 1 Čelopek
25.10.2020 10:00 Borac 0 : 4 Podrinje
25.10.2020 10:00 Jedinstvo 2 : 2 Mladost
25.10.2020 10:00 Guber 1 : 1 Milići
25.10.2020 11:30 Kolibri 0 : 2 Rudar
25.10.2020 11:30 Jedinstvo 7 : 0 Ključ
25.10.2020 11:30 Željezničar 0 : 0 Ćoralići
25.10.2020 11:30 ABC : Gomila
25.10.2020 10:00 FK Vitez : Fojnica
25.10.2020 10:00 Lašva 2 : 3 Busovača
25.10.2020 10:00 Radnik 3 : 0 Etna
25.10.2020 10:00 Sportprevent 2 : 0 Iskra
25.10.2020 15:00 Globus 1 : 1 Vlašić
25.10.2020 10:30 GOŠK 2 : 0 Stolac
25.10.2020 11:30 Igman 1 : 2 Zrinjski
25.10.2020 11:00 Zvijezda 3 : 2 Kolibri
25.10.2020 11:00 Budućnost 1 : 2 Bambi
25.10.2020 11:00 Sloboda 4 : 0 Radnički
25.10.2020 11:00 Eurogol 3 : 0 Bratstvo
25.10.2020 11:00 Betaklub Tango 1 : 0 Tuzla Siti
25.10.2020 11:00 Proleter 0 : 6 Gradina
25.10.2020 10:00 Sarajevo 0 : 0 Ilijaš
25.10.2020 10:00 Unis 0 : 2 Radnik
25.10.2020 10:00 Jedinstvo 0 : 3 Slavija
25.10.2020 10:00 Mladost 1 : 0 Velež
25.10.2020 10:00 Hercegovac 0 : 1 Leotar
25.10.2020 10:00 Sutjeska 1 : 6 LeoStars
25.10.2020 11:30 Radnik 2 : 2 OFK Spartak 2013
25.10.2020 11:30 Tekstilac Kort 3 : 0 Rudar Prijedor
25.10.2020 11:30 Borac 3 : 0 Mineral/Sporting
25.10.2020 11:30 Proleter 0 : 7 Sloga
25.10.2020 11:30 Željezničar 2 : 0 Polet 1926
25.10.2020 11:30 Borac 0 : 6 Kozara
25.10.2020 10:00 Zvijezda 6 : 1 Kolibri
25.10.2020 10:00 Budućnost 1 : 0 Bambi
25.10.2020 10:00 Sloboda 2 : 0 Radnički
25.10.2020 10:00 Eurogol 0 : 5 Bratstvo
25.10.2020 10:00 Betaklub Tango 1 : 4 Tuzla Siti
25.10.2020 10:00 GOŠK 2 : 0 Stolac
25.10.2020 10:00 Igman 0 : 0 Zrinjski
25.10.2020 10:00 Velež 5 : 0 Rama
25.10.2020 10:00 Višići 4 : 2 Turbina
25.10.2020 12:00 Bilalovac CPU 2 : 2 Šantići
25.10.2020 12:00 FK Vitez : Fojnica
25.10.2020 12:00 Bubamara : Busovača
25.10.2020 12:00 Radnik 7 : 0 Etna
25.10.2020 12:00 Sport Prevent 13 : 0 Iskra
25.10.2020 09:00 Slavija 2 : 3 Famos
25.10.2020 12:30 Novi Grad : Mlade nade
25.10.2020 13:30 Željezničar 6 : 0 J Akademija
25.10.2020 10:00 Unis 1 : 4 Bambinosi
25.10.2020 10:00 Željezničar 2 : 0 Olimpik

Futsal

25.10.2020 18:00 GFC Sarajevo 6 : 3 Sloga

Košarka

25.10.2020 12:00 Mega Soccerbet 73 : 76 Crvena zvezda MTS
25.10.2020 19:00 Partizan NIS 86 : 77 Cedevita Olimpija
25.10.2020 17:00 Budućnost VOLI 77 : 76 FMP
25.10.2020 19:00 Sloboda 96 : 77 Bosna Royal
25.10.2020 18:00 Bratunac 78 : 63 Kakanj
25.10.2020 20:00 Čelik 91 : 76 Mladost
25.10.2020 19:00 Budućnost BN 80 : 70 Slavija
25.10.2020 17:00 Drina Princip 62 : 69 Radnik BN Basket
25.10.2020 14:15 Stars Basket 53 : 56 Partizan Grave
25.10.2020 19:00 OKK Borac Mako Print 97 : 59 Borac 72
25.10.2020 19:00 Podgorica 95 : 73 Pljevlja
25.10.2020 19:30 Studentski centar 85 : 73 Lovćen 1947
25.10.2020 19:00 Sutjeska 104 : 63 Danilovgrad
25.10.2020 18:00 Play Off Ultra 78 : 75 Leotar 03
25.10.2020 16:30 Jedinstvo Dženeks 84 : 66 Čelik
25.10.2020 16:00 Konjic 53 : 71 Brčanka

Odbojka

25.10.2020 19:00 Krivaja 3 : 0 7 Lukavac
25.10.2020 17:00 Galeb 1 : 3 Gradina-Herceg
25.10.2020 14:00 Bosna 3 : 1 Block Out
25.10.2020 17:00 Igman 3 : 2 Kula Gradačac
25.10.2020 13:00 ŽOK Leotar 3 : 2 Ljubinje
25.10.2020 13:00 Radnik 3 : 0 Maglić
25.10.2020 16:30 BL Volej 2 0 : 3 Borac
25.10.2020 12:00 Vožd 1 : 3 Kozara
25.10.2020 15:30 Crvena zvijezda 2 3 : 0 Modriča - Optima
25.10.2020 14:00 Rudo 1 : 3 OOK Leotar
25.10.2020 15:00 Gacko 2 3 : 0 Stakorina
25.10.2020 14:00 Volero : Velež
25.10.2020 16:00 Napredak 3 : 1 ŽOK Žepče
25.10.2020 17:00 Novi Grad 3 : 0 Alipašino Polje
25.10.2020 13:00 Volley 1 : 3 Ilijaš
25.10.2020 14:00 ŽOK Gračanica Forteks 3 : 1 Kula-Gradačac 2
25.10.2020 15:00 Delminium 3 : 1 Student
25.10.2020 13:00 Turbina 0 : 3 Željezara
25.10.2020 14:30 Krivaja 0 : 3 Breza 1934
25.10.2020 16:30 Jedinstvo 2 : 3 Albatros
25.10.2020 18:30 Gimnazijalac 3 : 2 Mediteran Bemaks
25.10.2020 14:00 Crvena zvijezda : Gradiška
25.10.2020 14:00 Modriča 3 : 0 Borac
25.10.2020 19:00 Kozara : Gradiška
25.10.2020 14:30 Mladost : Majevica
25.10.2020 14:30 Tempo : Radnik
25.10.2020 14:00 Banjaluka volej 3 : 0 Pliva
25.10.2020 14:30 Jahorina : Ljubinje - Bankom
25.10.2020 15:00 Panter 3 : 1 Kotor Varoš
25.10.2020 16:00 Laktaši 0 : 3 Ukrina
25.10.2020 14:00 Rudar : Net
25.10.2020 10:00 Radnik 1 : 3 Bratunac
25.10.2020 11:00 Rudo 3 : 0 He na Drini
25.10.2020 10:30 ŽOK Leotar 3 : 0 Gacko

Rukomet

25.10.2020 16:00 Bijeljina 33 : 29 Drina
25.10.2020 18:00 Hercegovina 30 : 27 Kozara (KD)
25.10.2020 18:00 Višegrad 24 : 26 Mladost
25.10.2020 19:30 Čelinac 30 : 28 Prijedor 2
25.10.2020 18:00 Srednjoškolac 28 : 28 Teslić
25.10.2020 19:30 Laktaši 23 : 37 Srbac
25.10.2020 18:00 Kakanj 29 : 19 Bosna TS
25.10.2020 18:00 Travnik 25 : 25 Donji Vakuf
25.10.2020 18:00 Čelik Junior 30 : 17 Krajina
25.10.2020 18:00 Žepče 22 : 45 Čelik
25.10.2020 18:00 Jajce 36 : 31 Sana 7
25.10.2020 18:00 Gradačac 42 : 18 Rudar
25.10.2020 Vogošča Poljine Hills 2 23 : 13 Zrinjski
25.10.2020 Radnički 30 : 29 Međugorje
25.10.2020 Izviđač CO 2 28 : 31 Goražde
25.10.2020 Čapljina 18 : 31 Briješće
25.10.2020 Velež 22 : 27 Bosna
25.10.2020 17:00 Danilovgrad 23 : 35 Budvanska rivijera
25.10.2020 18:00 Zrinjski 19 : 36 Krivaja
25.10.2020 18:00 Hrasnica : Izviđač
25.10.2020 19:00 Rogatica 25 : 17 Radnik
25.10.2020 14:30 Leotar 43 : 14 Derventa
25.10.2020 18:00 Doboj 27 : 32 Dubica
25.10.2020 18:00 Jedinstvo 33 : 30 Lokomotiva
25.10.2020 18:00 Bihać 22 : 27 Živinice
25.10.2020 18:00 Turbina 38 : 27 Krajina
25.10.2020 18:00 Ilidža 31 : 24 Sloga 2013
25.10.2020 18:00 Feniks 21 : 24 Rudar
25.10.2020 16:00 Tivat 13 : 26 Budućnost 2
25.10.2020 19:00 Nikšić 17 : 26 Trebjesa
25.10.2020 13:00 Zeta 29 : 21 Ulcinj
25.10.2020 15:00 Komovi 24 : 31 Podgorica 2013