XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 283 utakmica za dan
Subota, 24 Oktobar 2020

Fudbal

24.10.2020 13:30 Sarajevo 5 : 1 Mladost
24.10.2020 13:30 Krupa 0 : 1 Tuzla City
24.10.2020 13:30 Zrinjski 3 : 1 Velež
24.10.2020 13:30 Željezničar 3 : 1 Radnik
24.10.2020 13:30 Sloboda 1 : 0 Borac
24.10.2020 14:30 Slavija 1 : 1 Sloga
24.10.2020 14:30 Rudar Prijedor 2 : 0 Kozara
24.10.2020 14:30 Sloboda 2 : 0 Podrinje
24.10.2020 14:30 Željezničar 2 : 1 Ljubić
24.10.2020 14:30 Sutjeska 2 : 0 Jedinstvo
24.10.2020 14:30 Zvijezda 09 2 : 2 Borac
24.10.2020 14:30 Modriča 1 : 1 Leotar
24.10.2020 14:30 Drina 1 : 1 Tekstilac
24.10.2020 14:30 Sloga (K) 1 : 1 Železničar (P)
24.10.2020 14:30 Radnički (SM) 1 : 1 GFK Jagodina
24.10.2020 14:30 Mladost (Gacko) 0 : 0 Famos
24.10.2020 14:30 Guber 2 : 1 Glasinac 2011
24.10.2020 14:30 Bratstvo 1 : 2 Mladost (Rogatica)
24.10.2020 14:30 Drina HE 2 : 0 Jedinstvo
24.10.2020 14:30 Željezničar 2 : 1 Crvena zvijezda
24.10.2020 14:30 Mladi Krajišnik 0 : 2 Potkozarje
24.10.2020 17:00 OFK Pridjel 4 : 0 Ozrenski sokolovi
24.10.2020 15:00 Piperci 1 : 3 Budućnost
24.10.2020 15:00 Sloga Junajted 0 : 0 Borac
24.10.2020 15:00 Ljeskovac 5 : 1 Glogovac
24.10.2020 11:00 Čelik 1 : 3 Sveti Jovan
24.10.2020 11:00 Krbeti 0 : 3 Sava 04
24.10.2020 15:00 Lazarevica 5 : 2 Koridor 2011-3 Koviljuše
24.10.2020 15:00 Sava 4 : 1 Borac
24.10.2020 14:30 Orašje 0 : 4 Vis Simm Bau
24.10.2020 14:30 Jedinstvo 0 : 2 Posušje
24.10.2020 14:30 Zvijezda 2 : 1 Igman
24.10.2020 14:30 Bratstvo 4 : 1 Radnik
24.10.2020 14:30 Budućnost 4 : 2 Čapljina
24.10.2020 14:30 Slaven 2 : 2 Travnik
24.10.2020 14:30 Iskra 1 : 0 Radnik
24.10.2020 14:30 Sloga 1 : 2 Podgrmeč
24.10.2020 14:30 Vitez 3 : 0 Krajina
24.10.2020 14:30 Mladost 3 : 0 Lokomotiva
24.10.2020 14:30 Gradina 4 : 0 Prokosovići
24.10.2020 14:30 Odžak 102 4 : 1 Priluk
24.10.2020 14:30 Bosna (M) 2 : 0 Radnički
24.10.2020 14:30 UNIS 0 : 1 SAŠK Napredak
24.10.2020 14:30 Famos 0 : 0 Azot
24.10.2020 14:30 Bosna 0 : 0 Krivaja
24.10.2020 14:30 Turbina 2 : 1 Grude
24.10.2020 14:30 Stolac 0 : 6 Ljubuški
24.10.2020 Bojnik 1 : 2 Stup
24.10.2020 Ozren 1 : 3 Vratnik
24.10.2020 14:30 Cim 5 : 3 Lokomotiva
24.10.2020 14:30 Kruševo 9 : 0 Blagaj
24.10.2020 14:00 Vrana 0 : 3 Omazići 1937
24.10.2020 14:30 Memići 3 : 2 Mladost
24.10.2020 14:30 Sapna 6 : 0 Spreča
24.10.2020 13:30 West Ham United 1 : 1 Manchester City
24.10.2020 16:00 Fulham 1 : 2 Crystal Palace
24.10.2020 18:30 Manchester United 0 : 0 Chelsea
24.10.2020 21:00 Liverpool 2 : 1 Sheffield United
24.10.2020 13:30 Watford 1 : 1 AFC Bournemouth
24.10.2020 16:00 Bristol City 1 : 1 Swansea City
24.10.2020 16:00 Cardiff City 1 : 1 Middlesbrough
24.10.2020 16:00 Coventry City 0 : 4 Blackburn Rovers
24.10.2020 16:00 Huddersfield Town 1 : 2 Preston North End
24.10.2020 16:00 Millwall 1 : 1 Barnsley
24.10.2020 16:00 Norwich City 2 : 1 Wycombe Wanderers
24.10.2020 16:00 Queens Park Rangers 0 : 0 Birmingham City
24.10.2020 16:00 Reading 3 : 0 Rotherham United
24.10.2020 16:00 Sheffield Wednesday 0 : 1 Luton Town
24.10.2020 16:00 Stoke City 3 : 2 Brentford
24.10.2020 21:00 Atletico Madrid 2 : 0 Real Betis
24.10.2020 16:00 Barcelona 1 : 3 Real Madrid
24.10.2020 18:30 Osasuna 1 : 0 Athletic Club
24.10.2020 18:30 Sevilla 0 : 1 Eibar
24.10.2020 15:30 Bayern 5 : 0 Eintracht Frankfurt
24.10.2020 18:30 Borussia Dortmund 3 : 0 Schalke 04
24.10.2020 15:30 RB Leipzig 2 : 1 Hertha BSC
24.10.2020 15:30 Union Berlin 1 : 1 Freiburg
24.10.2020 15:30 Mainz 05 2 : 3 Borussia M'gladbach
24.10.2020 17:00 Lorient 0 : 1 Olympique Marseille
24.10.2020 21:00 PSG 4 : 0 Dijon
24.10.2020 15:00 Atalanta 1 : 3 Sampdoria
24.10.2020 18:00 Genoa 0 : 2 Internazionale
24.10.2020 20:45 Lazio 2 : 1 Bologna
24.10.2020 15:30 Olimpik 1 : 1 Mladost
24.10.2020 12:00 Novi Grad 2 : 5 Goražde
24.10.2020 12:00 Kiseljak 6 : 0 TOŠK
24.10.2020 12:00 Žepče 4 : 2 Radnik
24.10.2020 12:00 Borac 3 : 0 Novi Travnik
24.10.2020 12:00 Mladost 1 : 0 Sarajevo
24.10.2020 13:00 Olimpik 1 : 1 Široki Brijeg
24.10.2020 15:00 Radnik 0 : 3 Željezničar
24.10.2020 15:00 Borac 3 : 1 Sloboda
24.10.2020 10:00 Lokomotiva 3 : 3 Radnički
24.10.2020 10:00 Novi Grad 1 : 1 Goražde
24.10.2020 10:00 Slavija 1 : 1 Bosna
24.10.2020 10:00 Sarajevo 2 : 0 Radnik
24.10.2020 10:00 Kiseljak 3 : 2 TOŠK
24.10.2020 10:00 Žepče 6 : 2 Radnik
24.10.2020 10:00 Borac 3 : 0 Novi Travnik
24.10.2020 11:00 Lauš 5 : 3 Gorica
24.10.2020 12:00 BSK 3 : 0 Čelinac
24.10.2020 11:00 Omladinac 1 : 1 Mladost
24.10.2020 11:30 Vrbas 4 : 3 Sloboda
24.10.2020 14:30 Krajina 5 : 2 Progres
24.10.2020 10:00 Polet - Krajišnik 0 : 8 Borac
24.10.2020 11:30 Dubrave 0 : 5 FSA Prijedor
24.10.2020 11:30 Lijevče 4 : 2 Laktaši
24.10.2020 10:00 Rudanka 1 : 1 Vučijak
24.10.2020 10:00 Ozren 6 : 2 Hajduk
24.10.2020 11:00 Proleter 2 : 0 Mladost (VO)
24.10.2020 11:00 Vlasenica 2 : 0 Jedinstvo
24.10.2020 11:00 Trnovica 3 : 0 Budućnost
24.10.2020 11:00 Troglav 1918 1 : 3 Leotar
24.10.2020 11:00 Branitelj 0 : 3 Stolac
24.10.2020 11:00 GOŠK 1 : 2 Grude
24.10.2020 11:00 Neum 3 : 4 Brotnjo
24.10.2020 11:00 Igman 0 : 6 Tomislav
24.10.2020 13:00 Mladost 0 : 1 Famos
24.10.2020 12:00 Sarajevo 0 : 5 FA Academica
24.10.2020 12:00 Jedinstvo 1 : 4 Mlade Nade
24.10.2020 12:00 Željezničar 2 6 : 0 Radnik Hadžići
24.10.2020 12:00 Romanija 0 : 6 Željezničar 1
24.10.2020 12:00 Glasinac 2011 4 : 1 Ozren
24.10.2020 12:00 Bambinosi 2 : 1 Dar
24.10.2020 10:00 Mladost 0 : 1 Sarajevo
24.10.2020 11:00 Olimpik 0 : 2 Široki Brijeg
24.10.2020 13:00 Radnik 0 : 2 Željezničar
24.10.2020 13:00 Borac 0 : 1 Sloboda
24.10.2020 10:00 Tekstilac Kort 6 : 0 Rudar Prijedor
24.10.2020 10:00 Željezničar Sport team 4 : 0 Ljubić
24.10.2020 10:00 Proleter 1 : 3 Sloga
24.10.2020 10:00 Željezničar 0 : 0 Polet 1926
24.10.2020 10:00 Borac 0 : 4 Kozara
24.10.2020 10:00 Sloboda 1 : 3 Modriča Alfa
24.10.2020 10:00 Dubrave 0 : 11 FSA Prijedor
24.10.2020 10:00 Lijevče 2 : 4 Laktaši
24.10.2020 10:00 Omladinac 0 : 5 Mladost
24.10.2020 10:00 Pelagićevo 1 : 3 Rudar 1925
24.10.2020 10:00 Ilićka 01 4 : 1 Radnik
24.10.2020 10:00 Borac 3 : 1 Zenit
24.10.2020 10:00 Drina 6 : 0 Jedinstvo
24.10.2020 10:00 Sloboda 1 : 1 Podrinje
24.10.2020 10:00 Lokomotiva 1 : 5 Zvijezda 09
24.10.2020 10:00 Radnički 1 : 1 Birač
24.10.2020 10:00 Proleter 7 : 2 Mladost (VO)
24.10.2020 10:00 Vlasenica 0 : 2 Tabanci
24.10.2020 10:00 Trnovica 5 : 0 Budućnost
24.10.2020 11:30 Omladinac 75 Brekovica 0 : 9 Podgrmeč
24.10.2020 11:30 Kamenica 9 : 0 Omladinac (Sanica)
24.10.2020 11:30 Bihać 2 : 1 Mladost 1938
24.10.2020 11:30 Mladost (P) 3 : 5 Krajišnik
24.10.2020 11:30 Mladost (V) 0 : 2 Sloga
24.10.2020 11:30 Krajina 2 : 2 Vitez
24.10.2020 10:00 Brnjaci 0 : 4 Novi Travnik
24.10.2020 10:00 AN Vrbas 2 : 7 Travnik
24.10.2020 11:30 Velež 3 : 4 Brotnjo
24.10.2020 11:30 Čapljina 0 : 1 Neum
24.10.2020 11:30 GOŠK 2 : 0 Stolac
24.10.2020 11:30 Igman 1 : 2 Zrinjski
24.10.2020 11:30 Blagaj 1 : 1 Mostar
24.10.2020 11:00 Eurofudbal 1 : 2 Slaven
24.10.2020 10:00 Željezničar 4 : 0 Igman
24.10.2020 10:00 J Akademi 2 : 1 Slavija
24.10.2020 10:00 Novi Grad 1 0 : 7 Famos
24.10.2020 10:00 Atletiko 1 : 3 Valter
24.10.2020 10:00 FA Akademika 0 : 5 Mlade Nade
24.10.2020 11:30 Radnik Urije 2 : 2 OFK Spartak 2013
24.10.2020 11:30 Tekstilac 3 : 0 Rudar Prijedor
24.10.2020 11:30 Željezničar Sport Team 0 : 0 Ljubić
24.10.2020 11:30 Proleter 0 : 7 Sloga
24.10.2020 11:30 Željezničar 2 : 0 Polet 1926
24.10.2020 11:30 Borac (KD) 0 : 6 Kozara
24.10.2020 11:00 Eurofudbal 5 : 1 Slaven
24.10.2020 13:00 Proleter 7 : 1 Gradina
24.10.2020 10:00 Velež 3 : 0 Brotnjo
24.10.2020 10:00 GOŠK 2 : 0 Stolac
24.10.2020 10:00 Igman 0 : 0 Zrinjski
24.10.2020 10:00 Blagaj 1 : 1 Mostar
24.10.2020 10:00 Bjelopoljac 0 : 3 Sport talent
24.10.2020 10:00 Velež 5 : 0 Rama
24.10.2020 10:00 Cim 2 : 0 Lokomotiva
24.10.2020 10:00 Iskra 3 : 0 Međugorje
24.10.2020 10:00 Višići 4 : 2 Turbina
24.10.2020 12:00 Brnjaci 1 : 2 Novi Travnik
24.10.2020 10:00 Slavija 2 : 3 Famos
24.10.2020 10:00 Olimp 1 : 2 Betaklub
24.10.2020 10:00 Željezničar 6 : 0 J Akademija
24.10.2020 10:00 Fer plej 3 : 1 Šampioni
24.10.2020 10:00 AF Devetka 0 : 1 Mlade nade 2
24.10.2020 10:00 Unis 1 : 4 Bambinosi 2
24.10.2020 10:00 Željezničar 3 2 : 0 Olimpik 2
24.10.2020 15:00 Mladost 2 : 4 Drina
24.10.2020 16:00 Sloga 7 : 0 Radnički 1923
24.10.2020 13:00 Požarevac 0 : 4 Mašinac Trejs
24.10.2020 15:00 Kolubara 1 : 12 Spartak
24.10.2020 14:00 TSC 1 : 3 Crvena zvezda
24.10.2020 14:30 ŽFU Zvezda B 2018 9 : 1 Radnički 2012
24.10.2020 15:00 Jedinstvo 2014 3 : 1 Moskva
24.10.2020 14:30 ŽGFK Lavice Dubočica 3 : 2 Heroj Polet

Futsal

24.10.2020 18:00 Policajac 4 : 2 Seljak
24.10.2020 18:00 Brotnjo 5 : 4 Zrinjski
24.10.2020 18:00 Bosna Kompred 2 : 3 Mostar SG
24.10.2020 18:00 Salines 7 : 1 Kaskada
24.10.2020 Bajo Pivljanin 5 : 6 Nikšić
24.10.2020 Pruška 3 : 4 Titograd
24.10.2020 Studentski dom 3 : 4 Ulcinj
24.10.2020 Onogošt 7 : 3 Gorštak
24.10.2020 Brskovo 10 : 1 Mirabile Moda

Košarka

24.10.2020 19:00 Split 78 : 79 Igokea
24.10.2020 20:00 Zrinjski 74 : 71 Čapljina
24.10.2020 19:30 Leotar 102 : 72 Promo
24.10.2020 17:00 Spars 80 : 74 Široki
24.10.2020 20:00 Sutjeska 82 : 53 Sokolac
24.10.2020 20:00 Drina Princip 59 : 49 Radnik BN Basket
24.10.2020 20:00 Mladost Buldogs 74 : 85 Student Igokea
24.10.2020 16:30 Hunters 82 : 49 Una
24.10.2020 16:00 Mladost (KV) 48 : 86 Ušće
24.10.2020 20:00 Podgorica 95 : 73 Pljevlja
24.10.2020 20:00 Primorje 1945 100 : 75 Zeta
24.10.2020 20:00 Jedinstvo 1950 71 : 101 Teodo
24.10.2020 20:00 Sutjeska 104 : 63 Danilovgrad
24.10.2020 19:00 Mladi Krajišnik 88 : 65 Igman
24.10.2020 17:00 Džamper 24 : 81 Orlovi
24.10.2020 18:00 RMU Banovići 64 : 88 Feniks

Odbojka

24.10.2020 19:00 Modriča 2 : 3 Bosna (Ka)
24.10.2020 19:00 Borac m:tel 2 : 3 Ljubinje
24.10.2020 16:00 Jedinstvo 3 : 2 Domaljevac
24.10.2020 19:00 Mladost 3 : 0 Bosna (Sa)
24.10.2020 18:30 Gradiška 3 : 1 Jahorina
24.10.2020 18:30 Crvena zvijezda 1 : 3 Radnik
24.10.2020 19:00 Gacko : Tempo
24.10.2020 18:00 Smeč 0 : 3 BL Volley
24.10.2020 18:00 Mostar 0 : 3 Bimal-Jedinstvo
24.10.2020 18:00 Gacko 3 : 0 Jahorina
24.10.2020 18:00 Hercegovac 1 : 3 Glasinac
24.10.2020 18:00 ŽOK Leotar 3 : 2 Ljubinje
24.10.2020 18:00 Libero 0 : 3 Crvena zvijezda
24.10.2020 18:00 Radnik 3 : 0 Maglić
24.10.2020 18:00 HE na Drini 2 : 3 Inova
24.10.2020 17:30 Kotor Varoš 3 : 1 Prijedor
24.10.2020 14:00 Rudo 1 : 3 OOK Leotar
24.10.2020 15:00 Maglaj 1 : 3 Bosna
24.10.2020 16:00 Gradina-Herceg 0 : 3 Kakanj
24.10.2020 17:30 Čelik-R 0 : 3 Orašje
24.10.2020 13:00 Ilidža 3 : 2 Troglav
24.10.2020 20:00 Smeč 3 : 1 Čapljina
24.10.2020 14:00 Centar ORT 3 : 0 Vogošća
24.10.2020 13:30 Smeč DN 3 : 0 Smeč 2
24.10.2020 14:30 Mikasa 3 : 0 Sloboda 2
24.10.2020 12:00 Stars 0 : 3 Lami
24.10.2020 18:30 Jedinstvo 2 : 3 Albatros
24.10.2020 18:30 Morača 3 : 0 Budućnost
24.10.2020 18:30 Gimnazijalac 3 : 2 Mediteran Bemaks
24.10.2020 18:30 Luka Bar 3 : 1 Galeb
24.10.2020 13:00 Inova 3 : 0 Vožd Prijedor
24.10.2020 12:00 Stakorina 3 : 0 Mladost

Rukomet

24.10.2020 18:00 Krivaja 29 : 28 Konjuh
24.10.2020 18:00 Iskra 28 : 35 Sloboda
24.10.2020 18:00 Bosna 26 : 29 Sloga (Do)
24.10.2020 18:00 Slavija 14 : 25 Borac M:TEL
24.10.2020 18:00 Gračanica 25 : 31 Izviđač
24.10.2020 18:00 Derventa 32 : 30 Lokomotiva
24.10.2020 18:00 Maglaj 30 : 32 Leotar
24.10.2020 14:30 Jedinstvo 2015 34 : 28 Prijedor
24.10.2020 19:00 Kotor Varoš 44 : 27 Sloga 2
24.10.2020 19:00 Kozara (Gr) 27 : 23 ORK Borac
24.10.2020 16:00 ORK Sava Brod 2019 23 : 35 Borac M:TEL 2
24.10.2020 18:00 Kaluđer 45 : 25 Derventa 2
24.10.2020 18:00 Partizan 1949 20 : 28 Komovi
24.10.2020 18:00 Berane 1948 21 : 27 Lovćen
24.10.2020 18:00 Rudar 35 : 28 Jedinstvo
24.10.2020 15:00 Partizan 1949 20 : 28 Komovi
24.10.2020 15:00 Berane 1948 28 : 27 Lovćen
24.10.2020 14:00 Rudar 20 : 21 Jedinstvo
24.10.2020 16:00 Danilovgrad 32 : 4 Budvanska rivijera
24.10.2020 18:00 Grude 16 : 25 Borac
24.10.2020 18:00 Goražde 37 : 30 Jedinstvo
24.10.2020 18:00 Hadžići 44 : 27 Knežopoljka
24.10.2020 18:00 Mira 29 : 25 Katarina
24.10.2020 18:00 Rogatica 25 : 17 Radnik
24.10.2020 Mornar 7 27 : 20 Berane 2002
24.10.2020 Zeta 29 : 21 Ulcinj
24.10.2020 Komovi 24 : 31 Podgorica 2013