XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 267 utakmica za dan
Subota, 31 Oktobar 2020

Fudbal

31.10.2020 13:30 Mladost 2 : 0 Sloboda
31.10.2020 13:30 Radnik 0 : 2 Zrinjski
31.10.2020 13:30 Velež 2 : 1 Široki Brijeg
31.10.2020 13:30 Olimpik 1 : 1 Krupa
31.10.2020 13:30 Tuzla City 0 : 0 Sarajevo
31.10.2020 14:00 Tekstilac 1 : 0 Slavija
31.10.2020 14:00 Leotar 2 : 2 Drina
31.10.2020 14:00 Borac 2 : 1 Modriča
31.10.2020 14:00 Jedinstvo 0 : 2 Zvijezda 09
31.10.2020 14:00 Ljubić 2 : 2 Sutjeska
31.10.2020 14:00 Podrinje 1 : 1 Željezničar
31.10.2020 14:00 Kozara 3 : 2 Sloboda
31.10.2020 14:00 Sloga 1 : 1 Rudar Prijedor
31.10.2020 15:00 Čukarički 4 : 0 Novi Pazar
31.10.2020 15:00 Voždovac 2 : 0 TSC
31.10.2020 17:00 Partizan 2 : 0 Mačva
31.10.2020 13:00 Inđija 0 : 1 Metalac
31.10.2020 15:00 Rad 0 : 2 Zlatibor
31.10.2020 13:30 Borac 1926 0 : 1 Dinamo
31.10.2020 13:30 Zemun 0 : 1 OFK Žarkovo
31.10.2020 13:30 Loznica 3 : 1 Radnički 1923
31.10.2020 13:30 GFK Dubočica 0 : 0 Sloga (K)
31.10.2020 14:00 Famos 1 : 1 Romanija
31.10.2020 14:00 Trebava 3 : 1 Hajduk (Batkuša)
31.10.2020 14:00 Rudar 1925 1 : 0 Omladinac
31.10.2020 14:00 13 Skojevki 3 : 0 Omladinac
31.10.2020 14:00 Borac (istočni Drvar) 2 : 1 Polet Krajišnik
31.10.2020 14:00 Piperci 2 : 0 Ljeljenča
31.10.2020 14:30 Borac 3 : 2 Tavna
31.10.2020 14:30 Sloga Junajted 1 : 3 Ljeskovac
31.10.2020 14:30 Travnik 1 : 0 GOŠK
31.10.2020 14:30 Rudar 4 : 0 Slaven
31.10.2020 14:30 Čapljina 1 : 3 TOŠK
31.10.2020 14:30 Igman 0 : 2 Bratstvo
31.10.2020 14:30 Goražde 1 : 0 Orašje
31.10.2020 14:30 Novi Travnik 3 : 1 Rudar
31.10.2020 14:30 FK Vitez 4 : 1 Vlašić
31.10.2020 14:30 Krajišnik 2 : 1 Vitez
31.10.2020 14:30 Podgrmeč 1 : 2 Brekovica 78
31.10.2020 13:30 Radnički 4 : 0 Dinamo
31.10.2020 13:30 Mramor 0 : 4 Orahovica 74
31.10.2020 13:30 Lokomotiva 0 : 6 Seona
31.10.2020 13:30 Bosna (K) 1 : 0 Mladost
31.10.2020 14:30 Krivaja 4 : 0 Usora
31.10.2020 14:30 Rudar 0 : 0 Mošćanica
31.10.2020 13:30 Tomislav 2 : 4 Sloga
31.10.2020 13:30 Sloga (P) 2 : 1 Mladost (DS)
31.10.2020 10:00 Mladost 0 : 4 Igman
31.10.2020 13:30 Sloga 2 : 0 Vražići 92
31.10.2020 13:30 Omazići 1937 5 : 3 Partizan
31.10.2020 13:30 Mladost (Solina) 7 : 0 Vrana
31.10.2020 14:00 Proleter 0 : 4 Sapna
31.10.2020 17:00 OFK Titograd 0 : 2 Rudar
31.10.2020 15:00 Podgorica 1 : 3 OFK Petrovac
31.10.2020 16:00 Sutjeska 0 : 1 Budućnost
31.10.2020 18:00 Dečić 2 : 0 Iskra
31.10.2020 16:00 Zeta 1 : 0 Jezero
31.10.2020 13:30 Grbalj 1 : 1 Jedinstvo
31.10.2020 13:30 Berane 2 : 1 Kom
31.10.2020 13:30 Bokelj 3 : 2 Arsenal
31.10.2020 13:30 Mornar 0 : 0 Igalo
31.10.2020 13:30 Drezga 3 : 0 Ibar
31.10.2020 13:30 Sheffield United 0 : 1 Manchester City
31.10.2020 16:00 Burnley 0 : 3 Chelsea
31.10.2020 18:30 Liverpool 2 : 1 West Ham United
31.10.2020 13:30 Bristol City 1 : 3 Norwich City
31.10.2020 16:00 AFC Bournemouth 1 : 1 Derby County
31.10.2020 16:00 Barnsley 1 : 0 Watford
31.10.2020 16:00 Luton Town 0 : 3 Brentford
31.10.2020 16:00 Middlesbrough 1 : 0 Nottingham Forest
31.10.2020 16:00 Millwall 0 : 3 Huddersfield Town
31.10.2020 16:00 Preston North End 1 : 2 Birmingham City
31.10.2020 16:00 Queens Park Rangers 3 : 2 Cardiff City
31.10.2020 16:00 Stoke City 1 : 0 Rotherham United
31.10.2020 16:00 Swansea City 2 : 0 Blackburn Rovers
31.10.2020 16:00 Wycombe Wanderers 1 : 0 Sheffield Wednesday
31.10.2020 21:00 Deportivo Alavés 1 : 1 Barcelona
31.10.2020 16:15 Athletic Club 2 : 1 Sevilla
31.10.2020 18:30 Osasuna 1 : 3 Atletico Madrid
31.10.2020 14:00 Real Madrid 4 : 1 Huesca
31.10.2020 18:30 Borussia M'gladbach 1 : 0 RB Leipzig
31.10.2020 15:30 Eintracht Frankfurt 1 : 1 Werder
31.10.2020 15:30 Köln 1 : 2 Bayern
31.10.2020 15:30 Augsburg 3 : 1 Mainz 05
31.10.2020 15:30 Arminia 0 : 2 Borussia Dortmund
31.10.2020 21:00 Nantes 0 : 3 PSG
31.10.2020 17:00 Rennes 2 : 1 Brest
31.10.2020 20:45 Bologna 3 : 2 Cagliari
31.10.2020 15:00 Crotone 1 : 2 Atalanta
31.10.2020 18:00 Internazionale 2 : 2 Parma
31.10.2020 14:00 Sloboda 5 : 1 Željezničar Sport team
31.10.2020 13:30 Sarajevo 1 : 2 Radnik (H)
31.10.2020 11:00 Rudar Prijedor 2 : 0 Krupa
31.10.2020 12:00 Olimp 1 : 0 Igman
31.10.2020 12:00 Čelik 8 : 0 Natron
31.10.2020 12:00 Radnik 0 : 1 Travnik
31.10.2020 12:00 TOŠK 2 : 6 Žepče
31.10.2020 11:00 Sloboda 5 : 1 Mladost
31.10.2020 13:30 Željezničar 7 : 0 Borac
31.10.2020 11:30 Široki Brijeg 1 : 2 Velež
31.10.2020 10:00 Ilićka 01 1 : 1 Gornji Rahić
31.10.2020 10:00 Olimp 0 : 5 Igman
31.10.2020 10:00 Novi Travnik 1 : 2 NK Vitez
31.10.2020 10:00 Čelik 2 : 0 Natron
31.10.2020 10:00 Radnik 2 : 6 Travnik
31.10.2020 10:00 TOŠK 0 : 3 Žepče
31.10.2020 12:00 Progres 5 : 0 Polet - Krajišnik
31.10.2020 10:00 Sloboda 0 : 2 Krajina
31.10.2020 12:00 Mladost 0 : 1 Vrbas
31.10.2020 12:00 Čelinac 0 : 2 Omladinac
31.10.2020 10:30 Crni vrh 4 : 0 Sloga (S)
31.10.2020 11:30 FSA Prijedor 1 : 1 Lijevče
31.10.2020 10:00 Trebava 7 : 1 Hajduk
31.10.2020 10:00 Rudar 3 : 2 Rudanka
31.10.2020 11:00 Mladost (BS) 2 : 1 Priboj
31.10.2020 12:00 Brotnjo 1 : 0 Igman
31.10.2020 10:00 Branitelj 0 : 1 Leotar
31.10.2020 12:00 FA Academica 6 : 1 Dar
31.10.2020 12:00 Ozren 3 : 3 Bambinosi
31.10.2020 12:00 Željezničar 1 5 : 0 Glasinac 2011
31.10.2020 12:00 Radnik Hadžići 5 : 1 Romanija
31.10.2020 12:00 Mlade Nade 1 : 3 Željezničar 2
31.10.2020 12:00 Sarajevo 8 : 1 Jedinstvo
31.10.2020 09:30 Sloboda 3 : 1 Mladost
31.10.2020 11:30 Željezničar 4 : 1 Borac
31.10.2020 10:00 Široki Brijeg 6 : 1 Velež
31.10.2020 10:00 Kozara 9 : 0 Sloboda
31.10.2020 10:00 Polet 1926 5 : 0 Borac
31.10.2020 10:00 Željezničar 0 : 5 Sloga
31.10.2020 10:00 Mineral 2 : 3 Proleter
31.10.2020 10:00 Ljubić 5 : 2 Borac
31.10.2020 10:00 Rudar Prijedor 0 : 1 Željezničar Sport team
31.10.2020 10:00 OFK Spartak 2013 4 : 1 Tekstilac Kort
31.10.2020 10:00 FSA Prijedor 2 : 1 Lijevče
31.10.2020 10:00 Rudar 1925 1 : 2 Zvijezda 09
31.10.2020 10:00 Podrinje 0 : 1 Lokomotiva
31.10.2020 10:00 Jedinstvo 3 : 3 Sloboda
31.10.2020 10:00 Zenit 1 : 1 Drina
31.10.2020 10:00 Radnik 3 : 2 Borac
31.10.2020 10:00 Pelagićevo 2 : 3 Ilićka 01
31.10.2020 10:00 Busovača 0 : 2 Romari
31.10.2020 10:00 Metalleghe BSI 0 : 3 Radnik
31.10.2020 11:30 Zrinjski 2 : 0 Blagaj
31.10.2020 11:30 Stolac 1 : 3 Igman
31.10.2020 11:30 Velež 0 : 4 Čapljina
31.10.2020 11:00 Tuzla City 7 : 0 Proleter
31.10.2020 11:00 Slaven 3 : 0 Betaklub Tango
31.10.2020 11:00 Bratstvo 2 : 2 Eurofudbal
31.10.2020 11:00 Radnički 1 : 4 Eurogol
31.10.2020 11:00 Bambi 0 : 3 Sloboda
31.10.2020 11:00 Zvijezda 1 : 1 Budućnost
31.10.2020 11:30 Polet 1926 4 : 2 Borac (KD)
31.10.2020 11:30 Sloga 6 : 0 Željezničar
31.10.2020 11:30 Mineral/Sporting 2 : 0 Proleter
31.10.2020 11:30 Ljubić 1 : 4 Borac (BL)
31.10.2020 11:30 Rudar Prijedor 1 : 4 Željezničar Sport Team
31.10.2020 11:30 OFK Spartak 2013 2 : 0 Tekstilac
31.10.2020 10:00 Slaven 3 : 0 Betaklub Tango
31.10.2020 10:00 Bratstvo 4 : 0 Eurofudbal
31.10.2020 10:00 Radnički 4 : 0 Eurogol
31.10.2020 10:00 Bambi 1 : 0 Sloboda
31.10.2020 10:00 Brotnjo 1 : 0 Branitelj
31.10.2020 10:00 Zrinjski 2 : 0 Blagaj
31.10.2020 10:00 Stolac 1 : 1 Igman
31.10.2020 10:00 Neum 1 : 4 GOŠK
31.10.2020 10:00 Velež 4 : 2 Čapljina
31.10.2020 10:00 Turbina 3 : 0 Bjelopoljac
31.10.2020 10:00 Međugorje 0 : 3 Višići
31.10.2020 10:00 Lokomotiva 0 : 0 Klis
31.10.2020 10:00 Cim 1 : 4 Rama
31.10.2020 10:00 Sport talent 5 : 0 Velež
31.10.2020 12:00 Šantići 4 : 0 Rijeka
31.10.2020 12:00 Busovača 0 : 14 Romari
31.10.2020 14:00 Modriča 1 : 1 Banja Luka
31.10.2020 13:30 Budućnost 7 : 3 Mladost 2015
31.10.2020 14:00 Marjan 1 : 2 Neretva
31.10.2020 12:00 Split 5 : 1 Agram
31.10.2020 11:00 Dinamo 2 : 4 Osijek
31.10.2020 13:00 Donat 2 : 0 Viktorija
31.10.2020 14:30 Emina 2 : 2 Iskra
31.10.2020 14:00 Radnik Bumerang 2 : 3 SFK 2000
31.10.2020 10:00 Lokomotiva 2 : 0 Fortuna

Futsal

31.10.2020 18:00 Kaskada 2 : 1 GFC Sarajevo
31.10.2020 18:00 Seljak 1 : 2 Brotnjo
31.10.2020 18:00 Sloga 7 : 5 Policajac

Košarka

31.10.2020 20:00 Igokea 90 : 84 Partizan NIS
31.10.2020 18:00 Mornar 80 : 73 Mega Soccerbet
31.10.2020 20:00 Široki 88 : 85 Sloboda
31.10.2020 20:00 Promo 80 : 70 Borac
31.10.2020 20:00 Mladost 72 : 77 Leotar
31.10.2020 20:00 Kakanj 81 : 91 Zrinjski
31.10.2020 20:00 Bosna Royal 77 : 71 Bratunac
31.10.2020 19:00 Rogatica 72 : 75 Budućnost BN
31.10.2020 19:00 Prijedor Spartak 80 : 67 Mladost Buldogs
31.10.2020 19:00 Sokolac 64 : 67 Drina Princip
31.10.2020 19:00 Slavija 87 : 62 Sutjeska
31.10.2020 19:30 Danilovgrad 64 : 86 Podgorica
31.10.2020 20:00 Teodo 76 : 106 Studentski centar
31.10.2020 20:00 Zeta 90 : 85 Jedinstvo 1950
31.10.2020 20:00 Ibar 79 : 68 Primorje 1945
31.10.2020 20:00 Pljevlja 76 : 82 All Stars
31.10.2020 18:00 Šušanj 64 : 94 Akademik
31.10.2020 18:00 Sutomore 63 : 80 Mornar 2
31.10.2020 18:00 Milenijum 81 : 75 Podgorica 2
31.10.2020 18:00 Feniks 61 : 42 Play Off Ultra
31.10.2020 18:00 Čelik 69 : 56 Konjic
31.10.2020 18:00 Orlovi 84 : 51 Jedinstvo Dženeks
31.10.2020 18:00 Igman 81 : 86 Džamper
31.10.2020 18:00 Leotar 03 72 : 53 Mladi Krajišnik
31.10.2020 18:30 Podgorica 105 : 26 Nikšić
31.10.2020 18:30 Budućnost 104 : 43 B K M

Odbojka

31.10.2020 19:00 Drina : Gradiška
31.10.2020 19:30 Tempo 3 : 0 Gacko
31.10.2020 19:00 Crvena zvijezda 1 : 3 Radnik
31.10.2020 19:00 7 Lukavac 1 : 3 Gradina-Herceg
31.10.2020 19:00 Krivaja 3 : 1 Sloboda
31.10.2020 18:00 Inova 3 : 1 Drina
31.10.2020 18:00 Glasinac 3 : 0 ŽOK Leotar
31.10.2020 18:00 Slavija 1 : 3 Hercegovac
31.10.2020 17:30 Prijedor 0 : 3 Vožd
31.10.2020 17:30 Bratunac 3 : 1 Derventa
31.10.2020 14:00 Stakorina 3 : 0 Volero
31.10.2020 18:30 Orašje 3 : 0 Bihać
31.10.2020 18:30 ŽOK Žepče 3 : 0 Čelik-R
31.10.2020 18:30 Kakanj 0 : 3 Napredak
31.10.2020 18:30 Maglaj 3 : 0 Gradina-Herceg
31.10.2020 18:30 Ilijaš 3 : 1 Ilidža
31.10.2020 17:00 Lami 1 : 3 Smeč DN
31.10.2020 17:00 Sloboda 2 0 : 3 Stars
31.10.2020 17:00 Kula-Gradačac 2 0 : 3 Mikasa
31.10.2020 17:00 Smeč 2 0 : 3 ŽOK Gračanica Forteks
31.10.2020 18:30 Galeb 3 : 0 Jedinstvo
31.10.2020 18:30 Rudar 3 : 1 Gimnazijalac
31.10.2020 18:30 Mediteran Bemaks 0 : 3 Luka Bar
31.10.2020 18:30 Albatros 1 : 3 Morača
31.10.2020 12:00 OOK Leotar 0 : 3 ŽOK Leotar

Rukomet

31.10.2020 18:00 Iskra 34 : 33 Konjuh
31.10.2020 18:00 Bosna 31 : 33 Krivaja
31.10.2020 18:00 Slavija 23 : 39 Sloboda
31.10.2020 18:00 Gračanica 32 : 31 Borac M:TEL
31.10.2020 18:00 Derventa 26 : 33 Sloga (GV - U)
31.10.2020 18:00 Maglaj 30 : 29 Izviđač
31.10.2020 18:00 Leotar 34 : 29 Lokomotiva
31.10.2020 14:00 ORK Borac 26 : 21 Višegrad
31.10.2020 17:00 Prijedor 33 : 29 Kotor Varoš
31.10.2020 20:00 Kozara (KD) 24 : 36 Jedinstvo 2015
31.10.2020 20:00 Drina 27 : 25 Hercegovina
31.10.2020 16:00 Sloga 34 : 44 Kaluđer
31.10.2020 19:00 Teslić 24 : 23 Kozara 2
31.10.2020 18:00 Bosna TS 35 : 27 Rudar
31.10.2020 18:00 Sana 7 20 : 55 Gradačac
31.10.2020 18:00 Čelik 41 : 21 Jajce
31.10.2020 18:00 Krajina 23 : 30 Žepče
31.10.2020 18:00 Donji Vakuf 35 : 30 Čelik Junior
31.10.2020 18:00 Kakanj 30 : 27 Travnik
31.10.2020 18:00 Lovćen 34 : 31 Rudar
31.10.2020 17:00 Jedinstvo 24 : 25 Partizan 1949
31.10.2020 18:00 Mornar 7 23 : 30 Berane 1948
31.10.2020 18:00 Budvanska rivijera 38 : 27 Komovi
31.10.2020 16:00 Mornar 7 19 : 27 Berane 1948
31.10.2020 14:00 Budvanska rivijera 26 : 26 Komovi
31.10.2020 18:30 Knežopoljka 18 : 17 Zrinjski
31.10.2020 18:00 Derventa 26 : 33 Doboj
31.10.2020 19:00 Trebjesa 20 : 43 Levalea 2010
31.10.2020 Podgorica 2013 18 : 30 Mornar 7
31.10.2020 Ulcinj 34 : 25 Komovi
31.10.2020 Berane 2002 21 : 32 Zeta