Rudar
Pljevlja
|
|
Iskra
Danilovgrad
|
04.10.2020 16:00 | Rudar | 4 : 0 | Iskra | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Budućnost
Podgorica
|
04.10.2020 15:00 | Jezero | 0 : 2 | Budućnost | ||||||
Zeta
Golubovci
|
|
OFK Petrovac
Petrovac
|
04.10.2020 18:00 | Zeta | 1 : 0 | OFK Petrovac | ||||||
Dečić
Tuzi
|
|
OFK Titograd
Podgorica
|
04.10.2020 20:00 | Dečić | 3 : 0 | OFK Titograd | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
Podgorica
Podgorica
|
04.10.2020 16:00 | Sutjeska | 3 : 0 | Podgorica |
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
04.10.2020 15:30 | Vlasenica | 6 : 0 | Bratstvo | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Guber
Srebrenica
|
04.10.2020 15:30 | Stakorina | 0 : 0 | Guber | ||||||
Jedinstvo
Brodac
|
|
Romanija
Pale
|
04.10.2020 15:30 | Jedinstvo | 5 : 3 | Romanija | ||||||
Mladost (Rogatica)
Rogatica
|
|
Mladost (Gacko)
Gacko
|
04.10.2020 15:30 | Mladost (Rogatica) | 2 : 2 | Mladost (Gacko) | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Budućnost
Pilica
|
04.10.2020 15:30 | Glasinac 2011 | 3 : 2 | Budućnost | ||||||
Milići
Milići
|
|
Velež
Nevesinje
|
04.10.2020 15:30 | Milići | 3 : 2 | Velež |
Naša krila
Kostajnica
|
|
Sloga (Dugo Polje)
Dugo Polje
|
04.10.2020 15:30 | Naša krila | 2 : 0 | Sloga (Dugo Polje) | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Rudanka
Rudanka
|
04.10.2020 15:30 | Crvena zvijezda | 6 : 1 | Rudanka | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Vranjak
Vranjak
|
04.10.2020 15:30 | Vučijak | 3 : 2 | Vranjak | ||||||
Hajduk (Kožuhe)
Kožuhe
|
|
Ozren
Petrovo
|
04.10.2020 15:30 | Hajduk (Kožuhe) | 2 : 2 | Ozren | ||||||
Borac
Lužani
|
|
Ukrina
Čečava
|
04.10.2020 15:30 | Borac | 2 : 4 | Ukrina | ||||||
Sloga (Jakeš)
Jakeš
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
04.10.2020 15:30 | Sloga (Jakeš) | 1 : 3 | Zvijezda |
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Tabanci
Tabanci
|
04.10.2020 15:30 | Sloga | 2 : 0 | Tabanci | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Čelopek
Čelopek
|
04.10.2020 15:30 | Omladinac | 7 : 0 | Čelopek | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
04.10.2020 15:30 | Podrinje | 0 : 1 | OFK Šekovići | ||||||
Lokanj
Lokanj
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
04.10.2020 15:30 | Lokanj | 2 : 2 | OFK Trnovica | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Mladost
Bogutovo Selo
|
04.10.2020 15:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Mladost | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
04.10.2020 15:30 | Sloboda | 2 : 0 | Lokomotiva | ||||||
OFK Janja 2009
Janja
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
04.10.2020 15:30 | OFK Janja 2009 | 1 : 2 | Partizan |
OFK Podgrab
Podgrab
|
|
Rudo
Rudo
|
04.10.2020 15:00 | OFK Podgrab | 1 : 5 | Rudo | ||||||
Olimp
Pale
|
|
Željeznica
Trnovo
|
04.10.2020 15:00 | Olimp | 4 : 2 | Željeznica |
Ljubija
Ljubija
|
|
Slaven
Dobrljin
|
04.10.2020 15:30 | Ljubija | 2 : 3 | Slaven | ||||||
Berek 1975
Prijedor
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
04.10.2020 15:30 | Berek 1975 | 6 : 2 | Radnik Urije | ||||||
Moštanica
Božići
|
|
7. Republika
Svodna
|
04.10.2020 15:30 | Moštanica | 1 : 0 | 7. Republika | ||||||
Kozara
Donji Orlovci
|
|
Mrakovica
Kozaruša
|
04.10.2020 15:30 | Kozara | 0 : 0 | Mrakovica |
Rudar
Blagaj
|
|
Brzi
Busnovi
|
04.10.2020 15:30 | Rudar | 2 : 1 | Brzi | ||||||
Knežopoljac
Knežica
|
|
Rasavci
Rasavci
|
04.10.2020 15:30 | Knežopoljac | 2 : 1 | Rasavci | ||||||
Kiseljak
Koprivna
|
|
OFK Ravan
Međeđa
|
04.10.2020 15:30 | Kiseljak | 0 : 3 | OFK Ravan | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
Podgrmeč
Oštra Luka
|
04.10.2020 15:30 | Gomjenica | 2 : 1 | Podgrmeč |
Laminci
Laminci
|
|
Kozara
Turjak
|
04.10.2020 15:30 | Laminci | 1 : 2 | Kozara | ||||||
Polet
Elezagići
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
04.10.2020 15:30 | Polet | 0 : 7 | Sloga DIPO | ||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Borac (Mašići)
Mašići
|
04.10.2020 15:30 | 13 Skojevki | 5 : 0 | Borac (Mašići) | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
Obradovac
Gradiška
|
04.10.2020 15:30 | Biseri | 3 : 2 | Obradovac | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
04.10.2020 15:30 | Torpedo | 4 : 1 | Mladi Krajišnik | ||||||
Borac (Šibovska)
Šibovska
|
|
Župa
Milosavci
|
04.10.2020 15:30 | Borac (Šibovska) | 2 : 2 | Župa | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
04.10.2020 15:30 | Kalemi | 3 : 1 | Potkozarje |
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
04.10.2020 15:30 | Gomionica | 2 : 1 | Polet Krajišnik | ||||||
Mladost
Zalužani
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
04.10.2020 15:30 | Mladost | 2 : 4 | Rekreativo | ||||||
Karanovac
Karanovac
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
04.10.2020 15:30 | Karanovac | 0 : 1 | Budućnost | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
04.10.2020 15:30 | OFK Spartak 2013 | 0 : 1 | Šnjegotina | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
04.10.2020 15:30 | Omladinac | 0 : 0 | Vrbas |
Zborište
Zborište
|
|
Polet
Podnovlje
|
04.10.2020 17:00 | Zborište | 2 : 2 | Polet | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Borac (O)
Osinja
|
04.10.2020 17:00 | Mineral | 4 : 1 | Borac (O) | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
04.10.2020 17:00 | Rudar | 3 : 2 | OFK Pridjel | ||||||
BSK
Bušletić
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
04.10.2020 17:00 | BSK | 0 : 0 | Zadrugar | ||||||
Liješće
Liješće
|
|
Sloga
Kolibe Gornje
|
04.10.2020 17:00 | Liješće | 7 : 0 | Sloga | ||||||
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
|
Borac (K)
Kotorsko
|
04.10.2020 17:00 | Ozrenski sokolovi | 1 : 0 | Borac (K) |
Dobor
Modriča
|
|
Posavina
Miloševac
|
04.10.2020 15:30 | Dobor | 1 : 4 | Posavina | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
04.10.2020 15:30 | Bratstvo | 2 : 1 | Skugrić 1964 | ||||||
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Trebavac
Vranjak
|
04.10.2020 17:30 | Pelagićevo | 2 : 1 | Trebavac | ||||||
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
04.10.2020 15:30 | Budućnost | 3 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
04.10.2020 15:30 | Partizan | 1 : 2 | Sloga 73 | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Omladinac
Modriča
|
04.10.2020 15:30 | Crkvina | 2 : 2 | Omladinac |
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
04.10.2020 16:00 | Budućnost Red Star | 2 : 1 | Zadrugar | ||||||
Jugović
Gredice
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
04.10.2020 16:00 | Jugović | 1 : 3 | Slijepčevići | ||||||
Mladost (Lončari)
Lončari
|
|
Grčica
Brčko
|
04.10.2020 16:00 | Mladost (Lončari) | 3 : 1 | Grčica | ||||||
Gredice
Gredice
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
04.10.2020 16:00 | Gredice | 2 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Borac
Ražljevo
|
|
Obilić
Krepšić
|
04.10.2020 16:00 | Borac | 4 : 1 | Obilić | ||||||
Mladost (Sandići)
Sandići
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
04.10.2020 16:00 | Mladost (Sandići) | 2 : 1 | OFK Brezik | ||||||
Mladost 2003
Popovo Polje
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
04.10.2020 16:00 | Mladost 2003 | 5 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Strijelac
Tutnjevac
|
|
Majevica
Lopare
|
04.10.2020 16:00 | Strijelac | 2 : 4 | Majevica |
Balatun
Balatun
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
04.10.2020 15:30 | Balatun | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Kolektiv
Međaši
|
|
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
04.10.2020 15:30 | Kolektiv | 3 : 0 | Proleter | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Drina (A)
Amajlije
|
04.10.2020 15:30 | Semberija | 2 : 2 | Drina (A) | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
Mladost
Velika Obarska
|
04.10.2020 15:30 | Panteri | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Obarska
Velika Obarska
|
|
Priboj
Priboj
|
04.10.2020 15:30 | Obarska | 0 : 1 | Priboj | ||||||
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
|
Drina (B)
Batar
|
04.10.2020 15:30 | Miloš Obilić | 1 : 1 | Drina (B) | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Novo doba
Čardačine
|
04.10.2020 15:30 | OFK Magnojević | 2 : 0 | Novo doba |
Jasenica
Jasenica
|
|
Budućnost
Skelani
|
04.10.2020 15:30 | Jasenica | 1 : 3 | Budućnost | ||||||
Jadar
Nova Kasaba
|
|
Jardan
Jardan
|
04.10.2020 15:30 | Jadar | 5 : 1 | Jardan | ||||||
Birač
Derventa
|
|
Branjevo
Branjevo
|
04.10.2020 15:30 | Birač | 0 : 1 | Branjevo | ||||||
Borac
Osmaci
|
|
Polet
Kravica
|
04.10.2020 15:30 | Borac | 2 : 2 | Polet | ||||||
Pecka
Roćević
|
|
Radnički
Karakaj
|
04.10.2020 15:30 | Pecka | 4 : 2 | Radnički |
Vilusi
Vilusi
|
|
Ratar
Stara Topola
|
04.10.2020 15:30 | Vilusi | 2 : 1 | Ratar | ||||||
Romanovci
Romanovci
|
|
Bratstvo (O)
Orahova
|
04.10.2020 15:30 | Romanovci | 1 : 4 | Bratstvo (O) | ||||||
Stevan Dukić
Rogolji
|
|
Bratstvo (K)
Kozinci
|
04.10.2020 15:30 | Stevan Dukić | 1 : 2 | Bratstvo (K) |
Polet
Mali Sitneši
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
04.10.2020 17:00 | Polet | 7 : 2 | Vrbas | ||||||
Bratstvo
Povelič
|
|
Mladost
Bajinci
|
04.10.2020 17:00 | Bratstvo | 1 : 0 | Mladost | ||||||
Budućnost
Donji Galjipovci
|
|
OFK Nožičko
Nožičko
|
04.10.2020 17:00 | Budućnost | 2 : 4 | OFK Nožičko |
Budućnost
Ravno Polje
|
|
Kovačići 08
Kovačići
|
04.10.2020 15:30 | Budućnost | 1 : 1 | Kovačići 08 | ||||||
Stević Jovan
Vršani
|
|
Gorica
Pučile
|
04.10.2020 15:30 | Stević Jovan | 3 : 0 | Gorica | ||||||
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
04.10.2020 15:30 | Koridor 2011 | 3 : 1 | Omladinac | ||||||
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
04.10.2020 15:30 | Magnojević 2001 | 1 : 2 | Ljeljenča | ||||||
Sloga 94
Bijeljina
|
|
Piperci
Piperci
|
04.10.2020 15:30 | Sloga 94 | 3 : 1 | Piperci | ||||||
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
04.10.2020 15:30 | Proleter | 3 : 1 | Jedinstvo |
VSK
Velino Selo
|
|
Građanski
Bijeljina
|
04.10.2020 15:30 | VSK | 1 : 0 | Građanski | ||||||
Tavna
Banjica
|
|
Sloga
Dazdarevo
|
04.10.2020 15:30 | Tavna | 5 : 1 | Sloga | ||||||
Polet
Gornji Kojčinovac
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
04.10.2020 15:30 | Polet | 1 : 2 | Ljeskovac | ||||||
Modran
Modran
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
04.10.2020 15:30 | Modran | 0 : 2 | Sloga Junajted | ||||||
Pobjeda
Triješnica
|
|
Glogovac
Glogovac
|
04.10.2020 15:30 | Pobjeda | 3 : 1 | Glogovac |
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
|
Sloboda
Mrtvica
|
04.10.2020 11:00 | Bobetino Brdo | 0 : 0 | Sloboda |
BUK
Gornja Bukovica
|
|
Lazarevica
Čengić
|
04.10.2020 16:30 | BUK | 1 : 3 | Lazarevica | ||||||
Sava
Gradac
|
|
Mladen Perić
Glogovac
|
04.10.2020 16:30 | Sava | 3 : 0 | Mladen Perić | ||||||
Borac
Ugljevička Obrijež
|
|
Sloga
Donja Bukovica
|
04.10.2020 16:30 | Borac | 2 : 1 | Sloga | ||||||
Nacional
Bijeljina
|
|
Koridor 2011-3 Koviljuše
Bijeljina
|
04.10.2020 16:30 | Nacional | 1 : 5 | Koridor 2011-3 Koviljuše |
TOŠK
Tešanj
|
|
GOŠK
Gabela
|
04.10.2020 15:30 | TOŠK | 2 : 1 | GOŠK | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Orašje
Orašje
|
04.10.2020 15:30 | Radnik | 0 : 0 | Orašje | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Vis Simm Bau
Kosova
|
04.10.2020 15:30 | Posušje | 0 : 0 | Vis Simm Bau |
Rudar
Han Bila
|
|
Iskra
Bugojno
|
04.10.2020 15:30 | Rudar | 4 : 2 | Iskra | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Busovača
Busovača
|
04.10.2020 15:30 | Radnik | 0 : 0 | Busovača |
Rudar
Kamengrad
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
04.10.2020 15:30 | Rudar | 2 : 1 | Brekovica 78 |
Priluk
Priluk
|
|
Dizdaruša
Brčko
|
04.10.2020 15:30 | Priluk | 5 : 2 | Dizdaruša | ||||||
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Seona
Seona
|
04.10.2020 15:30 | Prokosovići | 3 : 0 | Seona | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Mladost
Malešići
|
04.10.2020 15:30 | Gornji Rahić | 0 : 2 | Mladost | ||||||
Svatovac
Poljice
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
04.10.2020 15:30 | Svatovac | 5 : 0 | Lokomotiva |
Usora
Žabljak-Usora
|
|
Mošćanica
Sarajevo
|
04.10.2020 15:30 | Usora | 3 : 1 | Mošćanica | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Kolina
Ustikolina
|
04.10.2020 15:30 | Borac | 1 : 0 | Kolina | ||||||
Moševac
Moševac
|
|
Natron
Maglaj
|
04.10.2020 15:30 | Moševac | 2 : 2 | Natron | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
04.10.2020 15:30 | Azot | 2 : 0 | Pobjeda | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
04.10.2020 15:30 | Ilijaš | 3 : 0 | SAŠK Napredak |
Troglav 1918
Livno
|
|
Turbina
Jablanica
|
04.10.2020 15:30 | Troglav 1918 | 1 : 2 | Turbina | ||||||
Klis
Buturović Polje
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
04.10.2020 15:30 | Klis | 2 : 1 | Sloga | ||||||
Ljubuški
Ljubuški
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
04.10.2020 15:30 | Ljubuški | 4 : 1 | Rama | ||||||
Grude
Grude
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
04.10.2020 15:30 | Grude | 3 : 0 | Brotnjo | ||||||
Neum
Neum
|
|
Kamešnica
Podhum
|
04.10.2020 15:30 | Neum | 4 : 1 | Kamešnica |
Hajduk
Orašje
|
|
Mladost (S)
Sibovac
|
04.10.2020 15:30 | Hajduk | 2 : 1 | Mladost (S) | ||||||
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
|
Bok
Bok
|
04.10.2020 15:30 | Mladi zadrugar | 3 : 2 | Bok | ||||||
Kostrč
Kostrč
|
|
Mladost (DS)
Donji Svilaj
|
04.10.2020 15:30 | Kostrč | 5 : 0 | Mladost (DS) | ||||||
Napredak
Matići
|
|
Mladost (D)
Domaljevac
|
04.10.2020 15:30 | Napredak | 1 : 0 | Mladost (D) | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
Sloga (T)
Tolisa
|
04.10.2020 15:30 | Dragovoljac | 3 : 1 | Sloga (T) | ||||||
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
Frankopan
Špionica Srednja
|
04.10.2020 15:30 | 19 srpanj | 4 : 1 | Frankopan |
Borac
Tetovo - Zenica
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
04.10.2020 15:00 | Borac | 2 : 0 | Novi Šeher | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Vareš
Vareš
|
04.10.2020 15:00 | Žepče | 4 : 0 | Vareš | ||||||
Nemila
Nemila
|
|
Proleter
Makljenovac
|
04.10.2020 15:00 | Nemila | 1 : 0 | Proleter | ||||||
Napredak
Šije
|
|
Čelik
Zenica
|
04.10.2020 15:00 | Napredak | 0 : 2 | Čelik | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Sporting
Zenica
|
04.10.2020 15:00 | Fortuna | 0 : 0 | Sporting |
Respekt
Sarajevo
|
|
Ozren
Semizovac
|
04.10.2020 | Respekt | 1 : 3 | Ozren | ||||||
Jedinstvo
Ljubnići
|
|
Bojnik
Bojnik
|
04.10.2020 | Jedinstvo | 3 : 3 | Bojnik | ||||||
Vratnik
Sarajevo
|
|
Stup
Sarajevo
|
04.10.2020 | Vratnik | 2 : 0 | Stup |
Hrid
Sarajevo
|
|
El Tarik
Sarajevo
|
04.10.2020 10:00 | Hrid | 2 : 1 | El Tarik | ||||||
Baton
Sarajevo
|
|
Butmir
Butmir-Ilidža
|
04.10.2020 10:00 | Baton | 1 : 0 | Butmir |
Blagaj
Blagaj
|
|
Mostar
Mostar
|
04.10.2020 14:30 | Blagaj | 1 : 1 | Mostar | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Iskra
Stolac
|
04.10.2020 14:30 | Lokomotiva | 2 : 4 | Iskra | ||||||
Sport talent
Mostar
|
|
Buna
Buna
|
04.10.2020 14:30 | Sport talent | 2 : 5 | Buna |
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
04.10.2020 15:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | Mladost (B) | ||||||
Jedinstvo 1952
Vučkovci
|
|
Mladost (K)
Kikači
|
04.10.2020 15:30 | Jedinstvo 1952 | 1 : 0 | Mladost (K) | ||||||
Mladost 78
Donje Vukovije
|
|
Sloga
Tojšići
|
04.10.2020 15:30 | Mladost 78 | 1 : 0 | Sloga | ||||||
Trešnjevka
Maoča
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
04.10.2020 15:30 | Trešnjevka | 3 : 0 | Doboj Istok | ||||||
Čelić
Čelić
|
|
Rijeka
Šerići
|
04.10.2020 15:30 | Čelić | 3 : 3 | Rijeka | ||||||
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
Mramor
Babice
|
04.10.2020 15:30 | Ingram | 5 : 2 | Mramor | ||||||
Polet
Palanka
|
|
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
04.10.2020 15:30 | Polet | 3 : 0 | Mladost (GŽ) | ||||||
Vražići 92
Vražići
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
04.10.2020 15:30 | Vražići 92 | 1 : 0 | Omladinac 68 |
Katarina
Fojnica
|
|
OFK Lugovi
Lugovi
|
04.10.2020 16:00 | Katarina | 1 : 1 | OFK Lugovi | ||||||
Romari
Vitez
|
|
Bilalovac
Bilalovac
|
04.10.2020 16:00 | Romari | 2 : 0 | Bilalovac | ||||||
Šantići
Šantići
|
|
Brnjaci
Brnjaci
|
04.10.2020 16:00 | Šantići | 1 : 8 | Brnjaci | ||||||
Kaćuni
Kaćuni
|
|
Fojnica
Fojnica
|
04.10.2020 16:00 | Kaćuni | 3 : 1 | Fojnica |
Karaula
Karaula
|
|
Metalleghe-BSI
Jajce
|
04.10.2020 15:30 | Karaula | 0 : 1 | Metalleghe-BSI | ||||||
Dnoluka
Kruščica
|
|
Mladost
Nević Polje
|
04.10.2020 15:30 | Dnoluka | 2 : 3 | Mladost | ||||||
Gorica
Guča Gora
|
|
Elektrobosna
Jajce
|
04.10.2020 15:30 | Gorica | 0 : 3 | Elektrobosna |
Jahorina
Prača
|
|
Radnički
Goražde
|
04.10.2020 15:00 | Jahorina | 11 : 0 | Radnički | ||||||
BKB
Berič-Kiseljak
|
|
Drina
Goražde
|
04.10.2020 15:00 | BKB | 7 : 5 | Drina |
Podrinje
Mosorovac
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
04.10.2020 15:30 | Podrinje | 2 : 5 | Željezničar | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
25 maj
Uroža
|
04.10.2020 15:30 | Rudar | 1 : 0 | 25 maj | ||||||
Mladost (P)
Puračić
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
04.10.2020 15:30 | Mladost (P) | 5 : 1 | Bukovik | ||||||
BSK
Bokavići
|
|
Špionica 1953
Špionica
|
04.10.2020 15:30 | BSK | 2 : 1 | Špionica 1953 | ||||||
Mladost (D)
Doborovci
|
|
Pribava
Pribava
|
04.10.2020 15:30 | Mladost (D) | 0 : 2 | Pribava | ||||||
Sloga
Bikodže
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
04.10.2020 15:30 | Sloga | 0 : 0 | Stjepan Polje | ||||||
DSK
Devetak
|
|
Polet
Hrvati
|
04.10.2020 15:30 | DSK | 1 : 0 | Polet |
Mladost
Vidovice
|
|
HAŠK Napredak
Ulović
|
04.10.2020 15:30 | Mladost | 0 : 2 | HAŠK Napredak | ||||||
Tramošnica
Tramošnica
|
|
Korpar
Grebnice
|
04.10.2020 15:30 | Tramošnica | 2 : 7 | Korpar |
Krušik
Gornje Vukovije
|
|
Budućnost
Donja Lukavica
|
04.10.2020 15:00 | Krušik | 2 : 1 | Budućnost | ||||||
Napredak
Tupkovići
|
|
Partizan
Kiseljak
|
04.10.2020 15:00 | Napredak | 1 : 0 | Partizan | ||||||
Srnica
Treštenica
|
|
Vrana
Banovići Selo
|
04.10.2020 15:00 | Srnica | 1 : 0 | Vrana | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
04.10.2020 15:00 | Rudar | 0 : 0 | Rainci | ||||||
Grivice
Grivice
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
04.10.2020 15:00 | Grivice | 1 : 0 | OFK Tuzla |
Izbor
Brčko
|
|
Mionica 85
Mionica
|
04.10.2020 15:00 | Izbor | 1 : 0 | Mionica 85 | ||||||
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
04.10.2020 15:00 | Željezničar | 3 : 1 | Graničar | ||||||
Koraj
Koraj
|
|
Trebava
Donja Zelinja
|
04.10.2020 15:00 | Koraj | 1 : 1 | Trebava | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
Ograđenovac
Ograđenovac
|
04.10.2020 15:00 | 12 decembar | 2 : 2 | Ograđenovac | ||||||
OFK Vida
Vida
|
|
Sloboda
Kerep
|
04.10.2020 15:00 | OFK Vida | 2 : 1 | Sloboda | ||||||
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Voćar
Šatorovići
|
04.10.2020 15:00 | Biberovo Polje | 10 : 4 | Voćar | ||||||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
Napredak
Omerbegovača
|
04.10.2020 15:00 | OFK Međiđa | 2 : 0 | Napredak |
Brka 1948
Brka
|
|
Majevica
Rašljani
|
04.10.2020 15:30 | Brka 1948 | 7 : 0 | Majevica |
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
|
|
Mladost
Gornja Tuzla
|
04.10.2020 11:00 | Gornje Dubrave | 0 : 1 | Mladost |
Rad
Beograd
|
|
Inđija
Inđija
|
04.10.2020 16:00 | Rad | 2 : 1 | Inđija | ||||||
Zlatibor
Čajetina
|
|
Radnik
Surdulica
|
04.10.2020 16:00 | Zlatibor | 1 : 4 | Radnik | ||||||
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Napredak
Kruševac
|
04.10.2020 18:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Napredak | ||||||
Proleter
Novi Sad
|
|
TSC
Bačka Topola
|
04.10.2020 16:00 | Proleter | 1 : 0 | TSC |
OFK Žarkovo
Beograd
|
|
Kabel
Novi Sad
|
04.10.2020 15:00 | OFK Žarkovo | 0 : 2 | Kabel | ||||||
Loznica
Loznica
|
|
RFK Grafičar
Beograd
|
04.10.2020 15:00 | Loznica | 1 : 2 | RFK Grafičar | ||||||
Budućnost
Dobanovci
|
|
GFK Dubočica
Leskovac
|
04.10.2020 15:00 | Budućnost | 1 : 1 | GFK Dubočica |
Brentford
Brentford
|
|
Preston North End
Preston
|
04.10.2020 15:00 | Brentford | 2 : 4 | Preston North End | ||||||
Stoke City
Stoke-on-Trent
|
|
Birmingham City
Birmingham
|
04.10.2020 16:00 | Stoke City | 1 : 1 | Birmingham City |
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
|
Athletic Club
Bilbao
|
04.10.2020 14:00 | Deportivo Alavés | 1 : 0 | Athletic Club | ||||||
Barcelona
Barcelona
|
|
Sevilla
Sevilla
|
04.10.2020 21:00 | Barcelona | 1 : 1 | Sevilla | ||||||
Cádiz
Cádiz
|
|
Granada
Granada
|
04.10.2020 18:30 | Cádiz | 1 : 1 | Granada | ||||||
Levante
Valencia
|
|
Real Madrid
Madrid
|
04.10.2020 16:00 | Levante | 0 : 2 | Real Madrid | ||||||
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
|
|
Celta Vigo
Vigo
|
04.10.2020 12:00 | Osasuna | 2 : 0 | Celta Vigo |
Bayern
München
|
|
Hertha BSC
Berlin
|
04.10.2020 18:00 | Bayern | 4 : 3 | Hertha BSC | ||||||
Wolfsburg
Wolfsburg
|
|
Augsburg
Augsburg
|
04.10.2020 15:30 | Wolfsburg | 0 : 0 | Augsburg |
Bordeaux
Bordeaux
|
|
Dijon
Dijon
|
04.10.2020 15:00 | Bordeaux | 3 : 0 | Dijon | ||||||
Brest
Brest
|
|
Monaco
Monaco
|
04.10.2020 15:00 | Brest | 1 : 0 | Monaco | ||||||
Metz
Longeville-lès-Metz
|
|
Lorient
Lorient
|
04.10.2020 15:00 | Metz | 3 : 1 | Lorient | ||||||
Montpellier
Montpellier
|
|
Nîmes
Nîmes
|
04.10.2020 13:00 | Montpellier | 0 : 1 | Nîmes | ||||||
Rennes
Rennes
|
|
Reims
Reims
|
04.10.2020 17:00 | Rennes | 2 : 2 | Reims | ||||||
Strasbourg
Strasbourg
|
|
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
04.10.2020 15:00 | Strasbourg | 0 : 3 | Lille | ||||||
Olympique Lyonnais
Lyon
|
|
Olympique Marseille
Marseille
|
04.10.2020 21:00 | Olympique Lyonnais | 1 : 1 | Olympique Marseille |
Atalanta
Bergamo
|
|
Cagliari
Cagliari
|
04.10.2020 12:30 | Atalanta | 5 : 2 | Cagliari | ||||||
Benevento
Benevento
|
|
Bologna
Bologna
|
04.10.2020 15:00 | Benevento | 1 : 0 | Bologna | ||||||
Lazio
Roma
|
|
Internazionale
Milano
|
04.10.2020 15:00 | Lazio | 1 : 1 | Internazionale | ||||||
Parma
Parma
|
|
Hellas Verona
Verona
|
04.10.2020 15:00 | Parma | 1 : 0 | Hellas Verona | ||||||
Milan
Milano
|
|
Spezia
La Spezia
|
04.10.2020 18:00 | Milan | 3 : 0 | Spezia |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Zrinjski
Mostar
|
04.10.2020 14:30 | Krupa | 1 : 0 | Zrinjski |
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
04.10.2020 12:00 | Gornji Rahić | 1 : 1 | Bratstvo | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Mineral
Teslić
|
04.10.2020 12:00 | Zvijezda | 3 : 1 | Mineral | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Orašje
Orašje
|
04.10.2020 12:00 | Ilićka 01 | 7 : 0 | Orašje | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
04.10.2020 12:00 | Modriča | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
04.10.2020 12:00 | Proleter | 0 : 1 | Tekstilac Kort |
Radnički
Lukavac
|
|
Seona
Seona
|
04.10.2020 12:00 | Radnički | 2 : 1 | Seona | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Gradina
Srebrenik
|
04.10.2020 12:00 | Tuzla City | 2 : 0 | Gradina | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Radnik
Bijeljina
|
04.10.2020 12:00 | Bosna | 0 : 5 | Radnik | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Slaven
Živinice
|
04.10.2020 12:00 | Sloga | 0 : 3 | Slaven | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
04.10.2020 12:00 | Podrinje | 3 : 2 | Lokomotiva | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Drina
Zvornik
|
04.10.2020 12:00 | Budućnost | 2 : 0 | Drina |
Igman
Ilidža
|
|
Rudar (K)
Kakanj
|
04.10.2020 12:00 | Igman | 1 : 1 | Rudar (K) | ||||||
UNIS
Vogošća
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
04.10.2020 12:00 | UNIS | 0 : 4 | Sarajevo | ||||||
Famos (V)
Vojkovići
|
|
Famos (H)
Hrasnica
|
04.10.2020 12:00 | Famos (V) | 0 : 1 | Famos (H) | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
04.10.2020 12:00 | Ilijaš | 7 : 0 | Novi Grad | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
04.10.2020 12:00 | Željezničar | 0 : 0 | Olimpik | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Goražde
Goražde
|
04.10.2020 12:00 | Bosna | 5 : 1 | Goražde |
NK Vitez
Vitez
|
|
Iskra
Bugojno
|
04.10.2020 12:00 | NK Vitez | 0 : 1 | Iskra | ||||||
Romari
Vitez
|
|
Natron
Maglaj
|
04.10.2020 12:00 | Romari | 3 : 0 | Natron | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Fortuna
Zenica
|
04.10.2020 12:00 | Novi Travnik | 1 : 4 | Fortuna | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Travnik
Travnik
|
04.10.2020 12:00 | Krivaja | 2 : 0 | Travnik | ||||||
Vis Simm Bau
Kosova
|
|
FK Vitez
Vitez
|
04.10.2020 12:00 | Vis Simm Bau | 3 : 0 | FK Vitez |
OFK Spartak
Banja Luka
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
04.10.2020 12:00 | OFK Spartak | 2 : 3 | Podgrmeč | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
04.10.2020 12:00 | Krajina | 1 : 2 | Sloboda | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Brdo
Hambarina
|
04.10.2020 12:00 | Omarska | 1 : 3 | Brdo | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
04.10.2020 12:00 | Borac | 2 : 2 | Metalleghe BSI | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
04.10.2020 12:00 | Kozara | 7 : 0 | Ljubić |
Igman
Konjic
|
|
Posušje
Posušje
|
04.10.2020 12:30 | Igman | 1 : 1 | Posušje | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
GOŠK
Gabela
|
04.10.2020 12:30 | Tomislav | 3 : 0 | GOŠK | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
04.10.2020 12:30 | Brotnjo | 1 : 2 | Branitelj | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Leotar
Trebinje
|
04.10.2020 12:30 | Čapljina | 1 : 2 | Leotar | ||||||
Grude
Grude
|
|
Stolac
Stolac
|
04.10.2020 12:30 | Grude | 2 : 1 | Stolac |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
04.10.2020 16:00 | Sarajevo | 0 : 0 | Zrinjski |
Radnički
Lukavac
|
|
Seona
Seona
|
04.10.2020 10:00 | Radnički | 1 : 2 | Seona | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
04.10.2020 10:00 | Bosna | 0 : 7 | Zvijezda 09 | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Slaven
Živinice
|
04.10.2020 10:00 | Sloga | 2 : 0 | Slaven | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
04.10.2020 10:00 | Podrinje | 2 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Drina
Zvornik
|
04.10.2020 10:00 | Budućnost | 4 : 1 | Drina |
Hajduk
Kožuhe
|
|
Borac
Bosanski Lužani
|
04.10.2020 10:00 | Hajduk | 2 : 8 | Borac | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Ukrina
Čečava
|
04.10.2020 10:00 | Zvijezda | 0 : 6 | Ukrina | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Rudar
Stanari
|
04.10.2020 10:00 | Vučijak | 0 : 0 | Rudar |
LeoStars
Trebinje
|
|
Stakorina
Čajniče
|
04.10.2020 12:00 | LeoStars | 1 : 0 | Stakorina |
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
04.10.2020 10:00 | Gornji Rahić | 3 : 0 | Bratstvo | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Mineral
Teslić
|
04.10.2020 10:00 | Zvijezda | 1 : 2 | Mineral | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Orašje
Orašje
|
04.10.2020 10:00 | Ilićka 01 | 3 : 2 | Orašje | ||||||
Modriča Alfa
Modriča
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
04.10.2020 10:00 | Modriča Alfa | 0 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
04.10.2020 10:00 | Proleter | 0 : 6 | Tekstilac Kort |
Igman
Ilidža
|
|
Rudar (K)
Kakanj
|
04.10.2020 10:00 | Igman | 1 : 1 | Rudar (K) | ||||||
UNIS
Vogošća
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
04.10.2020 10:00 | UNIS | 2 : 5 | Sarajevo | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
04.10.2020 10:00 | Radnik | 5 : 0 | Slavija | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
04.10.2020 10:00 | Ilijaš | 0 : 2 | Novi Grad | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
04.10.2020 10:00 | Željezničar | 3 : 1 | Olimpik | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Goražde
Goražde
|
04.10.2020 10:00 | Bosna | 7 : 0 | Goražde |
NK Vitez
Vitez
|
|
Iskra
Bugojno
|
04.10.2020 10:00 | NK Vitez | 1 : 2 | Iskra | ||||||
Romari
Vitez
|
|
Natron
Maglaj
|
04.10.2020 10:00 | Romari | 7 : 0 | Natron | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Travnik
Travnik
|
04.10.2020 10:00 | Krivaja | 0 : 1 | Travnik | ||||||
Vis Simm Bau
Kosova
|
|
FK Vitez
Vitez
|
04.10.2020 10:00 | Vis Simm Bau | 2 : 0 | FK Vitez |
Progres
Kneževo
|
|
BSK
Banja Luka
|
04.10.2020 12:00 | Progres | 3 : 5 | BSK | ||||||
Lauš
Lauš
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
04.10.2020 12:00 | Lauš | 4 : 1 | Sloboda |
Budućnost
Pilica
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
04.10.2020 11:00 | Budućnost | 0 : 3 | Bratstvo | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Milići
Milići
|
04.10.2020 11:00 | Jedinstvo | 2 : 6 | Milići |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
GOŠK
Gabela
|
04.10.2020 11:00 | Tomislav | 4 : 0 | GOŠK | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Leotar
Trebinje
|
04.10.2020 11:00 | Čapljina | 3 : 2 | Leotar |
Drina HE
Višegrad
|
|
OFK Glasinac 2011
Sokolac
|
04.10.2020 12:00 | Drina HE | 1 : 0 | OFK Glasinac 2011 |
Jedinstvo
Brodac
|
|
Proleter
Dvorovi
|
04.10.2020 11:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Proleter |
Sloga (S)
Srbac
|
|
Lijevče
Lijevče
|
04.10.2020 11:30 | Sloga (S) | 3 : 2 | Lijevče | ||||||
Crni vrh
Jaružani
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
04.10.2020 11:30 | Crni vrh | 1 : 4 | Jedinstvo | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
FSA Prijedor
Prijedor
|
04.10.2020 11:30 | Laktaši | 0 : 2 | FSA Prijedor |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
04.10.2020 14:00 | Sarajevo | 2 : 1 | Zrinjski |
Laktaši
Laktaši
|
|
FSA Prijedor
Prijedor
|
04.10.2020 10:00 | Laktaši | 2 : 0 | FSA Prijedor |
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
04.10.2020 17:30 | Željezničar Sport Team | 19 : 0 | Vrbas | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
BSK
Banja Luka
|
04.10.2020 10:00 | Progres | 1 : 1 | BSK | ||||||
Lauš
Lauš - Banja Luka
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
04.10.2020 10:00 | Lauš | 5 : 0 | Sloboda |
Olimp
Pale
|
|
Famos
Vojkovići
|
04.10.2020 10:00 | Olimp | 2 : 3 | Famos | ||||||
Mladost
Rogatica
|
|
Romanija
Pale
|
04.10.2020 10:00 | Mladost | 2 : 2 | Romanija | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
04.10.2020 10:00 | Drina HE | 5 : 1 | Glasinac 2011 | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Rudo
Rudo
|
04.10.2020 10:00 | Slavija | 5 : 1 | Rudo |
Radnički
Karakaj
|
|
Branjevo
Branjevo
|
04.10.2020 10:00 | Radnički | 3 : 2 | Branjevo | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Čelopek
Čelopek
|
04.10.2020 10:00 | Podrinje | 3 : 0 | Čelopek |
Jedinstvo
Brodac
|
|
Proleter
Dvorovi
|
04.10.2020 10:00 | Jedinstvo | 1 : 5 | Proleter |
Budućnost
Pilica
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
04.10.2020 10:00 | Budućnost | 4 : 0 | Bratstvo |
Mladost 1938
B. Petrovac
|
|
Omladinac 75 Brekovica
Brekovica - Bihać
|
04.10.2020 11:00 | Mladost 1938 | 3 : 0 | Omladinac 75 Brekovica | ||||||
Ključ
Ključ
|
|
Kolibri
Pokoj - Bihać
|
04.10.2020 11:00 | Ključ | 7 : 1 | Kolibri | ||||||
Omladinac (Sanica)
Sanica
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
04.10.2020 11:00 | Omladinac (Sanica) | 0 : 13 | Podgrmeč |
Vitez
Bužim
|
|
Mladost (P)
Polje - Cazin
|
04.10.2020 11:00 | Vitez | 0 : 5 | Mladost (P) | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
04.10.2020 11:00 | Sloga | 6 : 0 | Željezničar |
Fojnica
Fojnica
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
04.10.2020 10:00 | Fojnica | 2 : 1 | Novi Travnik |
Travnik
Travnik
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
04.10.2020 10:00 | Travnik | 2 : 3 | Radnik | ||||||
Vlašić
Turbe
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
04.10.2020 10:00 | Vlašić | 0 : 2 | Metalleghe BSI |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Blagaj
Blagaj
|
04.10.2020 11:30 | Brotnjo | 5 : 3 | Blagaj |
Kolibri
Husino
|
|
Betaklub Tango
Devetak
|
04.10.2020 11:00 | Kolibri | 5 : 0 | Betaklub Tango | ||||||
Proleter
Tuzla
|
|
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
04.10.2020 11:00 | Proleter | 1 : 5 | Eurofudbal | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Budućnost
Banovići
|
04.10.2020 11:00 | Slaven | 0 : 3 | Budućnost | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
04.10.2020 11:00 | Bratstvo | 1 : 4 | Zvijezda | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Bambi
Tuzla
|
04.10.2020 11:00 | Radnički | 2 : 2 | Bambi |
Jedinstvo
Ilijaš - Ljubinci
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
04.10.2020 13:00 | Jedinstvo | 1 : 6 | Sarajevo | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
04.10.2020 10:00 | Slavija | 1 : 0 | Željezničar | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Igman
ilidža
|
04.10.2020 11:30 | Ilijaš | 1 : 0 | Igman |
Betaklub
Sarajevo
|
|
Novi Grad 1
Sarajevo
|
04.10.2020 10:00 | Betaklub | 2 : 0 | Novi Grad 1 | ||||||
Bambinosi
Sarajevo
|
|
Famos
Vojkovići
|
04.10.2020 09:00 | Bambinosi | 1 : 2 | Famos |
Modriča Alfa
Modriča
|
|
Proleter
Teslić
|
04.10.2020 11:30 | Modriča Alfa | 4 : 3 | Proleter |
Kolibri
Husino
|
|
Betaklub Tango
Devetak
|
04.10.2020 10:00 | Kolibri | 0 : 5 | Betaklub Tango |
Mostar
Mostar
|
|
Čapljina
Čapljina
|
04.10.2020 10:00 | Mostar | 1 : 1 | Čapljina |
Travnik
Travnik
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
04.10.2020 12:00 | Travnik | 1 : 2 | Radnik | ||||||
Vlašić
Turbe
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
04.10.2020 12:00 | Vlašić | 1 : 2 | Metalleghe BSI |
Sarajevo 2
Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
04.10.2020 10:00 | Sarajevo 2 | 1 : 3 | Sarajevo | ||||||
Sporting
ilidža
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
04.10.2020 09:30 | Sporting | 1 : 3 | Željezničar | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
F.A. Akademika
Sarajevo
|
04.10.2020 09:00 | Radnik | 0 : 2 | F.A. Akademika |
Betaklub
Doglodi
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
04.10.2020 10:00 | Betaklub | 4 : 0 | Sarajevo |
Olimpik 2
Sarajevo
|
|
Fer plej
Sarajevo
|
04.10.2020 10:00 | Olimpik 2 | 1 : 4 | Fer plej |
Heroj Polet
Jajinci
|
|
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
|
04.10.2020 16:00 | Heroj Polet | 0 : 1 | ŽFU Zvezda B 2018 | ||||||
Moskva
Novi Sad
|
|
Napredak Junior 2018
Kruševac
|
04.10.2020 15:00 | Moskva | 3 : 1 | Napredak Junior 2018 | ||||||
Spartak DOO
Subotica
|
|
Radnički 2012
Niš
|
04.10.2020 15:00 | Spartak DOO | 8 : 0 | Radnički 2012 |
Marjan
Split
|
|
Osijek
Osijek
|
04.10.2020 12:00 | Marjan | 0 : 5 | Osijek | ||||||
Agram
Zagreb
|
|
Viktorija
Slavonski Brod
|
04.10.2020 12:00 | Agram | 3 : 0 | Viktorija | ||||||
Neretva
Metković
|
|
Donat
Zadar
|
04.10.2020 15:30 | Neretva | 0 : 3 | Donat | ||||||
Split
Split
|
|
Dinamo
Zagreb
|
04.10.2020 16:00 | Split | 2 : 0 | Dinamo |
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
|
Iskra
Bugojno
|
04.10.2020 15:30 | Lokomotiva | 2 : 3 | Iskra | ||||||
Banja Luka
Banja Luka
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
04.10.2020 12:00 | Banja Luka | 0 : 4 | Radnik Bumerang | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Emina
Mostar
|
04.10.2020 15:30 | Modriča | 0 : 5 | Emina | ||||||
Fortuna
Živinice
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
04.10.2020 11:30 | Fortuna | 0 : 12 | SFK 2000 |
Čelik
Doboj
|
|
Prijedor
Prijedor
|
04.10.2020 13:00 | Čelik | 0 : 8 | Prijedor | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
ŽFK Sloga
Petrovo
|
04.10.2020 12:00 | Drina | 3 : 0 | ŽFK Sloga |
Mladost
Nević Polje
|
|
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
|
04.10.2020 15:30 | Mladost | 4 : 2 | Željezničar 2011 |
Libero
Goražde
|
|
FK Sarajevo
Sarajevo
|
04.10.2020 14:00 | Libero | 2 : 1 | FK Sarajevo |
Cedevita Olimpija
Ljubljana
|
|
Krka
Novo Mesto
|
04.10.2020 20:00 | Cedevita Olimpija | 77 : 69 | Krka |
Čapljina
Čapljina
|
|
Kakanj
Kakanj
|
04.10.2020 18:00 | Čapljina | 67 : 70 | Kakanj |
Brčanka
Brčko
|
|
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
04.10.2020 18:00 | Brčanka | 72 : 74 | Mladi Krajišnik | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Leotar 03
Trebinje
|
04.10.2020 18:00 | Čelik | 72 : 60 | Leotar 03 |
Ilidža
Ilidža
|
|
Bosna
Sarajevo
|
04.10.2020 17:30 | Ilidža | 3 : 1 | Bosna | ||||||
Olovo
Olovo
|
|
Breza 1934
Breza
|
04.10.2020 17:30 | Olovo | 3 : 1 | Breza 1934 | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Block Out
Zenica
|
04.10.2020 17:00 | Ilijaš | 3 : 0 | Block Out |
Maglić
Foča
|
|
Hercegovac
Bileća
|
04.10.2020 18:00 | Maglić | 0 : 3 | Hercegovac | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
04.10.2020 18:00 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Slavija | ||||||
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Glasinac
Sokolac
|
04.10.2020 18:00 | Ljubinje | 3 : 1 | Glasinac |
Višegrad
Višegrad
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
04.10.2020 | Višegrad | 23 : 31 | Kotor Varoš | ||||||
Mladost
Banja Luka
|
|
Jedinstvo 2015
Brčko
|
04.10.2020 | Mladost | 35 : 26 | Jedinstvo 2015 | ||||||
Sloga 2
Doboj
|
|
Drina
Zvornik
|
04.10.2020 17:00 | Sloga 2 | 24 : 31 | Drina |
Kaluđer
Banja Luka
|
|
ORK Sava Brod 2019
Brod
|
04.10.2020 18:00 | Kaluđer | 31 : 19 | ORK Sava Brod 2019 | ||||||
Derventa 2
Derventa
|
|
Čelinac
Čelinac
|
04.10.2020 | Derventa 2 | 29 : 31 | Čelinac |
Krajina
Cazin
|
|
Bosna TS
Tešanj
|
04.10.2020 18:00 | Krajina | 27 : 37 | Bosna TS | ||||||
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
|
Čelik
Zenica
|
04.10.2020 18:00 | Donji Vakuf | 30 : 31 | Čelik | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Sana 7
Sanski Most
|
04.10.2020 19:00 | Kakanj | 36 : 22 | Sana 7 | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Rudar
Banovići
|
04.10.2020 14:30 | Travnik | 27 : 26 | Rudar | ||||||
Čelik Junior
Zenica
|
|
Gradačac
Gradačac
|
04.10.2020 16:00 | Čelik Junior | 26 : 29 | Gradačac | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Jajce
Jajce
|
04.10.2020 17:00 | Žepče | 29 : 37 | Jajce |
Vogošča Poljine Hills 2
Vogošća
|
|
Bosna
Sarajevo
|
04.10.2020 18:00 | Vogošča Poljine Hills 2 | 28 : 34 | Bosna | ||||||
Radnički
Goražde
|
|
Velež
Mostar
|
04.10.2020 18:00 | Radnički | 24 : 27 | Velež | ||||||
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
|
Čapljina
Čapljina
|
04.10.2020 18:00 | Izviđač CO 2 | 31 : 19 | Čapljina |
Bihać
Bihać
|
|
Ilidža
Ilidža
|
04.10.2020 18:00 | Bihać | 16 : 47 | Ilidža | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
04.10.2020 18:00 | Lokomotiva | 31 : 32 | Sloga 2013 | ||||||
Živinice
Živinice
|
|
Krajina
Cazin
|
04.10.2020 18:00 | Živinice | 12 : 29 | Krajina | ||||||
Jedinstvo
Tuzla
|
|
Turbina
Jablanica
|
04.10.2020 18:00 | Jedinstvo | 26 : 24 | Turbina |
Budvanska rivijera
Budva
|
|
Jadran Carina
Herceg Novi
|
04.10.2020 20:00 | Budvanska rivijera | 7 : 16 | Jadran Carina |