Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
Igalo
Herceg Novi
|
11.10.2020 15:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Igalo | ||||||
Arsenal
Tivat
|
|
Ibar
Rožaje
|
11.10.2020 15:00 | Arsenal | 1 : 1 | Ibar | ||||||
Kom
Podgorica
|
|
Drezga
Piperi
|
11.10.2020 15:00 | Kom | 4 : 0 | Drezga | ||||||
Grbalj
Radanovići
|
|
Mornar
Bar
|
11.10.2020 15:00 | Grbalj | 2 : 3 | Mornar | ||||||
Berane
Berane
|
|
Bokelj
Kotor
|
11.10.2020 15:00 | Berane | 1 : 1 | Bokelj |
Proleter
Dvorovi
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
11.10.2020 15:00 | Proleter | 0 : 2 | Ilićka 01 | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Famos
Vojkovići
|
11.10.2020 15:00 | Velež | 1 : 0 | Famos | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Milići
Milići
|
11.10.2020 15:00 | Budućnost | 1 : 2 | Milići | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Mladost (Rogatica)
Rogatica
|
11.10.2020 15:00 | Romanija | 5 : 3 | Mladost (Rogatica) |
Sloga (Dugo Polje)
Dugo Polje
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
11.10.2020 15:00 | Sloga (Dugo Polje) | 3 : 2 | Zvijezda | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Sloga (Jakeš)
Jakeš
|
11.10.2020 15:00 | Ukrina | 3 : 2 | Sloga (Jakeš) | ||||||
Skugrić
Skugrić
|
|
Borac
Lužani
|
11.10.2020 15:00 | Skugrić | 4 : 2 | Borac | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Trebava
Osječani
|
11.10.2020 15:00 | Ozren | 1 : 2 | Trebava | ||||||
Vranjak
Vranjak
|
|
Hajduk (Kožuhe)
Kožuhe
|
11.10.2020 15:00 | Vranjak | 3 : 0 | Hajduk (Kožuhe) | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Vučijak
Majevac
|
11.10.2020 15:00 | Rudanka | 4 : 2 | Vučijak | ||||||
Hajduk (Batkuša)
Batkuša
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
11.10.2020 15:00 | Hajduk (Batkuša) | 3 : 2 | Crvena zvijezda | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Željezničar
Doboj
|
11.10.2020 15:00 | Naša krila | 2 : 1 | Željezničar |
Tabanci
Tabanci
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
11.10.2020 15:00 | Tabanci | 1 : 0 | Partizan | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
11.10.2020 15:00 | Lokomotiva | 5 : 1 | OFK Janja 2009 | ||||||
Mladost
Bogutovo Selo
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
11.10.2020 15:00 | Mladost | 1 : 1 | Sloboda | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
11.10.2020 15:00 | OFK Trnovica | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Lokanj
Lokanj
|
11.10.2020 15:00 | Zadrugar | 5 : 2 | Lokanj | ||||||
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
11.10.2020 15:00 | OFK Šekovići | 2 : 0 | Rudar 1925 | ||||||
Čelopek
Čelopek
|
|
Podrinje
Tršić
|
11.10.2020 15:00 | Čelopek | 2 : 3 | Podrinje | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Omladinac
Potočari
|
11.10.2020 15:00 | Sloga | 3 : 1 | Omladinac |
Mrakovica
Kozaruša
|
|
Ljubija
Ljubija
|
11.10.2020 15:00 | Mrakovica | 4 : 1 | Ljubija | ||||||
7. Republika
Svodna
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
11.10.2020 15:00 | 7. Republika | 0 : 3 | Kozara | ||||||
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Moštanica
Božići
|
11.10.2020 15:00 | Radnik Urije | 2 : 1 | Moštanica | ||||||
Slaven
Dobrljin
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
11.10.2020 15:00 | Slaven | 3 : 1 | Berek 1975 |
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Rudar
Blagaj
|
11.10.2020 15:00 | Podgrmeč | 7 : 1 | Rudar | ||||||
OFK Ravan
Međeđa
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
11.10.2020 15:00 | OFK Ravan | 0 : 1 | Gomjenica | ||||||
Rasavci
Rasavci
|
|
Kiseljak
Koprivna
|
11.10.2020 15:00 | Rasavci | 6 : 1 | Kiseljak | ||||||
Brzi
Busnovi
|
|
Knežopoljac
Knežica
|
11.10.2020 15:00 | Brzi | 2 : 3 | Knežopoljac |
Kozara
Turjak
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
11.10.2020 15:00 | Kozara | 0 : 0 | Potkozarje | ||||||
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Borac (Šibovska)
Šibovska
|
11.10.2020 15:00 | Mladi Krajišnik | 2 : 2 | Borac (Šibovska) | ||||||
Obradovac
Gradiška
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
11.10.2020 15:00 | Obradovac | 1 : 2 | Torpedo | ||||||
Borac (Mašići)
Mašići
|
|
Biseri
Čatrnja
|
11.10.2020 15:00 | Borac (Mašići) | 4 : 3 | Biseri | ||||||
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
11.10.2020 15:00 | Sloga DIPO | 0 : 0 | 13 Skojevki | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Polet
Elezagići
|
11.10.2020 15:00 | Sloboda | 1 : 1 | Polet | ||||||
Laminci
Laminci
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
11.10.2020 15:00 | Laminci | 0 : 2 | Omladinac |
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
11.10.2020 15:00 | Polet Krajišnik | 0 : 2 | Vrbas | ||||||
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
11.10.2020 15:00 | Šnjegotina | 3 : 4 | Omladinac | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
11.10.2020 15:00 | Budućnost | 1 : 0 | OFK Spartak 2013 | ||||||
OFK Banja Luka
Banja Luka
|
|
Karanovac
Karanovac
|
11.10.2020 15:00 | OFK Banja Luka | 0 : 5 | Karanovac | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Borac (istočni Drvar)
Istočni Drvar
|
11.10.2020 15:00 | Rekreativo | 3 : 1 | Borac (istočni Drvar) | ||||||
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Mladost
Zalužani
|
11.10.2020 15:00 | Gomionica | 4 : 2 | Mladost |
Polet
Podnovlje
|
|
Borac (K)
Kotorsko
|
11.10.2020 17:00 | Polet | 2 : 0 | Borac (K) | ||||||
Sloga
Kolibe Gornje
|
|
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
11.10.2020 17:00 | Sloga | 1 : 3 | Ozrenski sokolovi | ||||||
Zadrugar
Sijekovac
|
|
Liješće
Liješće
|
11.10.2020 17:00 | Zadrugar | 0 : 6 | Liješće | ||||||
Borac (O)
Osinja
|
|
Rudar
Stanari
|
11.10.2020 17:00 | Borac (O) | 3 : 2 | Rudar | ||||||
Zborište
Zborište
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
11.10.2020 17:00 | Zborište | 1 : 5 | Mineral |
Sloga 73
Ždreban
|
|
Crkvina
Crkvina
|
11.10.2020 15:00 | Sloga 73 | 3 : 2 | Crkvina | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Partizan
Koprivna
|
11.10.2020 15:00 | Crvena zvijezda | 1 : 0 | Partizan | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
11.10.2020 15:00 | Trebavac | 0 : 3 | Kladari Gornji | ||||||
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
11.10.2020 15:00 | Skugrić 1964 | 6 : 1 | Pelagićevo | ||||||
Posavina
Miloševac
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
11.10.2020 15:00 | Posavina | 2 : 1 | Bratstvo | ||||||
Zadrugar
Tarevci
|
|
Dobor
Modriča
|
11.10.2020 15:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Dobor |
Majevica
Lopare
|
|
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
11.10.2020 15:30 | Majevica | 3 : 1 | Budućnost Red Star | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Strijelac
Tutnjevac
|
11.10.2020 15:30 | Crvena zvijezda | 4 : 0 | Strijelac | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Mladost 2003
Popovo Polje
|
11.10.2020 15:30 | OFK Brezik | 3 : 2 | Mladost 2003 | ||||||
Obilić
Krepšić
|
|
Mladost (Sandići)
Sandići
|
11.10.2020 15:30 | Obilić | 2 : 0 | Mladost (Sandići) | ||||||
Jedinstvo
Koretaši
|
|
Borac
Ražljevo
|
11.10.2020 15:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Borac | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
Gredice
Gredice
|
11.10.2020 15:30 | Grčica | 1 : 2 | Gredice | ||||||
Slijepčevići
Slijepčevići
|
|
Mladost (Lončari)
Lončari
|
11.10.2020 15:30 | Slijepčevići | 4 : 1 | Mladost (Lončari) | ||||||
Zadrugar
Bukvik
|
|
Jugović
Gredice
|
11.10.2020 15:30 | Zadrugar | 3 : 2 | Jugović |
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Novo doba
Čardačine
|
11.10.2020 15:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Novo doba | ||||||
Drina (B)
Batar
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
11.10.2020 15:00 | Drina (B) | 4 : 1 | OFK Magnojević | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
11.10.2020 15:00 | Priboj | 4 : 2 | Miloš Obilić | ||||||
Mladost
Velika Obarska
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
11.10.2020 15:00 | Mladost | 3 : 3 | Obarska | ||||||
Drina (A)
Amajlije
|
|
Panteri
Zagoni
|
11.10.2020 15:00 | Drina (A) | 0 : 2 | Panteri | ||||||
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
|
Semberija
Popovi
|
11.10.2020 15:00 | Proleter | 1 : 1 | Semberija | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Kolektiv
Međaši
|
11.10.2020 15:00 | Balatun | 1 : 2 | Kolektiv |
Radnički
Karakaj
|
|
Jasenica
Jasenica
|
11.10.2020 15:00 | Radnički | 2 : 2 | Jasenica | ||||||
Polet
Kravica
|
|
Pecka
Roćević
|
11.10.2020 15:00 | Polet | 2 : 1 | Pecka | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
Borac
Osmaci
|
11.10.2020 15:00 | Branjevo | 4 : 1 | Borac | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Birač
Derventa
|
11.10.2020 15:00 | Jardan | 0 : 1 | Birač | ||||||
Budućnost
Skelani
|
|
Jadar
Nova Kasaba
|
11.10.2020 15:00 | Budućnost | 3 : 3 | Jadar |
Bratstvo (O)
Orahova
|
|
Stevan Dukić
Rogolji
|
11.10.2020 15:00 | Bratstvo (O) | 0 : 1 | Stevan Dukić | ||||||
Mladost
Seferovci
|
|
Vilusi
Vilusi
|
11.10.2020 15:00 | Mladost | 2 : 0 | Vilusi | ||||||
Ratar
Stara Topola
|
|
Romanovci
Romanovci
|
11.10.2020 15:00 | Ratar | 7 : 3 | Romanovci |
Mladost
Bajinci
|
|
Budućnost
Donji Galjipovci
|
11.10.2020 17:00 | Mladost | 4 : 0 | Budućnost | ||||||
Vrbas
Prijebljezi
|
|
Bratstvo
Povelič
|
11.10.2020 17:00 | Vrbas | 2 : 1 | Bratstvo |
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
|
Budućnost
Ravno Polje
|
11.10.2020 15:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Budućnost | ||||||
Ljeljenča
Ljeljenča
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
11.10.2020 15:30 | Ljeljenča | 1 : 1 | Sloga 94 | ||||||
Omladinac
Gornja Čađavica
|
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
11.10.2020 15:30 | Omladinac | 4 : 1 | Magnojević 2001 | ||||||
Gorica
Pučile
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
11.10.2020 15:30 | Gorica | 3 : 1 | Koridor 2011 | ||||||
Kovačići 08
Kovačići
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
11.10.2020 15:30 | Kovačići 08 | 2 : 3 | Stević Jovan |
Glogovac
Glogovac
|
|
Borac
Trnjaci
|
11.10.2020 15:00 | Glogovac | 4 : 3 | Borac | ||||||
Sloga
Dazdarevo
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
11.10.2020 15:00 | Sloga | 2 : 1 | Polet | ||||||
Građanski
Bijeljina
|
|
Tavna
Banjica
|
11.10.2020 15:00 | Građanski | 2 : 1 | Tavna | ||||||
OFK Batković
Batković
|
|
VSK
Velino Selo
|
11.10.2020 15:00 | OFK Batković | 1 : 0 | VSK |
Sloboda
Mrtvica
|
|
Mladost
Trnjaci
|
11.10.2020 11:00 | Sloboda | 1 : 1 | Mladost |
Koridor 2011-3 Koviljuše
Bijeljina
|
|
Zenit
Bijeljina
|
11.10.2020 11:00 | Koridor 2011-3 Koviljuše | 0 : 9 | Zenit | ||||||
Sloga
Donja Bukovica
|
|
Nacional
Bijeljina
|
11.10.2020 16:30 | Sloga | 7 : 2 | Nacional | ||||||
Mladen Perić
Glogovac
|
|
Borac
Ugljevička Obrijež
|
11.10.2020 11:00 | Mladen Perić | 2 : 0 | Borac | ||||||
BUK
Gornja Bukovica
|
|
Sava
Gradac
|
11.10.2020 16:30 | BUK | 2 : 0 | Sava |
GOŠK
Gabela
|
|
Vis Simm Bau
Kosova
|
11.10.2020 15:00 | GOŠK | 1 : 0 | Vis Simm Bau | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Slaven
Živinice
|
11.10.2020 15:00 | TOŠK | 4 : 0 | Slaven |
Vlašić
Turbe
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
11.10.2020 15:00 | Vlašić | 3 : 0 | Novi Travnik | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Rudar
Han Bila
|
11.10.2020 15:00 | Kiseljak | 1 : 3 | Rudar |
Krajina
Cazin
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
11.10.2020 15:00 | Krajina | 3 : 2 | Krajišnik |
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
11.10.2020 15:00 | Dinamo | 2 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Seona
Seona
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
11.10.2020 15:00 | Seona | 4 : 2 | Gornji Rahić | ||||||
Dizdaruša
Brčko
|
|
Prokosovići
Prokosovići
|
11.10.2020 15:00 | Dizdaruša | 1 : 0 | Prokosovići | ||||||
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Priluk
Priluk
|
11.10.2020 15:00 | Orahovica 74 | 3 : 2 | Priluk |
Stupčanica
Olovo
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
11.10.2020 15:00 | Stupčanica | 0 : 1 | SAŠK Napredak | ||||||
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
11.10.2020 15:00 | Pobjeda | 0 : 1 | Ilijaš | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Rudar
Breza
|
11.10.2020 15:00 | Natron | 1 : 1 | Rudar | ||||||
Kolina
Ustikolina
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
11.10.2020 15:00 | Kolina | 3 : 0 | Krivaja | ||||||
Mošćanica
Sarajevo
|
|
Borac
Jelah
|
11.10.2020 15:00 | Mošćanica | 0 : 2 | Borac |
Kamešnica
Podhum
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
11.10.2020 15:00 | Kamešnica | 1 : 3 | Tomislav | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Neum
Neum
|
11.10.2020 15:00 | Brotnjo | 0 : 2 | Neum | ||||||
Rama
Prozor-Rama
|
|
Grude
Grude
|
11.10.2020 15:00 | Rama | 2 : 0 | Grude | ||||||
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
11.10.2020 15:00 | Sloga | 1 : 2 | Ljubuški |
Vitanovići 78
Vitanovići
|
|
Hajduk
Orašje
|
11.10.2020 15:00 | Vitanovići 78 | 1 : 1 | Hajduk | ||||||
Frankopan
Špionica Srednja
|
|
Sloga (P)
Prud
|
11.10.2020 15:00 | Frankopan | 2 : 2 | Sloga (P) | ||||||
Sloga (T)
Tolisa
|
|
19 srpanj
Oštra Luka
|
11.10.2020 15:00 | Sloga (T) | 1 : 1 | 19 srpanj | ||||||
Mladost (D)
Domaljevac
|
|
Dragovoljac
Novo Selo
|
11.10.2020 15:00 | Mladost (D) | 2 : 2 | Dragovoljac | ||||||
Mladost (DS)
Donji Svilaj
|
|
Napredak
Matići
|
11.10.2020 15:00 | Mladost (DS) | 1 : 1 | Napredak | ||||||
Bok
Bok
|
|
Kostrč
Kostrč
|
11.10.2020 15:00 | Bok | 1 : 1 | Kostrč | ||||||
Mladost (S)
Sibovac
|
|
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
11.10.2020 15:00 | Mladost (S) | 1 : 1 | Mladi zadrugar |
Novi Šeher
Novi Šeher
|
|
Sporting
Zenica
|
11.10.2020 14:30 | Novi Šeher | 3 : 0 | Sporting | ||||||
Proleter
Makljenovac
|
|
Napredak
Šije
|
11.10.2020 14:30 | Proleter | 0 : 3 | Napredak | ||||||
Vareš
Vareš
|
|
Nemila
Nemila
|
11.10.2020 14:30 | Vareš | 3 : 0 | Nemila | ||||||
Borac
Tetovo - Zenica
|
|
Žepče
Žepče
|
11.10.2020 14:30 | Borac | 1 : 4 | Žepče |
Stup
Sarajevo
|
|
Respekt
Sarajevo
|
11.10.2020 | Stup | 0 : 3 | Respekt |
Butmir
Butmir-Ilidža
|
|
Mladost
Župča
|
11.10.2020 10:00 | Butmir | 1 : 1 | Mladost | ||||||
El Tarik
Sarajevo
|
|
Baton
Sarajevo
|
11.10.2020 10:00 | El Tarik | 0 : 3 | Baton | ||||||
Saobraćajac
Sarajevo
|
|
Hrid
Sarajevo
|
11.10.2020 10:00 | Saobraćajac | 3 : 2 | Hrid |
Međugorje
Međugorje
|
|
Buna
Buna
|
11.10.2020 14:30 | Međugorje | 1 : 4 | Buna | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Sport talent
Mostar
|
11.10.2020 14:30 | Branitelj | 3 : 1 | Sport talent | ||||||
Višići
Višići
|
|
Blagaj
Blagaj
|
11.10.2020 14:30 | Višići | 3 : 0 | Blagaj |
Jedinstvo 1952
Vučkovci
|
|
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
11.10.2020 15:00 | Jedinstvo 1952 | 5 : 3 | Mladost (B) | ||||||
Mladost 78
Donje Vukovije
|
|
Jedinstvo
Lukavica
|
11.10.2020 15:00 | Mladost 78 | 1 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Trešnjevka
Maoča
|
|
Mladost (K)
Kikači
|
11.10.2020 15:00 | Trešnjevka | 2 : 1 | Mladost (K) | ||||||
Čelić
Čelić
|
|
Sloga
Tojšići
|
11.10.2020 15:00 | Čelić | 2 : 5 | Sloga | ||||||
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
11.10.2020 15:00 | Ingram | 3 : 1 | Doboj Istok | ||||||
Polet
Palanka
|
|
Rijeka
Šerići
|
11.10.2020 15:00 | Polet | 3 : 0 | Rijeka | ||||||
Vražići 92
Vražići
|
|
Mramor
Babice
|
11.10.2020 15:00 | Vražići 92 | 5 : 1 | Mramor | ||||||
Omladinac 68
Mionica
|
|
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
11.10.2020 15:00 | Omladinac 68 | 4 : 3 | Mladost (GŽ) |
Fojnica
Fojnica
|
|
OFK Lugovi
Lugovi
|
11.10.2020 16:00 | Fojnica | 2 : 2 | OFK Lugovi | ||||||
Brnjaci
Brnjaci
|
|
Kaćuni
Kaćuni
|
11.10.2020 16:00 | Brnjaci | 5 : 0 | Kaćuni | ||||||
Bilalovac
Bilalovac
|
|
Šantići
Šantići
|
11.10.2020 16:00 | Bilalovac | 5 : 0 | Šantići | ||||||
Katarina
Fojnica
|
|
Romari
Vitez
|
11.10.2020 16:00 | Katarina | 0 : 4 | Romari |
Mladost
Nević Polje
|
|
Gorica
Guča Gora
|
11.10.2020 15:00 | Mladost | 1 : 0 | Gorica | ||||||
Metalleghe-BSI
Jajce
|
|
Dnoluka
Kruščica
|
11.10.2020 15:00 | Metalleghe-BSI | 1 : 1 | Dnoluka | ||||||
Nova Bila
Nova Bila
|
|
Karaula
Karaula
|
11.10.2020 15:00 | Nova Bila | 5 : 5 | Karaula |
Radnički
Goražde
|
|
Drina
Goražde
|
11.10.2020 14:00 | Radnički | 2 : 1 | Drina | ||||||
Jahorina
Prača
|
|
BKB
Berič-Kiseljak
|
11.10.2020 13:00 | Jahorina | 0 : 2 | BKB |
Polet
Hrvati
|
|
Podrinje
Mosorovac
|
11.10.2020 15:00 | Polet | 5 : 1 | Podrinje | ||||||
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
DSK
Devetak
|
11.10.2020 15:00 | Stjepan Polje | 1 : 2 | DSK | ||||||
Pribava
Pribava
|
|
Sloga
Bikodže
|
11.10.2020 15:00 | Pribava | 2 : 0 | Sloga | ||||||
Špionica 1953
Špionica
|
|
Mladost (D)
Doborovci
|
11.10.2020 15:00 | Špionica 1953 | 5 : 2 | Mladost (D) | ||||||
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
|
BSK
Bokavići
|
11.10.2020 15:00 | Bukovik | 4 : 1 | BSK | ||||||
25 maj
Uroža
|
|
Mladost (P)
Puračić
|
11.10.2020 15:00 | 25 maj | 0 : 5 | Mladost (P) | ||||||
Željezničar
Dobošnica
|
|
Rudar
Zagorje
|
11.10.2020 15:00 | Željezničar | 5 : 0 | Rudar |
Korpar
Grebnice
|
|
OFK Brčko
Brčko
|
11.10.2020 15:00 | Korpar | 4 : 5 | OFK Brčko | ||||||
HAŠK Napredak
Ulović
|
|
Tramošnica
Tramošnica
|
11.10.2020 15:00 | HAŠK Napredak | 2 : 1 | Tramošnica |
Slatina
Bašigovci
|
|
Krušik
Gornje Vukovije
|
11.10.2020 14:30 | Slatina | 3 : 0 | Krušik | ||||||
Mladost (Suha)
Suha
|
|
Mladost (Solina)
Solina
|
11.10.2020 14:30 | Mladost (Suha) | 1 : 0 | Mladost (Solina) | ||||||
OFK Tuzla
Tuzla
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
11.10.2020 14:30 | OFK Tuzla | 1 : 2 | Omazići 1937 | ||||||
Rainci
Gornji Rainci
|
|
Grivice
Grivice
|
11.10.2020 14:30 | Rainci | 3 : 0 | Grivice | ||||||
Partizan
Kiseljak
|
|
Srnica
Treštenica
|
11.10.2020 14:30 | Partizan | 3 : 1 | Srnica | ||||||
Budućnost
Donja Lukavica
|
|
Napredak
Tupkovići
|
11.10.2020 14:30 | Budućnost | 1 : 0 | Napredak |
Napredak
Omerbegovača
|
|
Izbor
Brčko
|
11.10.2020 15:30 | Napredak | 2 : 1 | Izbor | ||||||
Voćar
Šatorovići
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
11.10.2020 15:30 | Voćar | 3 : 1 | OFK Međiđa | ||||||
Sloboda
Kerep
|
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
11.10.2020 15:30 | Sloboda | 1 : 1 | Biberovo Polje | ||||||
Ograđenovac
Ograđenovac
|
|
OFK Vida
Vida
|
11.10.2020 15:30 | Ograđenovac | 2 : 1 | OFK Vida | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
12 decembar
Rajska
|
11.10.2020 15:30 | Trebava | 5 : 1 | 12 decembar | ||||||
Graničar
Brezovo Polje
|
|
Koraj
Koraj
|
11.10.2020 15:30 | Graničar | 6 : 2 | Koraj | ||||||
Mionica 85
Mionica
|
|
Željezničar
Jelovče Selo
|
11.10.2020 15:30 | Mionica 85 | 0 : 2 | Željezničar |
Radnik 2018
Lipnica
|
|
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
|
11.10.2020 11:00 | Radnik 2018 | 3 : 1 | Gornje Dubrave | ||||||
Bijeljevac
Miljanovci
|
|
Spreča
Donji Rainci
|
11.10.2020 11:00 | Bijeljevac | 4 : 1 | Spreča | ||||||
Pasci 78
Pasci
|
|
Sapna
Sapna
|
11.10.2020 11:00 | Pasci 78 | 2 : 5 | Sapna |
Dinamo
Vranje
|
|
Železničar (P)
Pančevo
|
11.10.2020 15:00 | Dinamo | 3 : 1 | Železničar (P) | ||||||
Sloga (K)
Kraljevo
|
|
Budućnost
Dobanovci
|
11.10.2020 15:00 | Sloga (K) | 1 : 0 | Budućnost | ||||||
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
|
|
Trayal
Kruševac
|
11.10.2020 15:00 | Radnički (SM) | 1 : 2 | Trayal |
Tekstilac Kort
Derventa
|
11.10.2020
12:00
|
Ilićka 01
Brčko
|
11.10.2020 12:00 | Tekstilac Kort | : | Ilićka 01 | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Proleter
Teslić
|
11.10.2020 12:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Proleter | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Modriča
Modriča
|
11.10.2020 12:00 | Orašje | 0 : 6 | Modriča | ||||||
Mineral
Teslić
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
11.10.2020 12:00 | Mineral | 4 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
11.10.2020 12:00 | Bratstvo | 3 : 2 | Zvijezda | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
11.10.2020 12:00 | Sloga | 8 : 0 | Gornji Rahić |
Drina
Zvornik
|
|
Radnički
Lukavac
|
11.10.2020 12:00 | Drina | 3 : 0 | Radnički | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Budućnost
Banovići
|
11.10.2020 12:00 | Lokomotiva | 0 : 2 | Budućnost | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Podrinje
Janja
|
11.10.2020 12:00 | Slaven | 2 : 0 | Podrinje | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Sloga
Tojšići
|
11.10.2020 12:00 | Radnik | 3 : 0 | Sloga | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Bosna
Kalesija
|
11.10.2020 12:00 | Gradina | 1 : 3 | Bosna | ||||||
Seona
Seona
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
11.10.2020 12:00 | Seona | 1 : 4 | Tuzla City |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
11.10.2020 12:00 | Olimpik | 3 : 0 | Bosna | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
11.10.2020 12:00 | Slavija | 2 : 2 | Ilijaš | ||||||
Rudar (B)
Breza
|
|
Famos (V)
Vojkovići
|
11.10.2020 12:00 | Rudar (B) | 0 : 0 | Famos (V) | ||||||
Rudar (K)
Kakanj
|
|
UNIS
Vogošća
|
11.10.2020 12:00 | Rudar (K) | 1 : 1 | UNIS | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Igman
Ilidža
|
11.10.2020 12:00 | Sutjeska | 1 : 2 | Igman |
FK Vitez
Vitez
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
11.10.2020 12:00 | FK Vitez | 2 : 4 | Radnik | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
11.10.2020 12:00 | Fortuna | 2 : 5 | Krivaja | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Romari
Vitez
|
11.10.2020 12:00 | Iskra | 1 : 1 | Romari |
Ljubić
Prnjavor
|
|
OFK Spartak
Banja Luka
|
11.10.2020 12:00 | Ljubić | 1 : 3 | OFK Spartak | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Kozara
Gradiška
|
11.10.2020 12:00 | Metalleghe BSI | 0 : 2 | Kozara | ||||||
Brdo
Hambarina
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
11.10.2020 12:00 | Brdo | 3 : 1 | Borac | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Omarska
Omarska
|
11.10.2020 12:00 | Sloboda | 3 : 0 | Omarska | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Krajina
Cazin
|
11.10.2020 12:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Krajina |
Leotar
Trebinje
|
|
Grude
Grude
|
11.10.2020 12:30 | Leotar | 2 : 0 | Grude | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Čapljina
Čapljina
|
11.10.2020 12:30 | Branitelj | 3 : 1 | Čapljina | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
11.10.2020 12:30 | GOŠK | 4 : 1 | Brotnjo | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
11.10.2020 12:30 | Posušje | 2 : 1 | Tomislav | ||||||
Neum
Neum
|
|
Igman
Konjic
|
11.10.2020 12:30 | Neum | 2 : 4 | Igman |
Zrinjski
Mostar
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
11.10.2020 15:30 | Zrinjski | 4 : 0 | Tuzla Siti | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
11.10.2020 14:00 | Željezničar | 3 : 1 | Olimpik | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Velež
Mostar
|
11.10.2020 15:30 | Sloboda | 2 : 0 | Velež |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Budućnost
Banovići
|
11.10.2020 10:00 | Lokomotiva | 0 : 6 | Budućnost | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Podrinje
Janja
|
11.10.2020 10:00 | Slaven | 1 : 2 | Podrinje | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Sloga
Tojšići
|
11.10.2020 10:00 | Zvijezda 09 | 1 : 0 | Sloga | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Bosna
Kalesija
|
11.10.2020 10:00 | Gradina | 2 : 0 | Bosna | ||||||
Seona
Seona
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
11.10.2020 10:00 | Seona | 1 : 1 | Tuzla Siti |
Ukrina
Čečava
|
|
Vučijak
Majevac
|
11.10.2020 10:00 | Ukrina | 4 : 1 | Vučijak | ||||||
Borac
Bosanski Lužani
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
11.10.2020 10:00 | Borac | 3 : 0 | Zvijezda | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Ozren
Petrovo
|
11.10.2020 10:00 | Naša krila | 3 : 2 | Ozren |
Mladost (G)
Gacko
|
|
LeoStars
Trebinje
|
11.10.2020 12:00 | Mladost (G) | 7 : 1 | LeoStars |
Jedinstvo
Brčko
|
|
Proleter
Teslić
|
11.10.2020 10:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Proleter | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
11.10.2020 10:00 | Orašje | 3 : 4 | Modriča Alfa | ||||||
Mineral
Teslić
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
11.10.2020 10:00 | Mineral | 2 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
11.10.2020 10:00 | Sloga | 4 : 0 | Gornji Rahić |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
11.10.2020 10:00 | Olimpik | 1 : 2 | Bosna | ||||||
Famos (H)
Hrasnica
|
|
Radnik
Hadžići
|
11.10.2020 10:00 | Famos (H) | 2 : 5 | Radnik | ||||||
Rudar (K)
Kakanj
|
|
UNIS
Vogošća
|
11.10.2020 10:00 | Rudar (K) | 4 : 1 | UNIS | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Igman
Ilidža
|
11.10.2020 10:00 | Sutjeska | 2 : 3 | Igman |
FK Vitez
Vitez
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
11.10.2020 10:00 | FK Vitez | 2 : 3 | Radnik | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
11.10.2020 10:00 | Fortuna | 1 : 2 | Krivaja | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Romari
Vitez
|
11.10.2020 10:00 | Iskra | 2 : 3 | Romari |
BSK
Banja Luka
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
11.10.2020 12:00 | BSK | 4 : 2 | Sloboda |
Bratstvo
Bratunac
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
11.10.2020 11:00 | Bratstvo | 3 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Guber
Srebrenica
|
11.10.2020
11:00
|
Budućnost
Pilica
|
11.10.2020 11:00 | Guber | : | Budućnost | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Trnovica
Trnovica
|
11.10.2020 11:00 | Vlasenica | 4 : 1 | Trnovica |
Famos
Vojkovići
|
|
Omladinac
Han Pijesak
|
11.10.2020 12:00 | Famos | 4 : 0 | Omladinac | ||||||
Olimp
Pale
|
|
Mladost
Rogatica
|
11.10.2020 12:00 | Olimp | 2 : 0 | Mladost |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Laktaši
Laktaši
|
11.10.2020 11:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Laktaši | ||||||
Sloga (T)
Trn
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
11.10.2020 11:30 | Sloga (T) | 0 : 5 | Sloga (S) |
Zrinjski
Mostar
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
11.10.2020 13:30 | Zrinjski | 3 : 1 | Tuzla City | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
11.10.2020 12:00 | Željezničar | 3 : 1 | Olimpik | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Velež
Mostar
|
11.10.2020 13:30 | Sloboda | 3 : 0 | Velež |
Borac
Banja Luka
|
|
Polet 1926
Brod
|
11.10.2020 10:00 | Borac | 3 : 0 | Polet 1926 |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Laktaši
Laktaši
|
11.10.2020 10:00 | Jedinstvo | 0 : 8 | Laktaši | ||||||
Sloga (T)
Trn
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
11.10.2020 10:00 | Sloga (T) | 1 : 0 | Sloga (S) |
BSK
Banja Luka
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
11.10.2020 10:00 | BSK | 1 : 1 | Sloboda | ||||||
Naprijed
Banja Luka
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
11.10.2020 10:00 | Naprijed | 0 : 6 | Željezničar Sport Team |
Famos
Vojkovići
|
|
Rudo
Rudo
|
11.10.2020 10:00 | Famos | 4 : 2 | Rudo | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Drina HE
Višegrad
|
11.10.2020 10:00 | Romanija | 1 : 2 | Drina HE | ||||||
Olimp
Pale
|
|
Mladost
Rogatica
|
11.10.2020 10:00 | Olimp | 4 : 0 | Mladost |
Mladost
Gacko
|
|
LeoStars
Trebinje
|
11.10.2020 11:00 | Mladost | 1 : 5 | LeoStars | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Leotar
Trebinje
|
11.10.2020 11:00 | Stakorina | 0 : 2 | Leotar |
Branjevo
Branjevo
|
|
Birač
Derventa
|
11.10.2020 10:00 | Branjevo | 4 : 2 | Birač | ||||||
Borac
Osmaci
|
|
Radnički
Karakaj
|
11.10.2020 10:00 | Borac | 0 : 3 | Radnički |
Bratstvo
Bratunac
|
|
Tabanci
Tabanci
|
11.10.2020 10:00 | Bratstvo | 2 : 1 | Tabanci | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Budućnost
Pilica
|
11.10.2020 10:00 | Guber | 1 : 8 | Budućnost | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Trnovica
Trnovica
|
11.10.2020 10:00 | Vlasenica | 1 : 6 | Trnovica |
Kolibri
Pokoj - Bihać
|
|
Omladinac (Sanica)
Sanica
|
11.10.2020 11:00 | Kolibri | 1 : 0 | Omladinac (Sanica) | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Bihać
Bihać
|
11.10.2020 16:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Bihać |
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Ćoralići
Ćoralići
|
11.10.2020 11:30 | Krajišnik | 7 : 0 | Ćoralići | ||||||
Željezničar
Bosanska Krupa
|
|
Gomila
Stijena
|
11.10.2020 11:30 | Željezničar | 0 : 0 | Gomila |
Rudar
Han Bila
|
|
Fojnica
Fojnica
|
11.10.2020 10:00 | Rudar | 3 : 2 | Fojnica | ||||||
Lašva
Lašva - Dolac
|
|
Romari
Vitez
|
11.10.2020 10:00 | Lašva | 0 : 9 | Romari |
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Vlašić
Turbe
|
11.10.2020 10:00 | Radnik | 4 : 0 | Vlašić | ||||||
Sportprevent
Bugojno
|
|
Travnik
Travnik
|
11.10.2020 10:00 | Sportprevent | 0 : 0 | Travnik | ||||||
Globus
Bugojno
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
11.10.2020 10:00 | Globus | 1 : 0 | Metalleghe BSI |
Neum
Neum
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
11.10.2020 11:30 | Neum | 3 : 0 | Brotnjo |
Zvijezda
Gradačac
|
|
Radnički
Lukavac
|
11.10.2020 11:00 | Zvijezda | 3 : 0 | Radnički | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
11.10.2020 11:00 | Budućnost | 3 : 0 | Bratstvo |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
11.10.2020 12:00 | Sarajevo | 2 : 4 | Slavija | ||||||
Unis
Vogošča
|
|
Jedinstvo
Ilijaš - Ljubinci
|
11.10.2020 13:00 | Unis | 3 : 0 | Jedinstvo |
Željezničar 2
Sarajevo
|
|
Betaklub
Sarajevo
|
11.10.2020 08:30 | Željezničar 2 | 0 : 0 | Betaklub | ||||||
Akademika 1
Sarajevo
|
|
Sokolac
Sokolac
|
11.10.2020 15:30 | Akademika 1 | 6 : 0 | Sokolac |
Mladost
Gacko
|
|
LeoStars
Trebinje
|
11.10.2020 10:00 | Mladost | 0 : 4 | LeoStars |
Borac (BL)
Banja Luka
|
|
Polet 1926
Brod
|
11.10.2020 11:30 | Borac (BL) | 8 : 0 | Polet 1926 |
Zvijezda
Gradačac
|
|
Radnički
Lukavac
|
11.10.2020 10:00 | Zvijezda | 7 : 1 | Radnički | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
11.10.2020 10:00 | Budućnost | 2 : 1 | Bratstvo |
Čapljina
Čapljina
|
|
Zrinjski
Mostar
|
11.10.2020 10:00 | Čapljina | 1 : 1 | Zrinjski |
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Šantići
Šantići - Vitez
|
11.10.2020 12:00 | Novi Travnik | 1 : 4 | Šantići | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Rijeka
Rijeka - Vitez
|
11.10.2020 12:00 | FK Vitez | 1 : 1 | Rijeka |
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Iskra
Bugojno
|
11.10.2020 12:00 | Metalleghe BSI | 5 : 0 | Iskra | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Vlašić
Turbe
|
11.10.2020 12:00 | Radnik | 2 : 0 | Vlašić | ||||||
Sport Prevent
Bugojno
|
|
Travnik
Travnik
|
11.10.2020 12:00 | Sport Prevent | 2 : 0 | Travnik |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Sarajevo 2
Sarajevo
|
11.10.2020 09:00 | Olimpik | 1 : 2 | Sarajevo 2 | ||||||
F.A. Akademika
Sarajevo
|
|
Bambinosi 1
Sarajevo
|
11.10.2020 14:00 | F.A. Akademika | 1 : 2 | Bambinosi 1 | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Sporting
ilidža
|
11.10.2020 10:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Sporting |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Mlade nade
Ilidža
|
11.10.2020 10:00 | Sarajevo | 1 : 1 | Mlade nade | ||||||
Novi Grad
Sarajevo
|
|
J Akademija
Sarajevo
|
11.10.2020 10:00 | Novi Grad | 3 : 1 | J Akademija |
Radnički 2012
Niš
|
|
Mačva
Šabac
|
11.10.2020 13:00 | Radnički 2012 | 0 : 1 | Mačva | ||||||
Majdanpek
Majdanpek
|
|
Heroj Polet
Jajinci
|
11.10.2020 14:00 | Majdanpek | 2 : 0 | Heroj Polet | ||||||
Jedinstvo 2014
Pirot
|
|
Loznica
Loznica
|
11.10.2020 15:30 | Jedinstvo 2014 | 4 : 1 | Loznica | ||||||
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
|
|
Rad
Beograd
|
11.10.2020 14:00 | ŽGFK Lavice Dubočica | 9 : 3 | Rad |
Dinamo
Zagreb
|
|
Marjan
Split
|
11.10.2020 15:00 | Dinamo | 4 : 0 | Marjan | ||||||
Donat
Zadar
|
|
Split
Split
|
11.10.2020 13:30 | Donat | 0 : 7 | Split | ||||||
Viktorija
Slavonski Brod
|
|
Neretva
Metković
|
11.10.2020 15:00 | Viktorija | 2 : 3 | Neretva | ||||||
Osijek
Osijek
|
|
Agram
Zagreb
|
11.10.2020 12:00 | Osijek | 15 : 0 | Agram |
Modriča
Modriča
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
11.10.2020 15:00 | Modriča | 0 : 2 | Radnik Bumerang | ||||||
Banja Luka
Banja Luka
|
|
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
11.10.2020 15:00 | Banja Luka | 2 : 4 | Lokomotiva |
Borac
Šamac
|
|
Drina
Zvornik
|
11.10.2020 12:00 | Borac | 0 : 5 | Drina | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Mladost
Rogatica
|
11.10.2020 14:00 | Prijedor | 3 : 0 | Mladost |
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
|
|
Sana 2014
Sanski Most
|
11.10.2020 15:00 | Željezničar 2011 | 0 : 6 | Sana 2014 | ||||||
FK Sloboda
Tuzla
|
|
Mladost
Nević Polje
|
11.10.2020 15:00 | FK Sloboda | 1 : 0 | Mladost |
Inter
Posušje
|
|
Libero
Goražde
|
11.10.2020 15:00 | Inter | 1 : 4 | Libero |
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Iskra
Bugojno
|
11.10.2020 15:00 | SFK 2000 | 8 : 1 | Iskra | ||||||
Emina
Mostar
|
|
Fortuna
Živinice
|
11.10.2020 13:30 | Emina | 5 : 1 | Fortuna |
Borac
Čačak
|
|
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
11.10.2020 17:00 | Borac | 64 : 95 | Crvena zvezda MTS | ||||||
Mega Soccerbet
Beograd
|
|
Zadar
Zadar
|
11.10.2020 19:00 | Mega Soccerbet | 90 : 87 | Zadar |
Borac
Banja Luka
|
|
Spars
Sarajevo
|
11.10.2020 18:00 | Borac | 85 : 93 | Spars |
Beroe
Stara Zagora
|
|
RMU Banovići
Banovići
|
11.10.2020 16:00 | Beroe | 81 : 53 | RMU Banovići |
Sloboda
Tuzla
|
|
Galeb
Brčko
|
11.10.2020 19:00 | Sloboda | 1 : 3 | Galeb |
Breza 1934
Breza
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
11.10.2020 17:00 | Breza 1934 | 1 : 3 | Ilijaš | ||||||
Bosna
Sarajevo
|
|
Olovo
Olovo
|
11.10.2020 17:00 | Bosna | 1 : 3 | Olovo | ||||||
Block Out
Zenica
|
|
Ilidža
Ilidža
|
11.10.2020 16:00 | Block Out | 2 : 3 | Ilidža |
Drina
Zvornik
|
|
Glasinac
Sokolac
|
11.10.2020 18:00 | Drina | 3 : 2 | Glasinac |
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
|
Orašje
Orašje
|
11.10.2020 17:00 | Gradina-Herceg | 0 : 3 | Orašje |
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Alipašino Polje
Sarajevo
|
11.10.2020 18:00 | Ilijaš | 3 : 0 | Alipašino Polje | ||||||
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Troglav
Livno
|
11.10.2020 17:00 | Novi Grad | 3 : 0 | Troglav | ||||||
Volley
Sarajevo
|
|
Čapljina
Čapljina
|
11.10.2020 13:00 | Volley | 3 : 0 | Čapljina | ||||||
Ilidža
Ilidža
|
|
Vogošća
Vogošća
|
11.10.2020 17:00 | Ilidža | 0 : 3 | Vogošća |
Prijedor
Prijedor
|
|
Gradiška
Gradiška
|
11.10.2020 12:00 | Prijedor | 0 : 3 | Gradiška | ||||||
Pionir - Prijedor
Kozarska Dubica
|
|
Kozara
Gradiška
|
11.10.2020 12:00 | Pionir - Prijedor | 0 : 3 | Kozara |
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
|
Vožd Prijedor
Prijedor
|
11.10.2020 12:00 | Balkana MP | 3 : 1 | Vožd Prijedor | ||||||
Banjaluka volej
Banja Luka
|
|
Inova
Banja Luka
|
11.10.2020 12:00 | Banjaluka volej | 0 : 3 | Inova |
Derventa
Derventa
|
|
Ukrina
Prnjavor
|
11.10.2020 12:00 | Derventa | 3 : 0 | Ukrina | ||||||
Panter
Doboj
|
|
Laktaši
Laktaši
|
11.10.2020 12:00 | Panter | 3 : 0 | Laktaši |
Libero
Bijeljina
|
|
Bratunac
Bratunac
|
11.10.2020 12:00 | Libero | 3 : 0 | Bratunac | ||||||
Rudar
Ugljevik
|
|
Radnik
Bijeljina
|
11.10.2020 12:00 | Rudar | 3 : 1 | Radnik |
Slavija
Istočno Novo Sarajevo
|
|
Glasinac
Sokolac
|
11.10.2020 12:00 | Slavija | 3 : 0 | Glasinac |
He na Drini
Višegrad
|
11.10.2020
12:00
|
Rudo
Rudo
|
11.10.2020 12:00 | He na Drini | : | Rudo | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Mladost
Rogatica
|
11.10.2020 12:00 | Maglić | 3 : 0 | Mladost |
OOK Leotar
Trebinje
|
|
Hercegovac
Bileća
|
11.10.2020 12:00 | OOK Leotar | 0 : 3 | Hercegovac | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Gacko
Gacko
|
11.10.2020 12:00 | Velež | 3 : 0 | Gacko | ||||||
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
|
|
ŽOK Leotar
Trebinje
|
11.10.2020 12:00 | Ljubinje - Bankom | 1 : 3 | ŽOK Leotar |
Izviđač
Ljubuški
|
|
Bosna
Visoko
|
11.10.2020 18:00 | Izviđač | 30 : 25 | Bosna |
Bijeljina
Bijeljina
|
|
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
|
11.10.2020 14:00 | Bijeljina | 20 : 30 | Kozara (KD) |
ORK Sava Brod 2019
Brod
|
|
Prijedor 2
Prijedor
|
11.10.2020 17:30 | ORK Sava Brod 2019 | 17 : 28 | Prijedor 2 | ||||||
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
|
Teslić
Teslić
|
11.10.2020 18:30 | Borac M:TEL 2 | 29 : 22 | Teslić | ||||||
Srbac
Srbac
|
|
Kozara 2
Gradiška
|
11.10.2020 18:00 | Srbac | 41 : 28 | Kozara 2 | ||||||
Kaluđer
Banja Luka
|
|
Laktaši
Laktaši
|
11.10.2020 18:00 | Kaluđer | 36 : 34 | Laktaši |
Bosna TS
Tešanj
|
|
Jajce
Jajce
|
11.10.2020 18:00 | Bosna TS | 34 : 33 | Jajce | ||||||
Rudar
Banovići
|
|
Čelik Junior
Zenica
|
11.10.2020 16:00 | Rudar | 21 : 27 | Čelik Junior | ||||||
Sana 7
Sanski Most
|
|
Travnik
Travnik
|
11.10.2020 18:00 | Sana 7 | 32 : 36 | Travnik |
Velež
Mostar
|
|
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
11.10.2020 18:00 | Velež | 31 : 27 | Izviđač CO 2 | ||||||
Bosna
Sarajevo
|
|
Radnički
Goražde
|
11.10.2020 18:00 | Bosna | 42 : 20 | Radnički | ||||||
Međugorje
Međugorje
|
|
Zrinjski
Mostar
|
11.10.2020 18:00 | Međugorje | 30 : 16 | Zrinjski |
Borac
Banjaluka
|
|
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
11.10.2020 18:00 | Borac | 37 : 15 | Knežopoljka | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
11.10.2020 18:00 | Zrinjski | 19 : 30 | Izviđač |
Borja
Teslić
|
|
Radnik
Bijeljina
|
11.10.2020 18:00 | Borja | 18 : 31 | Radnik | ||||||
Nestro grupa Brod
Brod
|
|
Derventa
Derventa
|
11.10.2020 18:00 | Nestro grupa Brod | 16 : 21 | Derventa | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Doboj
Doboj
|
11.10.2020 18:00 | Leotar | 25 : 22 | Doboj |
Ilidža
Ilidža
|
|
Živinice
Živinice
|
11.10.2020 18:00 | Ilidža | 39 : 15 | Živinice | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
11.10.2020 18:00 | Krajina | 35 : 34 | Lokomotiva | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
11.10.2020 18:00 | Turbina | 34 : 30 | Sloga 2013 | ||||||
Jedinstvo
Tuzla
|
|
Bihać
Bihać
|
11.10.2020 18:00 | Jedinstvo | 41 : 22 | Bihać |
Budvanska rivijera
Budva
|
|
Kataro
Kotor
|
11.10.2020 20:00 | Budvanska rivijera | 13 : 9 | Kataro |