XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 76 utakmica za dan
Subota, 18 Oktobar 2014

Fudbal

18.10.2014 15:00 Olimpic 5 : 2 Drina
18.10.2014 16:00 Zrinjski 1 : 1 Sarajevo
18.10.2014 15:00 Radnik 3 : 1 Mladost
18.10.2014 15:00 Vitez 1 : 1 Borac
18.10.2014 15:00 Sloboda 0 : 0 Zvijezda Gradačac
18.10.2014 15:00 Napredak 0 : 0 Drina HE
18.10.2014 15:00 Vlasenica 1 : 0 Podrinje
18.10.2014 15:00 Sloboda (NG) 1 : 1 Tekstilac
18.10.2014 15:00 Leotar 0 : 1 Rudar Prijedor
18.10.2014 15:00 Sutjeska 2 : 0 Mladost
18.10.2014 15:00 Kozara 6 : 1 Proleter
18.10.2014 15:00 Glasinac 2011 2 : 0 Jedinstvo
18.10.2014 15:00 Rudar 4 : 0 Sloga Junajted
18.10.2014 15:00 Ljubić 1 : 2 Omarska
18.10.2014 15:00 Župa Superpetrol 0 : 1 Laktaši
18.10.2014 15:00 BSK 4 : 1 Borac (KD)
18.10.2014 15:00 Modriča 5 : 1 Mineral
18.10.2014 15:00 Borac (Š) 7 : 1 Ozren
18.10.2014 15:00 Karanovac 3 : 0 Gomionica
18.10.2014 15:00 Lauš 2 : 0 Sloga (T)
18.10.2014 15:00 FSA 0 : 0 Mladost (S)
18.10.2014 15:00 Progres 1 : 2 Ravan
18.10.2014 15:00 Brdo 3 : 0 Budućnost
18.10.2014 15:00 Mladost (KV) 2 : 0 Sloga (S)
18.10.2014 15:00 Lijevče 6 : 1 Potkozarje
18.10.2014 15:00 Trebava 4 : 0 Vranjak
18.10.2014 15:00 Polet 1926 2 : 0 Hajduk
18.10.2014 15:00 Bratstvo 2 : 0 Trnovica
18.10.2014 15:00 Srpska Varoš 2 : 3 Jedinstvo (B)
18.10.2014 15:00 Jablanica 1 : 4 Biseri
18.10.2014 15:00 Polet 1 : 0 Jasenica
18.10.2014 15:00 Tabanci 7 : 2 Budućnost (S)
18.10.2014 15:00 Jadar 3 : 0 Srpski Soko
18.10.2014 15:00 Akademac-UIS 0 : 1 Sloboda
18.10.2014 15:00 Sloga 94 6 : 0 Drina Amajlije
18.10.2014 13:00 Vitez 1 : 3 Velež
18.10.2014 15:45 Željezničar 10 : 0 Mladost
18.10.2014 12:30 Zrinjski 2 : 1 Travnik
18.10.2014 15:00 Slavija 1 : 1 Čelik
18.10.2014 15:00 Široki Brijeg 2 : 1 Olimpic
18.10.2014 11:00 Vitez 1 : 0 Velež
18.10.2014 13:55 Željezničar 7 : 1 Mladost
18.10.2014 10:30 Zrinjski 6 : 1 Travnik
18.10.2014 13:00 Slavija 2 : 2 Čelik
18.10.2014 13:00 Široki Brijeg 3 : 1 Olimpic

Futsal

18.10.2014 19:30 Zrinjski 9 : 2 Nevesinje
18.10.2014 18:00 Kaskada 9 : 0 Mostar Stari Grad
18.10.2014 18:00 Seljak 3 : 3 Bosna Kompred

Košarka

18.10.2014 19:00 Igokea 66 : 53 Krka
18.10.2014 21:00 MZT Skopje 74 : 58 Szolnoki Olaj

Odbojka

18.10.2014 18:00 Bosna 0 : 3 Modriča Optima
18.10.2014 17:00 Gacko 3 : 1 Jedinstvo
18.10.2014 17:00 Domaljevac 0 : 3 Mladost
18.10.2014 16:00 Borac m:tel 3 : 2 Kakanj 78
18.10.2014 18:00 Gradiška 3 : 0 Student
18.10.2014 17:00 Majevica 0 : 3 Tempo
18.10.2014 19:00 Sloboda Tuzlafarm 2 : 3 Kula Gradačac
18.10.2014 18:00 Radnik 0 : 3 Bihać Preminger
18.10.2014 19:00 BL Volley 3 : 1 Gacko
18.10.2014 15:00 Stakorina 1 : 3 Maglić
18.10.2014 16:00 Hercegovac 3 : 0 Mladost
18.10.2014 15:00 Slavija 3 : 0 Crvena zvijezda

Rukomet

18.10.2014 17:00 Sloboda 41 : 25 Zrinjski
18.10.2014 19:00 Derventa 34 : 24 Gračanica
18.10.2014 19:00 Konjuh 42 : 31 Krivaja
18.10.2014 18:00 Bosna (S) 29 : 21 Izviđač
18.10.2014 19:00 Čelik 28 : 25 Prijedor
18.10.2014 19:00 Čelinac 38 : 29 Bijeljina
18.10.2014 18:00 Drina 31 : 25 Teslić
18.10.2014 18:00 Mladost 27 : 28 Kotor Varoš
18.10.2014 17:30 Golić Šarić 37 : 24 Hercegovac
18.10.2014 20:00 Kozara Mlijekoprodukt 31 : 29 Slavija
18.10.2014 18:00 Hercegovina 30 : 23 Leotar
18.10.2014 17:00 Krivaja 31 : 29 Borac
18.10.2014 19:00 Grude 25 : 24 Ilidža
18.10.2014 19:00 Goražde 30 : 28 Izviđač