XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 109 utakmica za dan
Subota, 11 Oktobar 2014

Fudbal

11.10.2014 15:30 Kozara 2 : 2 Napredak
11.10.2014 15:30 Proleter 3 : 4 Sutjeska
11.10.2014 15:30 Mladost 1 : 1 Leotar
11.10.2014 15:30 Rudar Prijedor 0 : 0 Sloboda (MG)
11.10.2014 15:30 Krupa 0 : 1 Sloboda (NG)
11.10.2014 15:30 Tekstilac 1 : 0 Vlasenica
11.10.2014 15:30 Podrinje 3 : 0 Drina HE
11.10.2014 15:30 Mladost (R) 0 : 1 Zvijezda Brgule
11.10.2014 15:30 Famos 1 : 0 Proleter
11.10.2014 15:30 Velež 1 : 0 Gorica
11.10.2014 15:30 Mladost (BS) 1 : 0 Ilićka 01
11.10.2014 15:30 Lokomotiva 1 : 1 Rudar
11.10.2014 15:30 Sloga Junajted 2 : 1 Glasinac 2011
11.10.2014 15:30 Jedinstvo 2 : 2 Radnički
11.10.2014 15:30 Borac (Š) 3 : 0 Liješće
11.10.2014 15:30 Ozren 3 : 1 Modriča
11.10.2014 15:30 Mineral 2 : 0 BSK
11.10.2014 15:30 Borac (KD) 4 : 2 Jedinstvo
11.10.2014 15:30 Sloga 1 : 1 Župa Superpetrol
11.10.2014 15:30 Laktaši 1 : 1 Ljubić
11.10.2014 13:00 Omarska 2 : 0 Mladost
11.10.2014 15:30 Gomionica 2 : 1 Lijevče
11.10.2014 15:30 Potkozarje 2 : 0 Mladost (KV)
11.10.2014 15:30 Sloga (S) 1 : 1 Dubrave
11.10.2014 15:30 Naprijed Horizont 4 : 1 Brdo
11.10.2014 15:30 Budućnost 1 : 0 Progres
11.10.2014 15:30 Ravan 2 : 1 FSA
11.10.2014 15:30 Mladost (S) 1 : 1 Lauš
11.10.2014 15:30 Sloga (T) 2 : 0 Karanovac
11.10.2014 15:30 Polet 1926 6 : 0 Crvena zvijezda (O)
11.10.2014 15:30 Hajduk 3 : 0 Crvena zvijezda (G)
11.10.2014 15:30 Željezničar 3 : 0 Trebava
11.10.2014 15:30 Vranjak 0 : 2 Naša krila
11.10.2014 15:30 Rudanka 2 : 1 Skugrić
11.10.2014 15:30 Pridjel 1 : 1 Ozren
11.10.2014 15:30 Budućnost 1 : 1 Posavina
11.10.2014 15:30 Jedinstvo (R) 3 : 1 Bratstvo
11.10.2014 15:30 Lokanj 1 : 1 Podrinje
11.10.2014 15:30 Šekovići 3 : 2 Majevica
11.10.2014 15:30 Zadrugar 2 : 1 Srpska Varoš
11.10.2014 15:30 Jedinstvo (B) 8 : 0 Birač
11.10.2014 15:30 Guber 4 : 0 Proleter-RJ
11.10.2014 15:30 Jardan 1 : 4 Trnovica
11.10.2014 15:30 Džaja 3 : 2 Polet Krajišnik
11.10.2014 15:30 Mladost 1 : 1 Gorica
11.10.2014 15:30 Omladinac 6 : 0 Rekreativo
11.10.2014 15:30 Borac (ID) 1 : 6 Željezničar
11.10.2014 15:30 Čelinac 1 : 1 Vrbas
11.10.2014 15:30 Milan 3 : 1 Sloboda
11.10.2014 15:30 Ratar 0 : 0 Torpedo
11.10.2014 15:30 Mladost (G) 2 : 1 Borac (Š)
11.10.2014 15:30 Sloga DIPO 4 : 1 Tamaris
11.10.2014 15:30 Mladi Krajišnik 5 : 0 Jablanica
11.10.2014 15:30 Biseri 2 : 1 Borac (M)
11.10.2014 15:30 Kozara 3 : 1 Mladost (B)
11.10.2014 15:00 Željezničar 1 : 3 Slaven
11.10.2014 15:00 Berek 1975 1 : 1 Knežopoljac
11.10.2014 15:00 Plamen 0 : 1 Bratstvo
11.10.2014 15:00 Gomjenica 1 : 1 Radnik Urije
11.10.2014 15:00 Mrakovica 1 : 1 Kozara
11.10.2014 15:00 Brzi 3 : 3 Sloga
11.10.2014 15:30 Polet 3 : 0 Borac 1975
11.10.2014 15:30 Zvijezda 1 : 4 Borac (L)
11.10.2014 15:30 27. Juli 0 : 7 Borac (K)
11.10.2014 15:30 Kalemi 5 : 0 13 Skojevki
11.10.2014 15:30 Omladinac 1 : 4 Bratstvo (K)
11.10.2014 15:30 Vilusi 0 : 2 Romanovci
11.10.2014 15:30 Stevan Dukić 5 : 3 Bratstvo (O)
11.10.2014 15:30 Borac 1 : 0 Novi Napredak
11.10.2014 15:30 Laminci 1 : 3 Polet
11.10.2014 15:30 Rudar 4 : 0 Rasavci
11.10.2014 15:30 Blatna 1 : 1 Svodna
11.10.2014 15:30 Moštanica 0 : 3 Omladinac
11.10.2014 15:30 Podgrmeč 4 : 2 Kiseljak
11.10.2014 15:30 Partizan 4 : 0 Radnik
11.10.2014 15:00 Drina 2 : 0 Travnik
11.10.2014 13:00 Drina 3 : 3 Travnik

Futsal

11.10.2014 18:00 Tango 3 : 1 Seljak
11.10.2014 20:00 Bosna Kompred 6 : 3 Čelinac
11.10.2014 18:00 Brotnjo 6 : 2 Leotar
11.10.2014 20:30 Centar 6 : 3 Kaskada
11.10.2014 15:00 Mostar Stari Grad 2 : 2 Zrinjski

Košarka

11.10.2014 21:00 Crvena zvezda Telekom 73 : 65 Union Olimpija
11.10.2014 16:00 Szolnoki Olaj 63 : 60 Igokea
11.10.2014 19:00 Cedevita 70 : 50 Partizan NIS

Odbojka

11.10.2014 19:00 Modriča Optima 1 : 3 Ilijaš
11.10.2014 15:00 Radnik 3 : 0 Borac m:tel
11.10.2014 18:00 Kakanj 78 3 : 0 Domaljevac
11.10.2014 18:00 Bosna 1 : 3 Jedinstvo
11.10.2014 18:00 Crvena zvijezda 3 : 0 Drina
11.10.2014 17:00 Tempo 0 : 3 Maglić
11.10.2014 16:00 Modriča 0 : 3 Bimal-Jedinstvo
11.10.2014 17:00 HE na Drini 0 : 3 BL Volley
11.10.2014 18:00 Bihać Preminger 3 : 1 Sloboda Tuzlafarm
11.10.2014 19:00 Kula Gradačac 3 : 0 Vogošća
11.10.2014 15:00 Slavija 3 : 1 Stakorina
11.10.2014 16:00 Crvena zvijezda 3 : 2 Jahorina
11.10.2014 19:00 Derventa 3 : 1 Laktaši
11.10.2014 14:00 Mladost 0 : 3 Maglić

Rukomet

11.10.2014 18:00 Hercegovina 33 : 25 Čelinac
11.10.2014 18:00 Leotar 20 : 23 Kozara Mlijekoprodukt
11.10.2014 18:00 Slavija 37 : 26 Golić Šarić
11.10.2014 12:00 Hercegovac 24 : 23 Mladost
11.10.2014 19:00 Kotor Varoš 29 : 31 Drina
11.10.2014 17:00 Zrinjski 35 : 19 Goražde
11.10.2014 17:30 Izviđač 24 : 32 Grude
11.10.2014 19:00 Ilidža 31 : 20 Bihać
11.10.2014 17:00 Mira 23 : 19 Krivaja
11.10.2014 16:00 Borac 27 : 29 Katarina