XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 111 utakmica za dan
Nedelja, 19 Oktobar 2014

Fudbal

19.10.2014 15:00 Široki Brijeg 7 : 2 Čelik
19.10.2014 15:00 Slavija 1 : 0 Travnik
19.10.2014 15:00 Željezničar 1 : 0 Velež
19.10.2014 15:00 Sloboda (MG) 0 : 1 Krupa
19.10.2014 15:00 Zvijezda Brgule 4 : 0 Radnički
19.10.2014 15:00 Ilićka 01 3 : 0 Lokomotiva
19.10.2014 15:00 Gorica 2 : 1 Mladost (BS)
19.10.2014 15:00 Proleter 4 : 0 Velež
19.10.2014 15:00 Mladost (R) 3 : 2 Famos
19.10.2014 15:00 Liješće 3 : 1 Mladost
19.10.2014 11:00 Jedinstvo 2 : 1 Sloga
19.10.2014 15:00 Dubrave 1 : 1 Naprijed Horizont
19.10.2014 15:00 Crvena zvijezda (O) 4 : 2 Posavina
19.10.2014 15:00 Ozren 1 : 0 Budućnost
19.10.2014 15:00 Skugrić 3 : 1 Pridjel
19.10.2014 15:00 Naša krila 2 : 2 Rudanka
19.10.2014 15:00 Crvena zvijezda (G) 1 : 2 Željezničar
19.10.2014 15:00 Proleter-RJ 3 : 1 Jardan
19.10.2014 15:00 Birač 0 : 3 Guber
19.10.2014 15:00 Majevica 2 : 1 Zadrugar
19.10.2014 15:00 Podrinje 7 : 1 Šekovići
19.10.2014 15:00 Jedinstvo (R) 2 : 1 Lokanj
19.10.2014 15:00 Vrbas 0 : 1 Krajina
19.10.2014 15:00 Željezničar 1 : 0 Čelinac
19.10.2014 15:00 Rekreativo 2 : 1 Borac (ID)
19.10.2014 15:00 Gorica 1 : 1 Omladinac
19.10.2014 15:00 Polet Krajišnik 2 : 1 Mladost
19.10.2014 15:00 Borac 1926 1 : 3 Džaja
19.10.2014 15:00 Kladari Gornji 1 : 6 Mladost (D)
19.10.2014 15:00 Zadrugar 5 : 1 Sloboda
19.10.2014 15:00 Rudar 3 : 1 Crkvina
19.10.2014 15:00 Pelagićevo 1 : 3 Borac
19.10.2014 15:00 Mladost (T) 2 : 5 Sloga (J)
19.10.2014 15:00 Zvijezda 2 : 3 Sloga (DP)
19.10.2014 15:00 Bratstvo 6 : 0 Ukrina
19.10.2014 15:00 Sloboda 4 : 3 Mladost (B)
19.10.2014 15:00 Borac (M) 0 : 1 Kozara
19.10.2014 15:00 Tamaris 0 : 3 Mladi Krajišnik
19.10.2014 15:00 Borac (Š) 1 : 3 Sloga DIPO
19.10.2014 15:00 Torpedo 0 : 0 Mladost (G)
19.10.2014 15:00 Budućnost (P) 1 : 2 Branjevo
19.10.2014 15:00 Sloga 1 : 1 Željezničar
19.10.2014 15:00 Kozara 3 : 2 Brzi
19.10.2014 15:00 Radnik Urije 1 : 2 Mrakovica
19.10.2014 15:00 Bratstvo 0 : 2 Gomjenica
19.10.2014 15:00 Knežopoljac 0 : 0 Plamen
19.10.2014 15:00 Slaven 1 : 2 Berek 1975
19.10.2014 15:00 BUK 2 : 1 Partizan
19.10.2014 15:00 Međaši 0 : 5 BSK Ledinci
19.10.2014 15:00 Priboj 3 : 2 Semberija
19.10.2014 15:00 Novo Doba 4 : 0 Jedinstvo
19.10.2014 15:00 Balatun 1 : 3 Magnojević 01
19.10.2014 15:00 Jedinstvo (O) 1 : 3 Jedinstvo (C)
19.10.2014 15:00 Sloga 2 : 1 Bosna
19.10.2014 15:00 Borac 1975 1 : 1 Borac (K)
19.10.2014 15:00 Željezničar 0 : 2 27. Juli
19.10.2014 15:00 4. Juli 0 : 2 Vučijak
19.10.2014 15:00 Borac (L) 5 : 0 Zborište
19.10.2014 15:00 Hajduk 1 : 2 Zvijezda
19.10.2014 15:00 Polet 3 : 0 BSK
19.10.2014 15:00 Mladost 2 : 0 Skugrić 1964
19.10.2014 15:00 Sloga 73 6 : 0 Omladinac
19.10.2014 15:00 Radnički 0 : 2 Zadrugar
19.10.2014 15:00 Bosna 1977 4 : 0 Sloga (KG)
19.10.2014 15:00 Trebavac 1 : 0 Partizan
19.10.2014 15:00 13 Skojevki 3 : 1 Polet
19.10.2014 15:00 Novi Napredak 1 : 2 Laminci
19.10.2014 15:00 Bratstvo (O) 1 : 3 Borac
19.10.2014 15:00 Romanovci 1 : 3 Stevan Dukić
19.10.2014 15:00 Bratstvo (K) 3 : 1 Vilusi
19.10.2014 15:00 Obradovac 5 : 1 Omladinac
19.10.2014 15:00 Rasavci 0 : 6 Radnik
19.10.2014 15:00 Kiseljak 2 : 4 Partizan
19.10.2014 15:00 Omladinac 2 : 0 Podgrmeč
19.10.2014 15:00 Svodna 1 : 2 Moštanica
19.10.2014 15:00 Rudar 5 : 1 Blatna
19.10.2014 17:30 Crni vrh 1 : 1 Bratstvo
19.10.2014 17:30 Crvena zemlja 3 : 0 Studenac
19.10.2014 17:30 Kladari 6 : 2 Biseri
19.10.2014 17:30 Vrbas 1 : 1 Budućnost
19.10.2014 14:30 Mladost (L) 1 : 3 Grčica
19.10.2014 15:00 Grčica 2 : 1 Crvena zvijezda
19.10.2014 15:30 Jugović 3 : 0 Mladost (L)
19.10.2014 15:00 Obilić 7 : 3 Sava 04
19.10.2014 15:00 Krbeti 0 : 1 Brezik
19.10.2014 15:00 Sveti Jovan 1 : 4 Gredice
19.10.2014 15:00 Mladost 2003 4 : 0 Omladinac
19.10.2014 15:00 Mladost (T) 1 : 2 Mladost (S)
19.10.2014 Čelik 2 : 0 Budućnost Red Star
19.10.2014 Jedinstvo 2 : 2 Sloboda
19.10.2014 Borac 0 : 3 Bobetino Brdo
19.10.2014 Zadrugar 3 : 0 Stanovi
19.10.2014 15:00 Zvijezda Gradačac 2 : 2 Drina
19.10.2014 14:00 Sloboda 2 : 2 Borac
19.10.2014 15:00 Radnik 0 : 2 Sarajevo
19.10.2014 13:00 Zvijezda Gradačac 3 : 1 Drina
19.10.2014 12:00 Sloboda 0 : 2 Borac
19.10.2014 13:00 Radnik 0 : 2 Sarajevo

Futsal

19.10.2014 13:30 Leotar 4 : 4 Centar
19.10.2014 20:00 Sokrates 4 : 6 Tango

Košarka

19.10.2014 17:00 Union Olimpija 87 : 58 Partizan NIS
19.10.2014 19:00 Cedevita 79 : 66 Metalac Farmakom
19.10.2014 17:00 Levski Sofija 75 : 92 Budućnost VOLI
19.10.2014 21:00 Crvena zvezda Telekom 93 : 77 Mega Basket

Odbojka

19.10.2014 12:00 Student 3 : 2 Maglić
19.10.2014 16:00 Drina 0 : 3 Ljubinje
19.10.2014 15:00 Gradiška 3 : 1 Crvena zvijezda
19.10.2014 12:00 Laktaši 0 : 3 Glasinac
19.10.2014 14:00 Jahorina 0 : 3 Derventa

Rukomet

19.10.2014 17:00 Katarina 25 : 27 Lokomotiva
19.10.2014 17:00 Bihać 25 : 28 Mira
3:0
(Drina)
Drina pobjedjje 3:0
1:2
Utakmica završena (Dubrave)
4:0
Utakmica završena (Famos)
3:1
Utakmica završena (Laktaši)
Prvi poraz lidera na tabeli
0:2
Utakmica završena (Sloboda (MG))
Pobjeda gostiju