81 : 62

Sutjeska plitka za Budućnost

18.01.2021 Administrator DC

U zaostalom 4. kolu Prve  muške lige Republike Srpske, košarkaši Sutjeske izgubili su večeras u Bijeljini od KK Budućnost sa 81:62 (23:12, 20:19, 19:10, 19:21). Najefikasniji igrač u Sutjesci bio je Đorđe Savić sa 23 poena, a pratio ga je Zejak sa 16 poena.

Prva četvrtina je završena rezultatom 23:12 za bijeljinsku Budućnost.

U drugoj četvrtini Sutjeska je igrala nešto bolje, ali  rezultat na poluvremenu je ipak  i dalje išao u korist domaćina  43:31 (20:19).

Treća četvrtina je bila slična prvoj, tako je Budućnost pobjegla sa još dodatnih 9 poena razlike završivši tu četvrtinu rezultatom 62:41 (19:10).

Na kraju utakmice rezultat je bio 81:62 (19:21) samim tim predstavlja i najbolje odigranu četvrtinu za fočanske košarkaše.

Izvor:Fočanske novosti