3 : 0
2 : 0

Nova pobjeda Noriča, spektakularna zavrŔnica u Velsu

06.03.2021 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Noriča nastavili su sa sjajnim igrama. Oni su u 35. kolu ČempionÅ”ipa savladali Luton sa 3-0.

Norič je dobro otvorio meč. Bolju igru krunisali su golom u 12. minutu. Kantvel je asistirao a Temu Puki postigao novi pogodak. U zavrÅ”nici prvog poluvremena Finac je pogodio joÅ”Ā  jednom za 2-0. U nastavku, Kantvel je pogodio za konačnih 3-0.

Svonsi i Midlzbro odigrali su spektakularnu zavrÅ”nicu u kooj je Svonsi doÅ”ao do pobjede.Svonsi je bio bolji rival u prvom poluvremenu ali nisu imali previÅ”e pravih prilika. Ipak, u 42. minuti poveli su sa 1-0 a strijelac je bio Aju. U prvoj minuti nadoknade, Morsi je pogodio za 1-1. Djelovalo je da će ostati nerijeÅ”eno. Međutim, u petoj minuti nadoknade, Aju iz penala pogodio za pobjedu svog tima.

U prvom meču dana, Votford je sa 1-0 savladao Notingem. Strijelac jedinog gola bio je Masina.Ā

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Championship Norwich City Luton Town