BSK - u bod u Kneževu

21.11.2021 Administrator DC

Igrači BSK - a su u dva navrata vodili u Kneževu protiv Progresa, ali su oba puta omogućili domaćem timu da dođe do golo i poravnanja.

Poveli su gosti već u 8. minuti, a strelac je bio Miloš Jovanović.

Progres je poravnao u 29. minuti,  a mrežu Sergeja Gojića pogodio je Miljan Budić. Bio je to i rezultat poluvremena.

Do drugog gola BSK stiže preko Nikolaja Mitrovića u 53. minuti, da bi Petko Budić u 66. postavio konačan rezultat, Progres – BSK 2:2.

Progres – BSK 2:2 (1:1)

Stadion: FK 'Progres'. Gledalaca: 50. Sudije: Predrag Erletić (Modriča), Strijelci: Miljan Budić 29', Petko Budić 66', [FK Progres (Kneževo)]; Miloš Jovanić 8', Nikolaj Mitrović 53', [FK BSK (Banja Luka)]. Žuti kartoni: Zoran Kulišić 23', Miroslav Đuranović 32', Dragan Verić 80', [FK Progres (Kneževo)]; Jovo Vođević 76', Damjan Lubura 76', [FK BSK (Banja Luka)];

Progres: Predrag Bekić (G) , Obrad Stojanović (K) , Saša Svjetlanović , Miroslav Đuranović (od 85' zamijenjen sa Milan Barišić), Dragoslav Vučić (od 54' zamijenjen sa Aleksandar Vujančević), Dragan Verić , Miljan Budić , Petko Budić , Aleksa Aleksić , Želimir Đukarić , Zoran Kulišić (od 40' zamijenjen sa Rastko Dukić)

BSK : Sergej Gojić (G) , Ignjatija Sarajlic , Jovo Vođević (od 77' zamijenjen sa Damjan Lubura), Darijo Lemić (K) , Vladimir Trivunović , Đorđe Šakotić , Dejan Subić , Miloš Jovanić (od 68' zamijenjen sa Nikola Berendika), Nikolaj Mitrović , Tibor Puškar , Ognjen Nunić