7 : 3

Glasinac stao u Trebinju

20.11.2021 Administrator DC

Klub malog fudbala ,,Leotar“ pobijedio je veceras u Trebinju u derbiju kola ekipu Glasinca sa Sokoca rezultatom 7:3, poluvrijeme 4:1. Gosti sa Sokoca su poveli već u 11. minutu,strijelac je bio Nikola Rajić. Leotar je izjednačio tri minuta kasnije, a u strijelce se upisao Milošević,koji ponovo u istom minutu Leotaru donosi novi gol i prednost  2:1.U 15. minutu nova prednost za ekipu Leotara,strijelac je bio Nemanja Čečur a sljedeći gol u 16.om minutu postiže Lazar Zečević.

U drugom poluvremenu Leotar nastavlja sa dominacijom,na 5:1 povećava Vico a u 30. minutu na 6:1 gol postiže Zečević, a gosti smanjuju prednost u 33.minutu kada gol postiže Nenad Đerić,a u 37.minutu na 6:3 smanjuje Njegoslav Papić.Za konačan rezultat zaslužan je gol Vica u 39.minutu. U sljedećem kolu,Leotar gostuje Radniku u Bijeljini .

Izvor:hercegsport.com