• Klikom na ikonicu sa zvedicom otvara se prozor gde mođete oceniti igrača
  • Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
Ostalo
Slaba utakmica u drugom dijelu. Drina pokušava pritisnuti, Famos se sjajno brani
85'
Izmena - ulaz
Vladimir Frganja
83'
Dejan Bjeloš
83'
Izmena - izlaz
Tihomir Lalović
83'
Ognjen Mičić
83'
Marić
83'
Jovo Beatović
83'
Šut na gol
Danel Blažić
Sjajna šansa za Blažića opet. Izbjegao je ofsajd zamku, dobio sjajnu loptu od Radovića i gađao kontra ugao, ali pored gola
65'
Radovan Vasić
Vasić
63'
Filip Blagojević
63'
Budimir Šarčević
63'
Novica Marković
63'
Vladan Minić
60'
Zoran Kokot
60'
Šut na gol
Odmah poslije toga Beatović u šansi, Marković u posljednji trenutak izbija u korner
56'
Sjajan šut Filipa Blagojevića sa dvadesetak metara, lopta ide preko gola. Terzić je ovu priliku uljepšao svojom paradom
55'
48. minuta Odmah šansa za Drinu. Terzić brani šut Miloševića
48'
Penal
47'
Promašio je igrač famosa. Tačnije ,Ružić mu sjajno brani, lopta se vraća Demiroviću koji je šalje preko gola
47'
Anes Demirović
46'
Mladen Perović
46'
Pobjegao je Blažić odbrani Drine, izašao sam na Ružića i lako pogodio
38'
Šut na gol
Ognjen Radović
prekid za Famos, kratko je Mičić izveo za Perovića, ovaj centrirao, odbrana Drine kratko intervenisala do Radovića, koji šutira tik pored gola
37'
Ostalo
Famos je preuzeo loptu u svoje noge, ali trenutno jedan mirniji period igre
36'
Šut na gol
Ružić skida zicer Danelu Blažiću. Samo korner za domaćina.
27'
Prva šansa za Famos. Tešanović je izveo korner, Kokot sa prve stative preko gola
20'
Šutira igrač Drine pored gola.
18'
Šut na gol
Prva šansa za goste na utakmici . Jovo Beatović je dobio loptu u prostor, ali jke slabo šutiraao