Aleksa Stupar(G) , Marko Blanuša , Đorđe Đogić , Stefan Kerezović , Nikola Šuput , Nikola Jovandić , Đorđe Janković , Mihajlo Kosta , Sergej Kalabić (K), Ognjen Stijaković , Milan Jević , REZERVE Veljko Tamidžija(G) , Nikola Ivić , Dželal Skenderović , Aleksandar Jagodić ,
Postava
Branislav Ružić(G) , Danijel Ćulum (K), Nikola Mazić , Pavle Sušić , Radovan Vasić , Sreten Milošević , Dimitrije Tvrdišić , Filip Blagojević , Nikola Stanišić , Jovo Beatović , Budimir Šarčević , REZERVE David Jevtić(G) , Borisav Erić , Nezir Alić , Novica Marković , Aleksa Marić , Ibrahim Hidić , Vladimir Tomić ,
Drina potopila Želju

Zvorničani su konačno igrom i rezultatom obradovali svoje navijače. Relatibmno lako su porazili mladi tim Željezničara sa 4:1.

Pitanje pobjednika odlučeno je već u prvom dijelu susreta kada su domaći poveli sa 3:0,a do poluvremena je tim iz Banja Luke došao do počasnog gola.

Više od toga nisu mogli, a Drina je samo golom Budimira Šarčevića u 63. minuti ’’ovjerio’’ svoju pobjedu.

Drina – Željezničar ST 4:1 ( 3:1)

Zvornik. Stadion: Gradski stadion Zvornik. Gledalaca: 200. Sudije: Velimir Drinić (Modriča), Strijelci: Danijel Ćulum 3', Jovo Beatović 10', Budimir Šarčević 23', Budimir Šarčević 63', [Drina (Zvornik)]; Nikola Jovandić 27', [Željezničar ST (Banja Luka)]. Žuti kartoni: Nikola Mazić 56', Jovo Beatović 61', Nezir Alić 81', [Drina (Zvornik)]; Milan Jević 3', Sergej Kalabić 56', Đorđe Đogić 56', [Željezničar ST (Banja Luka)];

Drina: Branislav Ružić (G) , Danijel Ćulum (K) , Nikola Mazić , Pavle Sušić (59. Nezir Alić), Radovan Vasić , Sreten Milošević , Dimitrije Tvrdišić , Filip Blagojević (63. Novica Marković), Nikola Stanišić , Jovo Beatović , Budimir Šarčević (70. Borisav Erić)

Željezničar ST: Aleksa Stupar (G) , Marko Blanuša , Đorđe Đogić , Stefan Kerezović , Nikola Šuput (52. Nikola Ivić), Nikola Jovandić , Đorđe Janković ,
Mihajlo Kosta (78. Aleksandar Jagodić), Sergej Kalabić (K) , Ognjen Stijaković , Milan Jević