Sloga Meridian
Doboj
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
10.09.2022 19:00 | Sloga Meridian | 0 : 3 | Tuzla City | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Velež
Mostar
|
10.09.2022 16:00 | Borac | 0 : 0 | Velež | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
10.09.2022 16:00 | Sloboda | 1 : 1 | Željezničar |
Kozara
Gradiška
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
10.09.2022 16:30 | Kozara | 0 : 3 | Slavija | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Omarska
Omarska
|
10.09.2022 16:30 | Krupa | 6 : 0 | Omarska | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Modriča
Modriča
|
10.09.2022 16:30 | Laktaši | 7 : 0 | Modriča | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
10.09.2022 16:30 | Tekstilac | 1 : 1 | Sloboda (NG) | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Podrinje
Janja
|
10.09.2022 16:30 | Sutjeska | 3 : 0 | Podrinje | ||||||
Famos
Vojkovići
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
10.09.2022 16:30 | Famos | 1 : 0 | Zvijezda 09 | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
|
10.09.2022 16:30 | Radnik | 3 : 1 | Sloboda (MG) | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
10.09.2022 16:30 | Ljubić | 0 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Željezničar
Banja Luka
|
10.09.2022 16:30 | Drina | 4 : 1 | Željezničar |
Polet 1926
Brod
|
|
Gorica
Šipovo
|
10.09.2022 16:00 | Polet 1926 | 0 : 2 | Gorica | ||||||
Borac (KD)
Kozarska Dubica
|
|
Ukrina
Čečava
|
10.09.2022 16:00 | Borac (KD) | 4 : 2 | Ukrina | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Sloga (T)
Trn
|
10.09.2022 16:00 | BSK | 0 : 2 | Sloga (T) | ||||||
Sloga (S)
Srbac
|
|
Borac (Š)
Šamac
|
10.09.2022 16:00 | Sloga (S) | 2 : 2 | Borac (Š) | ||||||
Progres
Kneževo
|
|
Čelinac
Čelinac
|
10.09.2022 16:00 | Progres | 0 : 4 | Čelinac | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
Dubrave
Dubrave
|
10.09.2022 16:00 | FSA | 3 : 1 | Dubrave |
Guber
Srebrenica
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
10.09.2022 16:00 | Guber | 2 : 1 | Ilićka 01 |
Bratstvo
Kozarac
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
10.09.2022 16:30 | Bratstvo | 0 : 1 | Mladost | ||||||
Lijevče
Nova Topola
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
10.09.2022 16:30 | Lijevče | 3 : 5 | Budućnost |
Tabanci
Tabanci
|
|
Šekovići
Šekovići
|
10.09.2022 16:30 | Tabanci | 1 : 4 | Šekovići |
Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
10.09.2022 16:30 | Spartak 2013 | 2 : 1 | Omladinac | ||||||
OFK Banja Luka
Banja Luka
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
10.09.2022 20:00 | OFK Banja Luka | 0 : 0 | Sloga Nektar | ||||||
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
|
Sloboda
Piskavica
|
10.09.2022 16:30 | Mladost Farmaprom | 6 : 2 | Sloboda | ||||||
Borac
Drvar
|
|
Karanovac
Karanovac
|
10.09.2022 16:30 | Borac | 0 : 2 | Karanovac |
Sloga 94
Bijeljina
|
|
Gorica
Pučile
|
10.09.2022 16:30 | Sloga 94 | 1 : 4 | Gorica |
Bratstvo
Bratunac
|
|
Polet
Kravica
|
10.09.2022 16:30 | Bratstvo | 1 : 3 | Polet | ||||||
Napredak
Donji Šepak
|
|
Mladost
Divič
|
10.09.2022 16:30 | Napredak | 13 : 2 | Mladost |
7. Republika
Svodna
|
|
Kiseljak
Koprivna
|
10.09.2022 16:00 | 7. Republika | 0 : 5 | Kiseljak |
Romanovci
Romanovci
|
|
Vilusi
Vilusi
|
10.09.2022 17:00 | Romanovci | 0 : 4 | Vilusi |
Bratstvo
Povelič
|
|
Obilić PP
Kladari
|
10.09.2022 17:00 | Bratstvo | 2 : 1 | Obilić PP |
Modran
Modran
|
|
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
|
10.09.2022 17:00 | Modran | 1 : 4 | OFK Crnjelovo |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Goražde
Goražde
|
10.09.2022 16:30 | Bratstvo | 0 : 1 | Goražde | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Rudar
Kakanj
|
10.09.2022 16:30 | Gradina | 1 : 0 | Rudar | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
TOŠK
Tešanj
|
10.09.2022 16:30 | Zvijezda | 1 : 1 | TOŠK | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
10.09.2022 16:30 | Travnik | 3 : 0 | Tomislav | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Simm-Bau
Kosova
|
10.09.2022 16:30 | Radnički | 0 : 1 | Simm-Bau | ||||||
Mladost
Doboj/Kakanj
|
|
Radnik
Hadžići
|
10.09.2022 16:30 | Mladost | 2 : 0 | Radnik |
Iskra
Bugojno
|
|
Rudar (K)
Kamengrad
|
10.09.2022 16:30 | Iskra | 1 : 1 | Rudar (K) |
Odžak 102
Odžak
|
|
Priluk
Priluk
|
10.09.2022 16:30 | Odžak 102 | 5 : 1 | Priluk | ||||||
Mladost (M)
Malešići
|
|
Napredak
Matići
|
10.09.2022 16:30 | Mladost (M) | 1 : 1 | Napredak |
Rudar
Breza
|
|
Kolina
Ustikolina
|
10.09.2022 16:30 | Rudar | 0 : 3 | Kolina | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
10.09.2022 16:30 | Krivaja | 0 : 3 | Usora | ||||||
UNIS
Vogošća
|
|
Bosna
Visoko
|
10.09.2022 16:30 | UNIS | 4 : 1 | Bosna |
Kruševo
Kruševo
|
|
Čapljina
Čapljina
|
10.09.2022 16:30 | Kruševo | 1 : 3 | Čapljina |
Omladinac 75
Pokoj
|
|
Ključ
Ključ
|
10.09.2022 16:30 | Omladinac 75 | 5 : 0 | Ključ | ||||||
Borac
Izačić
|
|
Bajer 99
Velagići
|
10.09.2022 16:30 | Borac | 0 : 0 | Bajer 99 |
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
|
Dragovoljac
Novo Selo
|
10.09.2022 17:00 | Mladi zadrugar | 2 : 6 | Dragovoljac |
Mramor
Babice
|
|
Vražići 92
Vražići
|
10.09.2022 16:30 | Mramor | 3 : 2 | Vražići 92 |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Mostar
Mostar
|
10.09.2022 17:00 | Branitelj | 1 : 0 | Mostar |
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Bobovac
Nević Polje
|
10.09.2022 17:00 | Radnik | 7 : 0 | Bobovac |
Mladost (Solina)
Solina
|
|
Mramor
Mramor
|
10.09.2022 16:30 | Mladost (Solina) | 3 : 2 | Mramor | ||||||
Krušik
Gornje Vukovije
|
|
Memići
Memići
|
10.09.2022 16:30 | Krušik | 7 : 1 | Memići |
Mladost (V)
Vidovice
|
|
Izbor
Brčko
|
10.09.2022 16:00 | Mladost (V) | 0 : 0 | Izbor |
TSC
Bačka Topola
|
|
Kolubara
Lazarevac
|
10.09.2022 19:00 | TSC | 3 : 1 | Kolubara | ||||||
Napredak
Kruševac
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
10.09.2022 19:00 | Napredak | 1 : 0 | Radnički 1923 |
RFK Grafičar
Beograd
|
|
Trayal
Kruševac
|
10.09.2022 16:30 | RFK Grafičar | 2 : 0 | Trayal | ||||||
Radnički (NB)
Novi Beograd
|
|
Zlatibor
Čajetina
|
10.09.2022 14:00 | Radnički (NB) | 1 : 0 | Zlatibor | ||||||
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
|
|
Rad
Beograd
|
10.09.2022 16:30 | Radnički (SM) | 2 : 0 | Rad |
OFK Petrovac
Petrovac
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
10.09.2022 19:00 | OFK Petrovac | 0 : 4 | Sutjeska |
1899 Hoffenheim
|
|
1. FSV Mainz 05
Mainz
|
10.09.2022 15:30 | 1899 Hoffenheim | 4 : 1 | 1. FSV Mainz 05 | ||||||
Bayern München
München
|
|
VfB Stuttgart
Stuttgart
|
10.09.2022 15:30 | Bayern München | 2 : 2 | VfB Stuttgart | ||||||
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
|
|
VfL Wolfsburg
Wolfsburg
|
10.09.2022 15:30 | Eintracht Frankfurt | 0 : 1 | VfL Wolfsburg | ||||||
Hertha BSC
Berlin
|
|
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
|
10.09.2022 15:30 | Hertha BSC | 2 : 2 | Bayer 04 Leverkusen | ||||||
RB Leipzig
Leipzig
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
10.09.2022 15:30 | RB Leipzig | 3 : 0 | Borussia Dortmund | ||||||
FC Schalke 04
Gelsenkirchen
|
|
VfL Bochum
|
10.09.2022 18:30 | FC Schalke 04 | 3 : 1 | VfL Bochum |
Olympique de Marseille
|
|
Lille OSC
|
10.09.2022 21:00 | Olympique de Marseille | 2 : 1 | Lille OSC | ||||||
Paris Saint-Germain
|
|
Stade Brestois 29
|
10.09.2022 17:00 | Paris Saint-Germain | 1 : 0 | Stade Brestois 29 |
Inter
Milan
|
|
Torino
Torino
|
10.09.2022 18:00 | Inter | 1 : 0 | Torino | ||||||
Napoli
Napoli
|
|
Spezia
La Spezia
|
10.09.2022 15:00 | Napoli | 1 : 0 | Spezia | ||||||
Sampdoria
Genova
|
|
Milan
Milano
|
10.09.2022 20:45 | Sampdoria | 1 : 2 | Milan |
Rayo Vallecano
Madrid
|
|
Valencia
Valencia
|
10.09.2022 14:00 | Rayo Vallecano | 2 : 1 | Valencia | ||||||
Espanyol
Barcelona
|
|
Sevilla
Sevilla
|
10.09.2022 16:15 | Espanyol | 2 : 3 | Sevilla | ||||||
Cádiz CF
Cadiz
|
|
Barcelona
Barcelona
|
10.09.2022 18:30 | Cádiz CF | 0 : 4 | Barcelona | ||||||
Atlético Madrid
Madrid
|
|
Celta Vigo
|
10.09.2022 21:00 | Atlético Madrid | 4 : 1 | Celta Vigo |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
10.09.2022 16:00 | Široki Brijeg | 2 : 1 | Tuzla City |
Leotar
Trebinje
|
|
Igman
Konjic
|
10.09.2022 16:30 | Leotar | 2 : 0 | Igman | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Grude
Grude
|
10.09.2022 12:30 | Velež | 2 : 0 | Grude |
Baton
Sarajevo
|
|
Goražde
Goražde
|
10.09.2022 12:30 | Baton | 8 : 0 | Goražde | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
10.09.2022 12:30 | SAŠK Napredak | 0 : 5 | Igman | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
UNIS
Vogošća
|
10.09.2022 12:30 | Famos | 3 : 0 | UNIS | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
10.09.2022 12:30 | Stupčanica | 0 : 3 | Ilijaš | ||||||
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Sutjeska
Foča
|
10.09.2022 12:30 | Novi Grad | 3 : 0 | Sutjeska |
Žepče 1919
Žepče
|
|
NK Vitez
Vitez
|
10.09.2022 12:30 | Žepče 1919 | 8 : 0 | NK Vitez | ||||||
Romari
Vitez
|
|
Sport Prevent
Bugojno
|
10.09.2022 12:30 | Romari | 5 : 0 | Sport Prevent |
Zrinjski
Mostar
|
|
Posušje
Posušje
|
10.09.2022 11:00 | Zrinjski | 1 : 0 | Posušje | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
10.09.2022 15:00 | Željezničar | 1 : 0 | Sloboda |
Radnik
Bijeljina
|
|
Gradina
Srebrenik
|
10.09.2022 11:00 | Radnik | 2 : 1 | Gradina |
Baton
Sarajevo
|
|
Goražde
Goražde
|
10.09.2022 10:00 | Baton | 3 : 0 | Goražde | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
10.09.2022 10:00 | SAŠK Napredak | 0 : 10 | Igman | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
UNIS
Vogošća
|
10.09.2022 10:00 | Famos | 4 : 3 | UNIS | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
10.09.2022 10:00 | Stupčanica | 2 : 5 | Ilijaš | ||||||
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Sutjeska
Foča
|
10.09.2022 10:00 | Novi Grad | 2 : 1 | Sutjeska |
Žepče 1919
Žepče
|
|
NK Vitez
Vitez
|
10.09.2022 10:00 | Žepče 1919 | 3 : 0 | NK Vitez | ||||||
Romari
Vitez
|
|
Sport Prevent
Bugojno
|
10.09.2022 10:00 | Romari | 10 : 0 | Sport Prevent |
Velež
Mostar
|
|
Grude
Grude
|
10.09.2022 10:00 | Velež | 10 : 0 | Grude |
Omladinac
Banja Luka
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
10.09.2022 09:00 | Omladinac | 1 : 2 | Željezničar Sport team |
Rudanka
Rudanka
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
10.09.2022 10:00 | Rudanka | 3 : 0 | Hajduk |
Tabanci
Tabanci
|
|
Podrinje
Tršić
|
10.09.2022 11:00 | Tabanci | 3 : 0 | Podrinje | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Guber
Srebrenica
|
10.09.2022 11:00 | Budućnost | 3 : 1 | Guber | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
10.09.2022 11:00 | Branjevo | 1 : 4 | Rudar 1925 |
Velež
Nevesinje
|
|
LeoStars
Trebinje
|
10.09.2022 10:00 | Velež | 6 : 0 | LeoStars |
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
10.09.2022 14:00 | Krajišnik | 3 : 0 | Željezničar |
Cim
Mostar
|
|
Blagaj
Blagaj
|
10.09.2022 17:00 | Cim | 1 : 3 | Blagaj | ||||||
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Rama
Rama-Prozor
|
10.09.2022 15:00 | Sloga | 1 : 3 | Rama |
Bosna
Kalesija
|
|
Mladost
Solina
|
10.09.2022 10:00 | Bosna | 4 : 0 | Mladost | ||||||
ŠF Živinice 22
Živinice
|
|
Mladost
Velika Brijesnica
|
10.09.2022 10:00 | ŠF Živinice 22 | 6 : 0 | Mladost |
Zrinjski
Mostar
|
|
Posušje
Posušje
|
10.09.2022 09:00 | Zrinjski | 2 : 2 | Posušje | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
10.09.2022 13:00 | Željezničar | 4 : 1 | Sloboda |
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
10.09.2022 10:00 | Željezničar Sport Team | 7 : 0 | Sloboda | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Kozara
Gradiška
|
10.09.2022 10:00 | Krupa | 2 : 7 | Kozara | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Laktaši
Laktaši
|
10.09.2022 10:00 | Sloga | 6 : 1 | Laktaši | ||||||
Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Proleter
Teslić
|
10.09.2022 10:00 | Spartak 2013 | 6 : 2 | Proleter | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Polet 1926
Brod
|
10.09.2022 10:00 | Tekstilac | 7 : 1 | Polet 1926 | ||||||
Modriča Alfa
Modriča
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
10.09.2022 10:00 | Modriča Alfa | 1 : 4 | Mineral | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Željezničar
Doboj
|
10.09.2022 10:00 | Ljubić | 2 : 1 | Željezničar |
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Radnik
Bijeljina
|
10.09.2022 10:00 | Vlasenica | 2 : 1 | Radnik | ||||||
Full Time
Karakaj
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
10.09.2022 10:00 | Full Time | 2 : 6 | Lokomotiva | ||||||
Zenit
Bijeljina
|
|
Drina
Zvornik
|
10.09.2022 10:00 | Zenit | 1 : 5 | Drina |
Omarska
Omarska
|
|
Rasavci
Rasavci
|
10.09.2022 10:00 | Omarska | 2 : 3 | Rasavci | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
10.09.2022 10:00 | FSA | 2 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
Svodna
Svodna
|
10.09.2022 13:00 | Gomjenica | 2 : 1 | Svodna |
Mladost
Velika Obarska
|
|
Omladinac
Potočari
|
10.09.2022 11:00 | Mladost | 1 : 4 | Omladinac | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
10.09.2022 19:00 | Zadrugar | 0 : 0 | Sloboda |
Jedinstvo (R)
Roćević
|
|
Podrinje
Tršić
|
10.09.2022 10:00 | Jedinstvo (R) | 10 : 1 | Podrinje | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Guber
Srebrenica
|
10.09.2022 10:00 | Budućnost | 6 : 1 | Guber | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
10.09.2022 10:00 | Branjevo | 1 : 7 | Rudar 1925 |
Velež
Nevesinje
|
|
LeoStars
Trebinje
|
10.09.2022 11:15 | Velež | 1 : 2 | LeoStars |
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Kolibri
Bihać
|
10.09.2022 11:30 | Podgrmeč | 1 : 0 | Kolibri | ||||||
Omladinac 75
Pokoj
|
|
Radnički (Z)
Zdena
|
10.09.2022 11:30 | Omladinac 75 | 5 : 1 | Radnički (Z) | ||||||
OFK Bihać
Bihać
|
|
Metalac
Veliki Lug
|
10.09.2022 11:30 | OFK Bihać | 0 : 0 | Metalac |
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Jezerski
Jezerski
|
10.09.2022 11:30 | Krajišnik | 7 : 0 | Jezerski | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Vitez
Bužim
|
10.09.2022 11:30 | Krajina | 2 : 4 | Vitez | ||||||
Mladost (V)
Vrnograč
|
|
Gomila
Stijena
|
10.09.2022 11:30 | Mladost (V) | 5 : 4 | Gomila | ||||||
Radnički
Ćoralić
|
|
ABC
Podzvizd
|
10.09.2022 11:30 | Radnički | 0 : 2 | ABC |
Šantići
Šantići
|
|
Romari
Vitez
|
10.09.2022 10:00 | Šantići | 2 : 2 | Romari |
Travnik
Travnik
|
|
Lašva
Dolac
|
10.09.2022 10:00 | Travnik | 2 : 1 | Lašva | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Vlašić
Turbe
|
10.09.2022 10:00 | Radnik | 2 : 3 | Vlašić | ||||||
Sport Prevent
Bugojno
|
|
Jajce
Jajce
|
10.09.2022 10:00 | Sport Prevent | 5 : 0 | Jajce | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
10.09.2022 10:00 | Iskra | 2 : 0 | Sloga |
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Tempo sport
Zenica
|
10.09.2022 11:30 | Mladost | 1 : 0 | Tempo sport | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Rudar (B)
Breza
|
10.09.2022 13:30 | Fortuna | 2 : 1 | Rudar (B) |
Simm Bau
Kosova
|
|
Natron
Maglaj
|
10.09.2022 11:30 | Simm Bau | 5 : 1 | Natron | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
10.09.2022 11:30 | Borac | 0 : 2 | Krivaja |
Radnički
Lukavac
|
|
Di - Five
Doboj - Istok
|
10.09.2022 11:00 | Radnički | 3 : 1 | Di - Five | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Gradina
Srebrenik
|
10.09.2022 11:00 | Gornji Rahić | 1 : 4 | Gradina |
Rudar
Bukinje
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
10.09.2022 10:00 | Rudar | 0 : 0 | OFK Tuzla | ||||||
Partizan
Kiseljak
|
|
Seona
Seona
|
10.09.2022 11:00 | Partizan | 1 : 7 | Seona |
Tuzla Siti
Simin Han
|
|
Slaven
Živinice
|
10.09.2022 11:00 | Tuzla Siti | 3 : 0 | Slaven | ||||||
Proleter
Tuzla
|
|
Sloboda
Tuzla
|
10.09.2022 11:00 | Proleter | 0 : 1 | Sloboda |
Cim
Mostar
|
|
Višići
Višići
|
10.09.2022 | Cim | 9 : 0 | Višići | ||||||
Međugorje
Međugorje
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
|
10.09.2022 | Međugorje | 2 : 3 | Bjelopoljac | ||||||
Iskra
Stolac
|
|
UŠS Fortuna
Mostar
|
10.09.2022 | Iskra | 3 : 2 | UŠS Fortuna | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Klis
Buturović polje
|
10.09.2022 | Turbina | 1 : 4 | Klis |
Rama
Rama -Prozor
|
|
Stolac
Stolac
|
10.09.2022 11:30 | Rama | 3 : 1 | Stolac | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Branitelj
Rodoč/Jasenica
|
10.09.2022 11:30 | Blagaj | 3 : 2 | Branitelj | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Kruševo
Kruševo
|
10.09.2022 10:30 | Brotnjo | 0 : 8 | Kruševo | ||||||
Mostar
Mostar
|
|
Velež
Mostar
|
10.09.2022 14:30 | Mostar | 1 : 0 | Velež |
Drinovci
Drinovci
|
|
Šujica
Šujica
|
10.09.2022 11:30 | Drinovci | 6 : 3 | Šujica | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
10.09.2022 11:30 | Troglav 1918 | 6 : 0 | Sloga | ||||||
Kupres 97
Kupres
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
10.09.2022 11:30 | Kupres 97 | 0 : 7 | Ljubuški | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Šator
Glamoč
|
10.09.2022 11:30 | Tomislav | 7 : 0 | Šator | ||||||
Grude
Grude
|
|
Široki brijeg
Široki brijeg
|
10.09.2022 11:30 | Grude | 0 : 2 | Široki brijeg |
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
10.09.2022 12:00 | Željezničar Sport Team | 10 : 0 | Sloboda | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Kozara
Gradiška
|
10.09.2022 12:00 | Krupa | 1 : 1 | Kozara | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Laktaši
Laktaši
|
10.09.2022 12:00 | Sloga | 13 : 0 | Laktaši | ||||||
Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Proleter
Teslić
|
10.09.2022 12:00 | Spartak 2013 | 2 : 1 | Proleter | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Polet 1926
Brod
|
10.09.2022 12:00 | Tekstilac | 3 : 1 | Polet 1926 | ||||||
Modriča Alfa
Modriča
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
10.09.2022 12:00 | Modriča Alfa | 1 : 1 | Mineral | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Željezničar
Doboj
|
10.09.2022 12:00 | Ljubić | 1 : 8 | Željezničar |
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Radnik
Bijeljina
|
10.09.2022 12:00 | Vlasenica | 1 : 9 | Radnik | ||||||
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
10.09.2022 12:00 | Pelagićevo | 0 : 5 | Ilićka 01 | ||||||
Full Time
Karakaj
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
10.09.2022 12:00 | Full Time | 1 : 3 | Lokomotiva | ||||||
Zenit
Bijeljina
|
|
Drina
Zvornik
|
10.09.2022 12:00 | Zenit | 2 : 0 | Drina |
Omarska
Omarska
|
|
Slaven
Dobrljin
|
10.09.2022 11:30 | Omarska | 3 : 1 | Slaven | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
10.09.2022 11:30 | FSA | 0 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
Partizan
Kostajnica
|
10.09.2022 09:30 | Gomjenica | 3 : 2 | Partizan |
Progres
Kneževo
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
10.09.2022 09:00 | Progres | 0 : 5 | Mladost |
Polet - Krajišnik
Ramići
|
|
Karanovac
Karanovac
|
10.09.2022 12:30 | Polet - Krajišnik | 0 : 1 | Karanovac | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
Gorica
Šipovo
|
10.09.2022 10:00 | Krajina | 2 : 0 | Gorica | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
Mladost - Farma Prom
Zalužani
|
10.09.2022 09:30 | Budućnost | 2 : 0 | Mladost - Farma Prom |
Velež
Nevesinje
|
|
LeoStars
Trebinje
|
10.09.2022 12:00 | Velež | 2 : 3 | LeoStars |
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
AN Jedinstvo
Bihać
|
10.09.2022 10:00 | Podgrmeč | 0 : 4 | AN Jedinstvo | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Borac
Izačić
|
10.09.2022 10:00 | Bihać | 8 : 0 | Borac |
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
10.09.2022 10:00 | Krajišnik | 17 : 0 | Sloga | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Vitez
Bužim
|
10.09.2022 10:00 | Krajina | 7 : 0 | Vitez | ||||||
Radnički
Ćoralići
|
|
ABC
Podzvizd
|
10.09.2022 10:00 | Radnički | 9 : 0 | ABC |
Bosna
Visoko
|
10.09.2022
10:00
|
Bosna
Visoko
|
10.09.2022 10:00 | Bosna | : | Bosna | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Vareš
Vareš
|
10.09.2022 10:00 | Čelik | 1 : 2 | Vareš | ||||||
Rudar (B)
Breza
|
|
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
|
10.09.2022 10:00 | Rudar (B) | 1 : 1 | Mladost (DK) | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Tempo sport
Zenica
|
10.09.2022 10:00 | Stupčanica | 1 : 1 | Tempo sport |
Simm Bau
Kosova
|
|
Natron
Maglaj
|
10.09.2022 10:00 | Simm Bau | 1 : 4 | Natron | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
10.09.2022 10:00 | Borac | 2 : 2 | Krivaja |
Kreševo
Kreševo
|
|
Nova Bila
Nova Bila
|
10.09.2022 12:00 | Kreševo | 0 : 3 | Nova Bila | ||||||
Brnjaci
Brnjaci
|
|
Rudar
Han Bila
|
10.09.2022 12:00 | Brnjaci | 3 : 1 | Rudar | ||||||
Šantići
Šantići
|
|
Romari
Vitez
|
10.09.2022 12:00 | Šantići | 0 : 2 | Romari |
Iskra
Bugojno
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
10.09.2022 12:00 | Iskra | 11 : 1 | Sloga |
Radnički
Lukavac
|
|
Di - Five
Doboj - Istok
|
10.09.2022 10:00 | Radnički | 6 : 0 | Di - Five | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Gradina
Srebrenik
|
10.09.2022 10:00 | Gornji Rahić | 0 : 9 | Gradina |
Tuzla Siti
Simin Han
|
|
Slaven
Živinice
|
10.09.2022 10:00 | Tuzla Siti | 3 : 0 | Slaven | ||||||
Proleter
Tuzla
|
|
Sloboda
Tuzla
|
10.09.2022 10:00 | Proleter | 0 : 7 | Sloboda |
Lion
Brčko
|
|
Rudar
Bukinje
|
10.09.2022 17:00 | Lion | 8 : 0 | Rudar | ||||||
Mladost (T)
Tinja
|
|
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
|
10.09.2022 10:00 | Mladost (T) | 3 : 0 | Mladost (VB) | ||||||
Bambi
Tuzla
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
10.09.2022 12:00 | Bambi | 0 : 0 | Tuzla Siti | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Šampion 2017
Tuzla
|
10.09.2022 12:00 | Sloboda | 2 : 2 | Šampion 2017 |
Svatovac
Svatovac
|
|
Eurogol
Živinice
|
10.09.2022 11:00 | Svatovac | 4 : 4 | Eurogol | ||||||
Miri
Kruševica
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
10.09.2022 12:00 | Miri | 5 : 0 | Orahovica 74 |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Libero
Goražde
|
10.09.2022 16:00 | Radnik Bumerang | 2 : 2 | Libero |
Mladost
Nević Polje
|
|
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
|
10.09.2022 16:00 | Mladost | 1 : 2 | Željezničar 2011 | ||||||
Inter
Posušje
|
|
Respekt
Sarajevo
|
10.09.2022 10:00 | Inter | 4 : 0 | Respekt | ||||||
Vogošća
Vogošća
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
10.09.2022 15:00 | Vogošća | 1 : 3 | Brotnjo |
Mladost 2015
Podgorica
|
|
Budućnost
Podgorica
|
10.09.2022 | Mladost 2015 | 0 : 4 | Budućnost |
Emina
Mostar
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
10.09.2022 17:00 | Emina | 1 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Borac
Banja Luka
|
10.09.2022 12:00 | Iskra | 2 : 2 | Borac | ||||||
Fortuna
Živinice
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
10.09.2022 11:00 | Fortuna | 0 : 6 | SFK 2000 |
Sloboda
Tuzla
|
|
Gračanica
Gračanica
|
10.09.2022 19:00 | Sloboda | 32 : 31 | Gračanica | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Kakanj
Kakanj
|
10.09.2022 19:00 | Bosna | 37 : 27 | Kakanj | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Borac m:tel
Banja Luka
|
10.09.2022 19:00 | Leotar | 23 : 22 | Borac m:tel | ||||||
Iskra
Bugojna
|
|
Maglaj
Maglaj
|
10.09.2022 19:00 | Iskra | 24 : 23 | Maglaj | ||||||
Izviđač CO
Ljubuški
|
|
Sloga
Doboj
|
10.09.2022 19:00 | Izviđač CO | 29 : 28 | Sloga | ||||||
Vogošća
Vogošća
|
|
Gradačac
Gradačac
|
10.09.2022 19:00 | Vogošća | 10 : 0 | Gradačac | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Goražde
Goražde
|
10.09.2022 19:00 | Krivaja | 32 : 29 | Goražde | ||||||
Konjuh
Živinice
|
|
Hercegovina
Nevesinje
|
10.09.2022 19:00 | Konjuh | 27 : 22 | Hercegovina |