2 : 2
0 : 0

Slavii se dupla kruna na Marakani

28.05.2023 Administrator DC

Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su protiv Novog PazaraĀ 2:2 (0:0)Ā u poslednjoj utakmici sedmog kola plej-ofa Super lige.

Ā

Crveno-beli na proslavi 34. titule nisu uspeli da upiÅ”u trijumf, a sezonu su zavrÅ”ili bez poraza, sa ubedljivih 97 bodova, 22 viÅ”e od TSC-a i Čukaričkog i čak 26 viÅ”e od Partizana.

Pred skoro 30.000 gledalaca na stadionu Rajko MitićĀ  Zvezda je povela u 53. minutu sjajnim golomĀ Gelora Kange, samo sedam minuta kasnije uzvratio jeĀ Miljan Momčilović.

MladiĀ Stefan LekovićĀ doneo je novu prednost Zvezdi u 72. minutu, ali su Pazarci opet izjednačili, samo tri minuta kasnije, a gol je postigaoĀ Slobodan Stanojlović.

Uoči meča od Zvezdinog dresa oprostio seĀ Nenad Krstičić, u nastavku je dobio Å”ansu da zaigra i na najlepÅ”i način zavrÅ”i karijeru.

Od Zvezde se oprostio i trenerĀ MiloÅ” Milojević, koga će već od sutra zameniti IzraelacĀ Barak Bahar.

Takođe, na poluvremenu je priređen defile Å”ampiona iz Sportskog druÅ”tva crveno-belih.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Mozzart Bet SLS - Play Off Crvena zvezda Novi Pazar