• Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
Tri boda zasluženo otišla za Srbac

Goran Zelenac

Lakše nego što su očekivali, fudbaleri srbačke Sloge slavili su na gostovanju kod ekipe Čelinca ubjedljivim rezultatom, 1:5.

Ekipa Sloge se još jednom pokazala kao veoma nezgodan tim.

Jedan od najboljih aktera utakmice iskusni vezista srbačke Sloge Goran Zelenac prokomentarisao je meč protiv Čelinaca.

-Teška utakmica za nas,  nismo bili kompletni, nedostajali su  Igor Nježić ,Predrag Travar, Aleksandar Kondić i Jovan Remić. Domaćin bio korektan a sudije su bila za čistu 10-ku, moram ih pohvaliti. Mi smo došli rasterećeni, sa željom da se nadigravamo, ali nam je Čelinac iz prekida dao gol . Poslije se  igralo mirno, ali nas je štoper Čelinca Amidžić vratio  u igru autogolom. Nakon toga je domaći igrač Orašanin dobio crveni karton koji nam je dosta olakšao posao  u nastavku. Poveli smo 2:1 iz kaznenog udarca. U drugom poluvreme smo igrali koliko nam je bilo dovoljno da ostvarimo cilj a to su tri boda. Konačan rezultat od 1:5, nije realan, ali nekad tako i bude. Hvala Čelincu na fer i korektnoj igri.

Druge lige Druge lige Druga liga Republike Srpske – Zapad Čelinac Sloga (S)