Postava
Adis Hamzić(G) , David Kisin , Mirza Hadzialagić , Nikola Borković , Adis Kvrgić , Bane Matić , Meris Demo (K), Nihad Čehajić , Filip Nikic , Đorđe Sikimić , Marko Malbašić , REZERVE Belmin Velagić , Enis Glamočić , Mensur Demo , Nikola Popović , Veljko Kisin , Danilo Šikuljak , Vladimir Brkić , Zoran Malešević , Dejan Perić ,
Protokol
Stadion: Stadion FK 'Dubrave'. Sudije: Petar Tepić (Čelinac) [Glavni], Radoslav Ćetojević (Banjaluka) [Pomoćnik], Vanja Ajder (Banja Luka) [Pomoćnik],
Protokol
Marijan Maslić(G) , Ognjen Nišić , Nenad Petrović , Bojan Jaćimović , Slobodan Popović , Stanko Ignjatović , Petar MarČeta , Nikola Dakić , Damjan Ćosović , Nikola Mitrović , Dušan Bijelić (K), REZERVE Stefan Bogdanović , Daniel Majić , Stefan Arsenić , Bojan Pupčević , Marinko Ignjatović , Sergej Bukva , Đorđe Vidaković , Stojan StankoviĆ , Rajko ĐuriĆ ,
Šamčani u petoj brzini

Damjan Ćosović

Fudbaleri šamački Borac ostvarili su pobjedu u gostima kod ekipe Dubrava rezultatom 0:1, u utakmici 8.kola Druga liga Republike Srpske, grupa  Zapad.

Trenutak odluke dogodio se već u 6. minutu kada je napadač Borac Petar Marčeta pogodio i donio nova velika tri boda za Šamački Borac.

Veznjak Borca Damjan Ćosović prokomentarisao je meč sa Dubravama:

-Nakon pobjede nad Slogom iz Srpca, podigli smo se i vjerovali smo u dobar rezultat u Dubravama. Poveli smo ranim pogotkom Marčete, što je dosta olakšalo dalji tok utakmice. Taktički smo dobro stajali, ispoštovali smo dogovore iz svlačionice . Borili smo se za svaku loptu, meni je lično prijala promjena formacije gdje sam dobio malo ofanzivniju ulogu. Nismo dozvolili domaćinu mnogo prilika, pokazali smo još jednom da smo defanzivno dobra i tvrda ekipa. Pohvalio bih još suđenje , i domaću ekipu koja je bila maksimalno fer i korektna, želim im sreću u nastavku prvenstva.