Đorđe Golijanin donio slavlje juniorima Slavije, siguran trijumf kadeta

Kadeti i juniori Bosne iz Visokog i Slavije igrali su danas svoje utakmice 8. kola Omladinske lige BiH grupa "Centar 1", a uspješnija je bila Slavija koja je slavila dvije pobjede.

Juniori Slavije su slavili 2:1, a oba pogotka postigao je Đorđe Golijanin. Već u 2. minuti napadač Sokolova trese mrežu domaćih, ali u 23. minuti Adel Ajdinović izjednačuje. Ipak, u 66. minuti Đorđe Golijanin drugim golom donosi drugo uzastopno slavlje Slaviji, peto u sezoni.

Kadeti Slavije su također upisali trijumf u Visokom, oni 3:1. Izabranici Bojana Kuljanina su na poluvremenu imali 2:0 golovima Forcana i Eleza. Jusufović samo što je počelo drugo poluvrijeme smanjuje rezultat, ali Timotija u 54. minuti vraća dva gola Sokolovima za konačno slavlje.