Mladost slavila u Pilici

Rogatička Mladost je okršaju sa direktnim konkurentom za opstanak u Drugoj ligi, grupa Istok bila bolja od Budućnosti u Pilici i kući je odnijela kompletan plije.

Da Rogatičani  imaju namjeru u ovom okršaju zabilježiti pobjedu bilo je jasno nakon 21. minute prvog dijela meča. Gosti su poveli sa 2:0 i tim rezultatom su otišli na odmor.

U nastavku su viđena još tri gola. Dvije lopte su završile iza leđa gostujućeg golmana Danila Kojića, a jedna u mreži Jovice Simića, pa je na kraju Mladost trijumfovala sa 3:2 i tako kući odnijela kompletan plijen.

Budućnost – Mladost (R) 2:3 ( 0:2)

Pilica. Stadion: Pilica. Gledalaca: 50. Sudije: Mladen Popović (I. Sarajevo) [Glavni], Rajko Đurić (Višegrad) [Pomoćnik], Darko Kusmuk (Pale) [Pomoćnik], Strijelci: Milomir Milovanović 52', Vlado Ivanović 78', [Budućnost (Pilica)]; Aleksandar Planinčić 12', Nemanja Ćaćić 21', Nemanja Ćaćić 67', [Mladost (Rogatica)]. Žuti kartoni: Rade Lukić 31', Ognjen Stjepanović 57', Miloš Radovanović 82', [Budućnost (Pilica)]; Aleksa Krsmanović 42', Aleksandar Planinčić 54', Ratko Nešković 90', [Mladost (Rogatica)];

Budućnost: Jovica Simić (G) , Dejan Savić , Duško Marković , Ognjen Stjepanović , Rade Lukić (K) , Miloš Radovanović , Pavle Radić , Nemanja Josipović , Vlado Ivanović , Milomir Milovanović , Dalibor Krezović

Mladost ®: Danilo Kojić (G) , Ratko Nešković , Nemanja Ćaćić (K) , Aleksandar Planinčić , Aleksandar Kušić , Dejan Tomić , Aleksa Krsmanović , Stefan Spajić (83. Milan Cvijetić), Vidoje Mihajlović , Mihajlo Đorem , Dejan Nikolić

Glasinac 1936 0 : 1 Velež
Drina HE 1 : 1 Podrinje
Ilićka 01 3 : 1 Proleter
Vlasenica 1 : 1 Romanija
Mladost (G) 2 : 1 Guber
Budućnost 2 : 3 Mladost (R)