Brdo zatrpalo Kneževo

Gosti su juče u Kneževu održali fudbalski čas domaćinu. Brdo je slavilo sa 4:0, a poveli su u 11. minuti kada je mrežu Marka Markovića zatresao Zoran Miodragović. Bio je to i rezultat prvog dijela meča.

U nastavku su igrači Brda bili mnogo efikasniji i još tri puta matirali domaćeg golmana, pa su kući otišli sa ubjedljivih 4:0.

Progres – Brdo 0:4 (0:1)

Kneževo. Stadion: FK 'Progres'. Gledalaca: 50. Sudije: Nikola Vujat (Gradiška) [Glavni], Momčilo Pavlović (Gradiška) [Pomoćnik], Slaviša Šarić (Gradiška) [Pomoćnik], Strijelci: Zoran Miodragović 11', Edin Isaković 62', Edin Sarhatlić 64', Edin Sarhatlić 87', [Brdo (Hambarine)]. Žuti kartoni: Milan Petković 70', [Brdo (Hambarine)];

Progres: Marko Marković (G) , Obrad Stojanović (K) (21. Vladan Vidović), Saša Svjetlanović , Nemanja Kutić , Aleksandar Tepić (71. Aleksa Aleksić), Dejan Trifković , Miljan Budić , Petko Budić , Rastko Dukić (83. Njegoš Vasiljević), Želimir Đukarić , Miroslav Đuranović

Brdo: Jadranko Vidović (G) , Manojlo Trkulja , Haris Harambašić (K) , Nikola Krneta , Nemanja Vujatović , Edin Isaković (74. Vedin Krivdić), Zoran Miodragović , Danilo Kuridža (46. Duško Karajica), Edin Sarhatlić , Milan Bundalo , Dino Dedić (46. Milan Petković)

Proleter 2 : 0 FSA
Crni vrh 3 : 0 Dubrave
Progres 0 : 4 Brdo
Sloga (S) 1 : 2 Čelinac
BSK 3 : 0 Borac (Š)
Borac (KD) 1 : 1 Sloga (T)
Polet 1926 2 : 2 Ukrina
Jedinstvo 2 : 3 Gorica