XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 10.09.2016 19:00 Vogošća Poljine Hills - Zrinjski 20:20
2 17.09.2016 18:00 Čelik - Vogošća Poljine Hills 31:36
3 23.09.2016 17:30 Vogošća Poljine Hills - Krivaja 36:23
4 30.09.2016 19:00 Goražde - Vogošća Poljine Hills 22:24
5 07.10.2016 18:00 Vogošća Poljine Hills - Bosna 23:17
6 14.10.2016 19:30 Sloga - Vogošća Poljine Hills 32:37
7 19.10.2016 19:00 Vogošća Poljine Hills - Prijedor 38:20
8 12.11.2016 19:00 Konjuh - Vogošća Poljine Hills 19:32
10 23.11.2016 18:00 Krajina - Vogošća Poljine Hills 32:41
11 03.12.2016 19:30 Vogošća Poljine Hills - Derventa 21:23
12 10.12.2016 19:00 Vogošća Poljine Hills - Borac M:TEL 23:22
13 17.12.2016 19:00 Maglaj - Vogošća Poljine Hills 14:20
14 10.02.2017 18:30 Zrinjski - Vogošća Poljine Hills 20:23
15 17.02.2017 19:00 Vogošća Poljine Hills - Čelik 42:30
16 22.02.2017 19:00 Krivaja - Vogošća Poljine Hills 25:32
17 25.02.2017 19:00 Vogošća Poljine Hills - Goražde 33:26
18 03.03.2017 19:00 Bosna - Vogošća Poljine Hills 20:25
19 11.03.2017 19:00 Vogošća Poljine Hills - Sloga 36:26
20 15.03.2017 19:00 Prijedor - Vogošća Poljine Hills 18:36
21 25.03.2017 19:00 Vogošća Poljine Hills - Konjuh 34:31
23 08.04.2017 19:00 Vogošća Poljine Hills - Krajina 36:30
24 19.04.2017 19:00 Derventa - Vogošća Poljine Hills 26:30
25 22.04.2017 19:00 Borac M:TEL - Vogošća Poljine Hills 28:29
26 26.04.2017 19:00 Vogošća Poljine Hills - Maglaj 38:32
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Vogošća Poljine Hills 24 22 1 1 67
2 Doigravanje (Play Off) Borac M:TEL 24 18 0 6 54
3 Doigravanje (Play Off) Konjuh 24 14 1 9 43
4 Derventa 24 14 1 9 43
5 Zrinjski 24 12 2 10 38
6 Bosna 24 12 1 11 37
7 Goražde 24 12 1 11 37
8 Maglaj 24 12 0 12 36
9 Sloga 24 11 0 13 33
10 Prelazi u ligu nižeg ranga 1.liga Federacije Krivaja 24 10 1 13 31
11 Prelazi u ligu nižeg ranga 1.liga Federacije Čelik 24 6 0 18 18
12 Prelazi u ligu nižeg ranga 1.liga Federacije Krajina 24 4 1 19 13
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Kup Republike Srpske Prijedor 24 4 1 19 13