Željezničar
Sarajevo
|
|
Čelik
Zenica
|
03.12.2016 13:00 | Željezničar | 1 : 0 | Čelik | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
03.12.2016 13:00 | Sloboda | 2 : 1 | Krupa | ||||||
Olimpic
Sarajevo
|
|
Metalleghe-BSI
Jajce
|
03.12.2016 13:00 | Olimpic | 0 : 2 | Metalleghe-BSI |
Derventa
Derventa
|
|
Beli anđeo
Popovo polje
|
03.12.2016 19:15 | Derventa | 5 : 1 | Beli anđeo |
Obilić
Prnjavor
|
|
Starčevica
Banja Luka
|
03.12.2016 18:00 | Obilić | 6 : 4 | Starčevica |
Čelinac
Čelinac
|
|
Leotar Ocean Link
Trebinje
|
03.12.2016 14:30 | Čelinac | 3 : 6 | Leotar Ocean Link | ||||||
Nevesinje
Nevesinje
|
|
Centar
Sarajevo
|
03.12.2016 18:00 | Nevesinje | 3 : 2 | Centar | ||||||
Salines
Tuzla
|
|
Sofić
Buturović Polje
|
03.12.2016 15:00 | Salines | 3 : 3 | Sofić | ||||||
Mostar SG Staklorad
Mostar
|
|
Zrinjski
Mostar
|
03.12.2016 18:30 | Mostar SG Staklorad | 6 : 3 | Zrinjski |
Drina Birač
Zvornik
|
|
Šamac
Šamac
|
03.12.2016 16:30 | Drina Birač | 93 : 68 | Šamac | ||||||
Zvornik Basket
Zvornik
|
|
Modriča
Modriča
|
03.12.2016 19:00 | Zvornik Basket | 98 : 42 | Modriča |
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Prnjavor
Prnjavor
|
03.12.2016 | Mladost | 63 : 81 | Prnjavor | ||||||
Una
Kozarska Dubica
|
|
Borac 72
Istočni Drvar
|
03.12.2016 | Una | 60 : 110 | Borac 72 | ||||||
Igokea 2
Aleksandrovac
|
|
Ušće
Banja Luka
|
03.12.2016 | Igokea 2 | 100 : 53 | Ušće |
Cedevita
Zagreb
|
|
Union Olimpija
Ljubljana
|
03.12.2016 21:00 | Cedevita | 102 : 87 | Union Olimpija | ||||||
Krka
Novo Mesto
|
|
Partizan NIS
Beograd
|
03.12.2016 19:00 | Krka | 70 : 82 | Partizan NIS | ||||||
Igokea
Aleksandrovac
|
|
Mornar
Bar
|
03.12.2016 17:00 | Igokea | 74 : 69 | Mornar |
Mladost
Mrkonjić Grad
|
|
Kakanj
Kakanj
|
03.12.2016 19:00 | Mladost | 72 : 74 | Kakanj | ||||||
Spars
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
03.12.2016 19:30 | Spars | 64 : 87 | Zrinjski | ||||||
Royal Bosna
Sarajevo
|
|
Široki
Široki Brijeg
|
03.12.2016 17:00 | Royal Bosna | 99 : 80 | Široki | ||||||
Građanski
Bijeljina
|
|
Bošnjak
Hadžići
|
03.12.2016 19:00 | Građanski | 89 : 62 | Bošnjak | ||||||
Leotar Swisslion
Trebinje
|
|
Sloboda
Tuzla
|
03.12.2016 19:30 | Leotar Swisslion | 66 : 74 | Sloboda |
Sokolac
Sokolac
|
|
Kozara
Gradiška
|
03.12.2016 18:00 | Sokolac | 72 : 61 | Kozara | ||||||
HEO
Bileća
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
03.12.2016 19:00 | HEO | 73 : 72 | Radnik BN Basket | ||||||
Varda HE
Višegrad
|
|
Borac
Banja Luka
|
03.12.2016 19:30 | Varda HE | 82 : 77 | Borac | ||||||
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
|
Prijedor
Prijedor
|
03.12.2016 18:30 | Slavija 1996 | 66 : 83 | Prijedor | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Student
Banja Luka
|
03.12.2016 19:00 | Sutjeska | 72 : 69 | Student |
Rudar Sport
Ugljevik
|
|
RMU Banovići
Banovići
|
03.12.2016 19:00 | Rudar Sport | 41 : 93 | RMU Banovići | ||||||
Orlovi
Banja Luka
|
|
Play Off
Sarajevo
|
03.12.2016 19:00 | Orlovi | 50 : 80 | Play Off |
Kozara
Gradiška
|
|
Trebinje 03
Trebinje
|
03.12.2016 20:00 | Kozara | 40 : 55 | Trebinje 03 |
Jedinstvo
Brčko
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
03.12.2016 18:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Gradina-Herceg | ||||||
Gacko
Gacko
|
|
Bosna
Sarajevo
|
03.12.2016 18:00 | Gacko | 3 : 1 | Bosna | ||||||
Domaljevac
Domaljevac
|
|
Kakanj 78
Kakanj
|
03.12.2016 18:00 | Domaljevac | 2 : 3 | Kakanj 78 |
Majevica
Lopare
|
|
Drina
Zvornik
|
03.12.2016 18:00 | Majevica | 0 : 3 | Drina | ||||||
Modriča Optima
Modriča
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
03.12.2016 19:00 | Modriča Optima | 3 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Jahorina
Pale
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
03.12.2016 19:00 | Jahorina | 0 : 3 | Ljubinje | ||||||
Gradiška
Gradiška
|
|
Tempo
Ražljevo
|
03.12.2016 18:00 | Gradiška | 2 : 3 | Tempo |
Modriča
Modriča
|
|
HE na Drini
Višegrad
|
03.12.2016 16:00 | Modriča | 3 : 0 | HE na Drini | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Bimal-Jedinstvo
Brčko
|
03.12.2016 16:30 | Derventa | 0 : 3 | Bimal-Jedinstvo | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Goražde
Goražde
|
03.12.2016 16:00 | Radnik | 3 : 1 | Goražde |
Stakorina
Čajniče
|
|
Glasinac
Sokolac
|
03.12.2016 18:00 | Stakorina | 1 : 3 | Glasinac | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
03.12.2016 15:30 | Slavija | 2 : 3 | Crvena zvijezda | ||||||
Jahorina
Pale
|
|
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
03.12.2016 16:00 | Jahorina | 3 : 1 | Ljubinje Bankom | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
Maglić
Foča
|
03.12.2016 16:00 | Hercegovac | 1 : 3 | Maglić |
Rudar
Ugljevik
|
|
Drina
Zvornik
|
03.12.2016 14:30 | Rudar | 1 : 3 | Drina | ||||||
Libero
Bijeljina
|
|
Bratunac
Bratunac
|
03.12.2016 15:00 | Libero | 1 : 3 | Bratunac |
Smeč
Novi Grad
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
03.12.2016 13:00 | Smeč | 3 : 0 | Kotor Varoš |
Vogošća Poljine Hills
Vogošća
|
|
Derventa
Derventa
|
03.12.2016 19:30 | Vogošća Poljine Hills | 21 : 23 | Derventa | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Konjuh
Živinice
|
03.12.2016 19:00 | Zrinjski | 32 : 25 | Konjuh | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Bosna
Sarajevo
|
03.12.2016 20:00 | Goražde | 25 : 21 | Bosna |
Prijedor 2
Prijedor
|
|
Kozara Mlijekoprodukt 2
Kozarska Dubica
|
03.12.2016 | Prijedor 2 | 29 : 24 | Kozara Mlijekoprodukt 2 | ||||||
Sloga 2
Doboj
|
|
Kozara
Kozarska Dubica
|
03.12.2016 19:00 | Sloga 2 | 35 : 36 | Kozara | ||||||
Srbac
Srbac
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
03.12.2016 | Srbac | 37 : 27 | Omladinac | ||||||
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
|
Srednjoškolac
Novi Grad
|
03.12.2016 | Borac M:TEL 2 | 29 : 25 | Srednjoškolac |
Goražde Heim Meih
Goražde
|
|
Neretva
Jablanica
|
03.12.2016 | Goražde Heim Meih | 21 : 21 | Neretva | ||||||
Katarina
Mostar
|
|
Jedinstvo Atlas Relax
Tuzla
|
03.12.2016 17:00 | Katarina | 23 : 36 | Jedinstvo Atlas Relax | ||||||
Izviđač CO
Ljubuški
|
|
Grude
Grude
|
03.12.2016 17:00 | Izviđač CO | 23 : 33 | Grude | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Ilidža
Ilidža
|
03.12.2016 19:00 | Krivaja | 30 : 25 | Ilidža |