3.set
18 : 25

Drina potopila Jahorinu

28.10.2017 Administrator DC

Drina je rutinski savladala domaću Jahorinu rezultatom 3:0. Svi setovi su trajali identično po 20 minuta. U prvom setu domaći su imali prednot 10:4 i 12:7.

Gosti prave seriju dobrih poteza i dolaze na 14:14. Jahorina na krilima Simovića pravi razliku na 20:18 i opet nakon kratke pauze koju je zatrazio gostujuci trener gube bitne poene i dolazi seĀ Ā do 21:25.

Drugi set odlično počinje za domaćine, vode na startu 4:1 i tu kao da se sve staje. Gosti lagano idu do prvog tehničkog TA, kao i 2:0 u setovima.

Treći set je protekao u znaku gostiju. Jedino Å”to Jahorina ide na tehnički TA sa 12:11 i odmah preokret Drine za 14:18.

Ā

MOK Jahorina - OK Drina 0:3 (21:25_20:25_18:25)

Pale. Dvorana : Peki. Sudije: Slobodan Antunović (Gacko), Dragan Filipovac (ViÅ”egrad). Delegat- kontrolor: Nikola Kozić (Ljubinje).

Jahorina: Jerković, Savić, Simović, Vidić, Furtula, Šuko, močević, Srdanović.,.

Drina: Grbić, Erić, Tomić, Petrović, , Krco, AŔćerić, Subotić, BoÅ”ković.Ā Ā