2 : 2

Modran u finišu ispustio pobjedu

23.10.2017 Jagoš Jagoš

U okviru 9. kola Prve opštinske lige Bijeljena snagu su odmjerili ekipe Modrana iz Modrana i Tavne iz Banjice.

Ekipa Modrana u utakmicu  je ušla  sa namjerom da osvoji sva tri boda na domaćem terenu , ali su ostali uskraćeni u tome,  iako su bili veoma blizu trijumfa.

Modran je na krilima Bojana Lazića vodio sa 2:0 do 85.minute, ali su gosti iz Banjice za samo 2 minute izjednačili rezultat na 2:2. To je ujedno bio i konačan rezultat.

Oba gola za Modran dao  je Lazić, prvi iz jedanesterca dok je drugi postigao e glavom na asistenciju Hadzžća.