XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 226 utakmica za dan
Nedelja, 27 Maj 2018

Fudbal

27.05.2018 17:30 Alfa Modriča 7 : 0 Ozren
27.05.2018 17:30 Sloga(S) 3 : 2 Vranjak
27.05.2018 17:30 Ljubić 3 : 3 Mladost
27.05.2018 17:30 Jedinstvo 7 : 0 Željezničar
27.05.2018 17:30 Sloboda 0 : 0 BSK
27.05.2018 17:30 Laktaši 0 : 2 Dubrave
27.05.2018 17:30 Borac 6 : 1 Sloga(T)
27.05.2018 17:30 Omarska 4 : 3 Proleter
27.05.2018 17:30 Mladost(BS) 0 : 1 Glasinac 2011
27.05.2018 17:30 Jedinstvo(Br) 2 : 1 Leotar
27.05.2018 17:30 Mladost(G) 1 : 2 Drina HE
27.05.2018 17:30 Velež 1 : 0 Jedinstvo(Bč)
27.05.2018 17:30 Sloga 10 : 1 Famos
27.05.2018 17:30 Ilićka 01 2 : 2 Budućnost
27.05.2018 17:30 Guber 4 : 1 Sloga Junajted
27.05.2018 17:30 Mladost(R) 3 : 2 Proleter
27.05.2018 17:30 OFK Šekovići 8 : 2 Zadrugar
27.05.2018 17:30 BSK Ledinci 1 : 0 Partizan
27.05.2018 17:30 Omladinac 6 : 2 Bratstvo
27.05.2018 17:30 OFK Trnovica 1 : 2 Majevica
27.05.2018 17:30 Radnički 1 : 3 Čelopek
27.05.2018 17:30 Podrinje 2 : 1 Jedinstvo
27.05.2018 17:30 Lokomotiva 1 : 1 Milići
27.05.2018 17:30 Lokanj 0 : 8 Vlasenica
27.05.2018 17:30 Sloga(J) 3 : 1 Mineral
27.05.2018 17:30 Skugrić 4 : 1 Hajduk
27.05.2018 17:30 Sloga(DP) 5 : 0 Crvena zvijezda
27.05.2018 17:30 Trebava 3 : 1 OFK Pridjel
27.05.2018 17:30 Ozren 4 : 3 Rudanka
27.05.2018 17:30 Budućnost 4 : 6 Polet 1926
27.05.2018 17:30 Naša krila 2 : 2 Zvijezda
27.05.2018 18:00 Borac 9 : 0 Progres
27.05.2018 18:00 Sloga 6 : 0 OFK Ravan
27.05.2018 18:00 Čelinac 0 : 3 Gorica
27.05.2018 18:00 Mladost 7 : 1 FSA
27.05.2018 18:00 Partizan 1 : 1 Milan
27.05.2018 18:00 Naprijed 1 : 2 OFK Lauš
27.05.2018 18:00 OFK Brdo 1 : 4 Karanovac
27.05.2018 17:30 Željeznica 0 : 0 Stakorina
27.05.2018 17:00 Han Pijesak 7 : 0 Romanija
27.05.2018 18:00 Mladi Krajišnik 2 : 2 Mladost
27.05.2018 18:00 13 Skojevki 2 : 4 Kalemi
27.05.2018 18:00 Kozara 6 : 0 Borac(Š)
27.05.2018 18:00 Sloga DIPO 2 : 0 Biseri
27.05.2018 18:00 Torpedo 3 : 1 Sloboda
27.05.2018 18:00 Tamaris 1 : 0 Potkozarje
27.05.2018 18:00 Borac(M) 2 : 1 Ratar
27.05.2018 18:00 Obilić 0 : 1 Rudar 1925
27.05.2018 18:00 Jedinstvo 2 : 1 Crvena zvijezda
27.05.2018 Mladost(T) 0 : 3 Čelik
27.05.2018 18:00 Zadrugar 0 : 0 Grčica
27.05.2018 18:00 Sava 04 3 : 5 Slijepčevići
27.05.2018 18:00 Gredice 2 : 1 Jugović
27.05.2018 18:00 OFK Brezik 1 : 0 Mladost(S)
27.05.2018 17:30 Rudar 1 : 2 Kladari Gornji
27.05.2018 17:30 Borac(BL) 1 : 3 Vučijak
27.05.2018 17:30 Bratstvo 2 : 1 Mladost
27.05.2018 17:30 Skugrić 1964 5 : 2 Ukrina
27.05.2018 17:30 Pelagićevo 3 : 3 Hajduk
27.05.2018 17:00 OFK Banja Luka 2017 1 : 3 Sloga Nektar
27.05.2018 17:00 Rekreativo 7 : 2 Džaja
27.05.2018 17:00 Borac 1 : 4 Mladost Farmaprom
27.05.2018 17:00 Šnjegotina 3 : 0 Budućnost
27.05.2018 17:00 Polet Krajišnik 0 : 1 Krajina
27.05.2018 17:00 Gomionica 3 : 4 Omladinac
27.05.2018 17:30 Semberija 2 : 0 Miloš Obilić
27.05.2018 17:30 Priboj 3 : 8 Novo doba
27.05.2018 17:30 Jedinstvo 2 : 1 Drina
27.05.2018 17:30 Proleter 0 : 0 Obarska
27.05.2018 17:30 OFK Janja 2009 5 : 5 Stević Jovan
27.05.2018 17:00 Polet 5 : 0 Budućnost
27.05.2018 17:00 Tabanci 6 : 0 Birač
27.05.2018 17:00 Jadar 4 : 0 Jardan
27.05.2018 17:00 Jasenica 3 : 1 Pecka
27.05.2018 18:00 Slaven 4 : 0 Brzi
27.05.2018 18:00 Plamen 0 : 0 Bratstvo
27.05.2018 18:00 Bratstvo(0) 9 : 1 Mladost
27.05.2018 18:00 Polet 3 : 0 Vilusi
27.05.2018 14:00 Obradovac 6 : 0 Jablanica
27.05.2018 17:30 Jedinstvo 2 : 3 Mladost(ST)
27.05.2018 17:30 Omladinac 1 : 0 Crvena zvijezda
27.05.2018 17:30 Sloga 1 : 1 Zvijezda
27.05.2018 17:30 Posavina 6 : 2 Dobor
27.05.2018 17:30 Sloga 73 7 : 3 Mladost(B)
27.05.2018 13:00 Tavna 3 : 0 Modran
27.05.2018 17:30 Drina 1 : 1 OFK Batković
27.05.2018 17:00 Pobjeda 2 : 1 Ljeskovac
27.05.2018 17:00 Bjeloševac 2 : 4 Kolektiv
27.05.2018 17:00 VSK 2 : 1 Glogovac
27.05.2018 17:00 Magnojević 2001 2 : 2 Jedinstvo
27.05.2018 17:00 Sava 0 : 0 Koridor 2011
27.05.2018 17:00 OFK Magnojević 7 : 0 Kovačići 08
27.05.2018 17:00 Panteri 4 : 2 Ljeljenča
27.05.2018 17:00 Omladinac 4 : 3 Građanski
27.05.2018 11:00 Polet 3 : 1 Mladost 2003
27.05.2018 11:00 Bobetino Brdo 0 : 1 Mladost
27.05.2018 11:00 Budućnost Red Star 4 : 1 Sveti Jovan
27.05.2018 11:00 Borac 4 : 0 Sloboda
27.05.2018 18:00 Svodna 3 : 2 Rasavci
27.05.2018 18:00 Radnik Urije 3 : 2 Berek 1975
27.05.2018 18:00 Omladinac 1 : 6 Rudar
27.05.2018 17:30 OFK Nožičko 8 : 0 Crvena zemlja
27.05.2018 17:30 Župa 4 : 0 Vrbas
27.05.2018 17:30 Biseri 3 : 2 Budućnost
27.05.2018 17:00 4. juli 1 : 3 Borac
27.05.2018 17:00 BSK 3 : 0 Polet
27.05.2018 17:00 Radnički 3 : 0 Zadrugar
27.05.2018 17:00 Željezničar 4 : 0 27. Juli
27.05.2018 12:00 Borac 0 : 2 Budućnost
27.05.2018 10:30 Gorica 4 : 1 Sloga
27.05.2018 16:00 Sloga 1 : 0 Krajina
27.05.2018 16:00 Vitez 1 : 3 Rudar
27.05.2018 16:00 FK Vitez 2 : 0 Kiseljak
27.05.2018 16:00 Radnik 2 : 0 Ključ
27.05.2018 16:00 Bratstvo 1 : 2 Krajišnik
27.05.2018 16:00 Brekovica 78 3 : 0 Busovača
27.05.2018 16:00 Podgrmeč 1 : 0 Novi Travnik
27.05.2018 17:30 Troglav 1918 3 : 1 Stolac
27.05.2018 17:30 Branitelj 2 : 1 Tomislav
27.05.2018 17:30 Neum 1 : 4 Klis
27.05.2018 17:30 Grude 1 : 0 Rama
27.05.2018 17:30 Brotnjo 5 : 1 Sloga(Lj)
27.05.2018 17:30 Sloga(U-DV) 3 : 2 Cim
27.05.2018 17:30 Turbina 1 : 0 Kamešnica
27.05.2018 17:30 Vražići 92 4 : 0 Koraj
27.05.2018 17:30 Mladost(P) 2 : 1 Gornji Rahić
27.05.2018 17:30 Trešnjevka 4 : 0 Željezničar
27.05.2018 17:30 Orahovica 74 2 : 0 Rijeka
27.05.2018 17:30 Biberovo Polje 2 : 4 Proleter
27.05.2018 17:30 Doboj Istok 2 : 1 Mladost(K)
27.05.2018 17:30 Jedinstvo 2 : 1 Mladost(T)
27.05.2018 17:30 DSK 3 : 0 Čelić
27.05.2018 17:30 Dubrave 3 : 0 Hajduk
27.05.2018 17:30 Dragovoljac 5 : 0 Tramošnica
27.05.2018 17:30 Bok 2 : 1 Odžak 102
27.05.2018 17:30 Vitanovići 78 1 : 2 Sloga(T)
27.05.2018 17:30 Napredak 3 : 2 HAŠK Napredak
27.05.2018 17:30 Sloga(P) 3 : 3 19 srpanj
27.05.2018 17:30 Mladost(S) 6 : 1 Mladost(DS)
27.05.2018 17:00 Novi Šeher 4 : 1 Fortuna
27.05.2018 17:00 Vareš 3 : 0 Napredak
27.05.2018 17:00 Vis 1 : 1 Nemila
27.05.2018 17:00 Proleter 3 : 0 Rudar
27.05.2018 17:00 Zmaj 1 : 1 Stupčanica
27.05.2018 17:30 Mladost 0 : 2 Dnoluka
27.05.2018 17:30 Fojnica 1 : 2 Kaćuni
27.05.2018 17:30 Elektrobosna 3 : 0 Kreševo
27.05.2018 17:30 Lokomotiva 1 : 0 Mostar
27.05.2018 17:30 Blagaj 1 : 5 Bjelopoljac
27.05.2018 17:30 Buna 2 : 1 Kruševo
27.05.2018 17:30 Međugorje 3 : 6 Iskra
27.05.2018 17:30 Šujica 4 : 2 Junak
27.05.2018 17:30 Drinovci 6 : 4 Šator
27.05.2018 17:30 Šantići 5 : 0 OFK Lugovi
27.05.2018 17:30 Katarina 1 : 3 Gorica
27.05.2018 17:30 Brnjaci 2 : 3 Bilalovac
27.05.2018 17:30 Sloboda 1 : 0 OFK Vida
27.05.2018 17:30 Posavina 1 : 0 Polet
27.05.2018 17:30 OFK Međiđa 4 : 0 Željezničar
27.05.2018 17:30 Omladinac 68 3 : 2 Graničar
27.05.2018 17:30 Ograđenovac 3 : 2 Napredak
27.05.2018 17:30 Voćar 1 : 3 Trebava
27.05.2018 17:30 Jedinstvo 5 : 0 12 decembar
27.05.2018 Turija 4 : 4 Orahovica 77
27.05.2018 Stjepan Polje 3 : 0 Mramor
27.05.2018 Bukovik 2 : 5 Pribava
27.05.2018 Mladost(VB) 4 : 0 Mladost(D)
27.05.2018 BSK 2 : 1 Sloga
27.05.2018 Jedinstvo 0 : 3 Rudar
27.05.2018 Polet 1 : 0 Borac
27.05.2018 Slatina 1 : 0 Mladost(GŽ)
27.05.2018 OFK Tuzla 1 : 4 Mladost(S)
27.05.2018 Mladost 78 1 : 0 Grivice
27.05.2018 Omazići 1937 4 : 1 Napredak
27.05.2018 Omladinac RMU 3 : 1 Gornji Rainci
27.05.2018 Rudar 6 : 1 Srnica
27.05.2018 17:30 Mladost 4 : 0 Dinamo 75
27.05.2018 17:30 Frankopan 1 : 3 Kostrč
27.05.2018 17:30 Mladi zadrugar 6 : 0 Mladost
27.05.2018 17:30 Ravne 4 : 3 Korpar
27.05.2018 Husinski rudar 0 : 1 Mladost
27.05.2018 Kiseljak 3 : 0 Sapna
27.05.2018 Bijeljevac 3 : 0 Krušik
27.05.2018 Pasci 78 2 : 2 Memići
27.05.2018 Konjuh 8 : 0 Bratstvo
27.05.2018 Gornje Dubrave 2 : 1 Mladost
27.05.2018 Oskova 2 : 1 Toplice
27.05.2018 Budućnost 6 : 0 Jablanica
27.05.2018 17:30 Borac 5 : 1 GOŠK
27.05.2018 12:00 Rudar Prijedor 4 : 0 Sloga
27.05.2018 12:00 Rudar 2 : 1 Slavija
27.05.2018 12:00 Goražde 1 : 9 Bosna Union
27.05.2018 12:00 Sutjeska 2 : 1 Bosna
27.05.2018 12:00 Tomislav 3 : 1 Rama
27.05.2018 12:00 Igman 3 : 0 Posušje
27.05.2018 12:00 Brotnjo 0 : 3 Velež
27.05.2018 12:00 Napredak 0 : 6 Sloga(GC)
27.05.2018 12:00 Drina 2 : 2 Radnički
27.05.2018 12:00 Budućnost 4 : 0 Podrinje
27.05.2018 12:00 Gradina 5 : 0 Sloga(T)
27.05.2018 12:00 Proleter 0 : 0 Ilićka 01
27.05.2018 12:00 Zvijezda 3 : 0 Borac
27.05.2018 12:00 Bratstvo 1 : 2 Alfa
27.05.2018 14:30 Borac 2 : 0 Zrinjski
27.05.2018 12:00 Sloboda 2 : 2 Radnik
27.05.2018 10:00 Rudar Prijedor 3 : 0 Sloga
27.05.2018 10:00 Rudar 5 : 1 Slavija
27.05.2018 10:00 Goražde 7 : 2 Bosna Union
27.05.2018 10:00 Sutjeska 1 : 1 Bosna
27.05.2018 10:00 Tomislav 7 : 3 Rama
27.05.2018 10:00 Igman 1 : 4 Posušje
27.05.2018 10:00 Brotnjo 0 : 3 Velež
27.05.2018 10:00 Napredak 1 : 5 Sloga(GC)
27.05.2018 10:00 Drina 3 : 0 Radnički
27.05.2018 10:00 Budućnost 2 : 0 Podrinje
27.05.2018 10:00 Gradina 2 : 5 Sloga(T)
27.05.2018 10:00 Sloga(SH) 0 : 2 Zvijezda 09
27.05.2018 10:00 Proleter 2 : 4 Ilićka 01
27.05.2018 10:00 Zvijezda 5 : 0 Borac
27.05.2018 10:00 Bratstvo 2 : 1 Alfa
27.05.2018 12:30 Borac 5 : 1 Zrinjski
27.05.2018 10:00 Sloboda 2 : 2 Radnik
27.05.2018 10:00 Polet 1926 2 : 5 Rudar Prijedor
27.05.2018 12:00 Polet 1926 12 : 0 Rudar Prijedor

Rukomet

27.05.2018 Kozara 34 : 30 Laktaši
27.05.2018 17:00 Borac M:TEL 22 : 19 Bosna Centrotrans
0:2
Utakmica završena (Sloga)
Pobeda ekipe iz Dazdareva.
0:2
Gol (Sloga)
Pobdu gostima osigurao je Veso Jovanović sa bele tačke.
0:2
Gol (Sloga)
Dejan Kalaba je pogodio za vođstvo Sloge.
0:2
Utakmica završena (Mladost)
Gosti nose tri boda u Slatinu
0:2
Gol (Mladost)
Gosti pred osvajanjem 3 boda sa vrućeg gostovanja.