27.10.2019 17:30
2 : 2

Pl: VAR ''oteo'' dva boda Arsenalu, gol Milivojevića

27.10.2019 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Arsenala i Kristal Palasa odigrali su 2-2 u desetom kolu Premijer lige.

Arsenal je sjajno otvorio susret. Golovima Sokratisa i Luiza nakon kornera, Arsenal je vodio sa 2-0. Mogli su i povećati prednost ali Lakazet i Obamejang nisu koristili Å”anse. Do kraja prvog poluvremena Palas je smanjio. Milivojević je pogodio iz penala. U nastavku susreta gosti su doÅ”li do izjednačenja a strijelac je bio Aju. Arsenal je pritiskao do kraja i uspjeli su dati gol preko Sokratisa. No, tada na scenu stupa VAR i ponovo pravi lakrdiju. Naime, iako je Čembers prvi dobio udarac po nogama, sudija u VAR sobi sudio je aul u napadu Čembersa.Ā

Do kraja je ostalo 2-2 pa su obje ekipe ostale u vrhu tabele.

U derbiju kola Liverpul je nakon preokreta savladao Totenhem sa 2-1 dok je Junajted sa 3-1 savladao Norič u gostima.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Arsenal Crystal Palace