Manchester United Manchester
3 : 3

Pl: Vatromet u Šefildu, Ŕest golova i remi dva Junajteda

24.11.2019 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Šefilda i Mančestera odigrali su 3-3 u sjajnom utakmici u okviru 13. kola Premijer lige.

Vatreno je bilo od samoga starta. Golom Fleka, Å efild je poveo sa 1-0 u 19. minuti. Do kraja prvog poluvremena bilo je prilika ali je ostalo 1-0. Nastavak susreta sjajno otvaraju domaći i golom Musea dolaze do 2-0. Čuvali su prednost do 72. minute. A onda u sedam minuta gosti prave preokret. Strijelci su bili Vilijams, Grinvud i RaÅ”ford. Ipak, domaći su u samoj zavrÅ”nici stigli do boda a strijelac je bio Oli Mekburni.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Sheffield United Manchester United