Arsenal London
2 : 2

Pl: Nastavljaju se muke Arsenala

01.12.2019 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Arsenala nastavili su seriju bez pobjede. U 14. kolu odigrali su 2-2 kod Noriča.

Arsenal, kojeg je u ovom meču kao privremeni menadžer vodio Fredi Ljungberg, dobro je otvorio meč. Međutim, nisu iskoristili Å”anse pa je uslijedila kazna. Golom Pukija, Norič je poveo. Arsenal je doÅ”ao do izjednačenja a strijelac je bio Obamejang iz penala. Do kraja prvog poluvremena domaći su poveli ponovo a strijelac je bio Kantvel.

U nastavku susreta Arsenal je pritiskao. Golom Obamejanga doŔli su do 2-2. Do kraja susreta igralo se u sjajnom tempu. Imali su svoje Ŕanse i jedni i drugi ali je na kraju meč zavrŔen rezultatom 2-2.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Norwich City Arsenal