Southampton Southampton
4 : 0

Pl: Pobjeda Liverpula, veliki preokret Evertona

01.02.2020 Đ. Malešević

Fudbaleri Liverpula ostvarili su novu pobjedu. Oni su u 25. kolu savladali Sautempton sa 4-0.

U prvom poluvremenu nije bilo golova ali u nastavku susreta, Liverpul je deklasirao rivala. Mrežu gostiju načeo je njihov bivši igračOksejd Čembrlen. Na 2-0 povisio je Henderson. Do kraja susreta dva gola postigao je Mo Salah za konačnih 4-0.

Pobjedu je ostvario i Liverpulov gradski rival. Oni su nakon velikog preokreta savladali Votford sa 3-2. Votford je poveo sa 2-0 golovima Masine i Pereire. Golovima Men, gosti su došli do poravnanja. U završici susreta, Volkot pogađa za porpuni preokret.

U ostalim sisretima bilo je zanimljivo. Vest Hem i Brajton odigrali su 3-3. Bormut je savladao Aston Vilu sa 2-1, Šefild Palasa kao gost sa 1-0 dok su Njukasl i Norič odigrali 0-0.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Liverpool Southampton