41 : 17

Neumoljive mlade "osice"!!!

06.12.2020 Administrator DC

Odlična utakmica borčevih mladih nadaĀ  Borca protiv novajlija u Prvoj ligi ekipe Derventa.Na kraju je na semaforu pislao:Ā  ŽRK Borac 2 - ŽRK Derventa 41:17 (22:9)

Od prvog minuta sudomaće rukometaÅ”ice zaigrale snažno u odbrani i efikasno u napadu i prednost je rasla iz minuta u minut, da bi na poluvremenu prednost bila i dvocifrena 22:9

Ā

U nastavku su sve igračice dobile priliku da zaigraju, a razlika je čak i porasla. Najbolji strijelci kod Borca su bili Railić i Smiljić sa po 10 golova a pratile su ih Bobić i Brus sa 5,Đelihodžić 4,Rudić i Trubajić sa 2 postignuta gola. Kod goŔći bolje od ostalih su bile Pavlović i Radanović sa po 5 postignutih golova.

Sljedeće kolo ekipa Borca 2 gostuje u Bijeljini ekipi Radnika.