2 : 3
2 : 0

Veliki preokret Junajteda u režiji Edisona Kavanija

29.11.2020 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su Sautempton u desetom kolu Premijer lige. Junajted je napravio veliki preokret te je slavio sa 3-2.

Od starta je utakmica bila fantastična a prvi do gola stigli su domaći. Ubacio je Vord-Praus a pogodak je postigao Bednarek. Vord-Praus povećao je vodstvo svog tima, postigavÅ”i sjajan gol iz slobonog udarca.

Međutim, u nastavku preokret. U igru je uÅ”ao Edison Kavani i to će se ispostaviti kao sjajna odluka. Prvo je Kavani asistirao FernandeÅ”u koji je vratio Junajted u igru. Potom je Bruno uzvratio i asistirao Kavaniju. U trećoj minuti nadoknade, potpuni preokret. RaÅ”ford pronalazi Kavanija a Urugvajac donosi pobjedu svom timu.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Southampton Manchester United