1 : 0

Minimalac Sitija, sjajan meč Vest Broma i Fulama

30.01.2021 Đ. Malešević

Fudbaleri Mančester Sitija savladali su Šefild Junajted sa 1-0.

Siti je u ovom susretu igrao u kombinovanom sastavu bez Sterlinga, Kansela i Stounsa. Ipak, u devetoj minuti Žesus je doveo u vodstvo Siti. Djelovalo je da će dati više golova ali do kraja susreta nisu dali niti jedan gol iako su imali prilika.

U derbiju začelja, Vest Brom i Fulam odigrali su 2-2. Kordova Rid doveo je u vodstvo Fulam. U nastavku susreta, Bartli i Pereira donijeli su preokret domaćima. Ipak, Kordova Rid donio je bod Fulamu.

Minimalan trijumf ostvario je Kristal Palas. Oni su savladali Vulverhempton sa 1-0 golom Ezea. U prvom meču dana, Everton je poražen od Nukasla sa 2-0 a oba gola dao je Vilson.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Manchester City Sheffield United