2 : 2

''Sedmica'' Brentforda, kiks lidera

31.01.2021 Đ. Malešević

Fudbaleri Brentforda deklasirali su Vikomb u 27. kolu Čempionšipa sa 7-2.

Gosit su dobro odigrali prvo poluvrijeme. Golovima Pinoka i Fosua, domaći su dva puta dolazili do prednosti ali su se gosti vraćali preko Ikpezua i Mskvea. U nastavku susreta, potpuni raspad Vikomba. Sa dva gola Tonija, golom Fosua, Kanosa i Dasilve, Brentford je došao do velike pobjede.

Do pobjede je došao i Svonsi. ''Labudovi'' su savladali Roteram sa 3-1 u gostima. Hurihejn je doveo u vodstvo Svonsi dok je Grimes povećao na 2-0. U nastavku susreta, Ladapo je vratio domaće u igru. Ipak, Fulton je potvrdio pobjedu Svonsija.

Od timova iz vrha, lider Norič nije došao do pobjede. Norič je odigrao 0-0 na svom terenu sa Midlzbroom.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Championship Brentford Wycombe Wanderers