Rudar
Pljevlja
|
|
Dečić
Tuzi
|
21.11.2020 13:00 | Rudar | 0 : 2 | Dečić | ||||||
Zeta
Golubovci
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
21.11.2020 15:00 | Zeta | 0 : 1 | Sutjeska | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Podgorica
Podgorica
|
21.11.2020 14:00 | Jezero | 0 : 0 | Podgorica | ||||||
Iskra
Danilovgrad
|
|
OFK Titograd
Podgorica
|
21.11.2020 15:00 | Iskra | 1 : 1 | OFK Titograd | ||||||
Budućnost
Podgorica
|
|
OFK Petrovac
Petrovac
|
21.11.2020 16:00 | Budućnost | 2 : 1 | OFK Petrovac |
Mramor
Babice
|
|
Sloga
Tojšići
|
21.11.2020 13:30 | Mramor | 3 : 2 | Sloga |
Vrana
Banovići Selo
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
21.11.2020 13:30 | Vrana | 2 : 1 | OFK Tuzla |
Voždovac
Beograd
|
|
Novi Pazar
Novi Pazar
|
21.11.2020 14:00 | Voždovac | 1 : 1 | Novi Pazar | ||||||
Napredak
Kruševac
|
|
TSC
Bačka Topola
|
21.11.2020 14:00 | Napredak | 2 : 1 | TSC | ||||||
Partizan
Beograd
|
|
Proleter
Novi Sad
|
21.11.2020 16:00 | Partizan | 1 : 0 | Proleter | ||||||
Inđija
Inđija
|
|
Radnički (N)
Niš
|
21.11.2020 13:00 | Inđija | 1 : 0 | Radnički (N) |
RFK Grafičar
Beograd
|
|
Sloga (K)
Kraljevo
|
21.11.2020 13:00 | RFK Grafičar | 5 : 1 | Sloga (K) | ||||||
Radnički (P)
Pirot
|
|
Železničar (P)
Pančevo
|
21.11.2020 13:00 | Radnički (P) | 0 : 1 | Železničar (P) | ||||||
Borac 1926
Čačak
|
|
Kolubara
Lazarevac
|
21.11.2020 13:00 | Borac 1926 | 1 : 2 | Kolubara | ||||||
Zemun
Zemun
|
|
Loznica
Loznica
|
21.11.2020 13:00 | Zemun | 1 : 2 | Loznica |
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
|
Chelsea
London
|
21.11.2020 13:30 | Newcastle United | 0 : 2 | Chelsea | ||||||
Aston Villa
Birmingem
|
|
Brighton
Brighton
|
21.11.2020 16:00 | Aston Villa | 1 : 2 | Brighton | ||||||
Tottenham Hotspur
London
|
|
Manchester City
Manchester
|
21.11.2020 18:30 | Tottenham Hotspur | 2 : 0 | Manchester City | ||||||
Manchester United
Manchester
|
|
West Bromwich Albion
West Bromwich
|
21.11.2020 21:00 | Manchester United | 1 : 0 | West Bromwich Albion |
Atletico Madrid
Madrid
|
|
Barcelona
Barcelona
|
21.11.2020 21:00 | Atletico Madrid | 1 : 0 | Barcelona | ||||||
Levante
Valencia
|
|
Elche
Elche
|
21.11.2020 14:00 | Levante | 1 : 1 | Elche | ||||||
Sevilla
Sevilla
|
|
Celta Vigo
Vigo
|
21.11.2020 18:30 | Sevilla | 4 : 2 | Celta Vigo | ||||||
Villarreal
Villarreal
|
|
Real Madrid
Madrid
|
21.11.2020 16:15 | Villarreal | 1 : 1 | Real Madrid |
Bayern
München
|
|
Werder
Bremen
|
21.11.2020 15:30 | Bayern | 1 : 1 | Werder | ||||||
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
|
|
Augsburg
Augsburg
|
21.11.2020 15:30 | Borussia M'gladbach | 1 : 1 | Augsburg | ||||||
Hoffenheim
Sinsheim
|
|
Stuttgart
Stuttgart
|
21.11.2020 15:30 | Hoffenheim | 3 : 3 | Stuttgart | ||||||
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
|
|
RB Leipzig
Leipzig
|
21.11.2020 18:30 | Eintracht Frankfurt | 1 : 1 | RB Leipzig | ||||||
Hertha BSC
Berlin
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
21.11.2020 20:30 | Hertha BSC | 2 : 5 | Borussia Dortmund | ||||||
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
|
Wolfsburg
Wolfsburg
|
21.11.2020 15:30 | Schalke 04 | 0 : 2 | Wolfsburg | ||||||
Arminia
Bielefeld
|
|
Bayer 04
Leverkusen
|
21.11.2020 15:30 | Arminia | 1 : 2 | Bayer 04 |
Brest
Brest
|
|
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
|
21.11.2020 17:00 | Brest | 4 : 1 | Saint-Etienne |
Crotone
Crotone
|
|
Lazio
Roma
|
21.11.2020 15:00 | Crotone | 0 : 2 | Lazio | ||||||
Juventus
Torino
|
|
Cagliari
Cagliari
|
21.11.2020 20:45 | Juventus | 2 : 0 | Cagliari | ||||||
Spezia
La Spezia
|
|
Atalanta
Bergamo
|
21.11.2020 18:00 | Spezia | 0 : 0 | Atalanta |
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
|
Mladost
Doboj-Kakanj
|
21.11.2020 13:30 | Tuzla City | 1 : 0 | Mladost | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
21.11.2020 13:30 | Sarajevo | 2 : 0 | Olimpik | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Velež
Mostar
|
21.11.2020 13:30 | Krupa | 1 : 1 | Velež | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Borac
Banja Luka
|
21.11.2020 13:30 | Zrinjski | 2 : 1 | Borac | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
21.11.2020 13:30 | Željezničar | 2 : 2 | Sloboda |
Mladost
Donji Kakanj
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
21.11.2020 13:00 | Mladost | 1 : 1 | Olimpik | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
21.11.2020 16:00 | Velež | 1 : 2 | Tuzla Siti | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
21.11.2020 14:00 | Radnik | 1 : 1 | Sarajevo | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
21.11.2020 12:00 | Borac | 6 : 0 | Krupa |
Sloga (S)
Srbac
|
|
Omarska
Omarska
|
21.11.2020 11:30 | Sloga (S) | 5 : 2 | Omarska |
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
21.11.2020 11:00 | Mladost | 0 : 0 | Olimpik | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
21.11.2020 14:00 | Velež | 1 : 0 | Tuzla City | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
21.11.2020 12:00 | Radnik | 0 : 1 | Sarajevo | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
21.11.2020 10:00 | Borac | 2 : 0 | Krupa |
Vrbas
Banja Luka
|
|
BSK
Banja Luka
|
21.11.2020 10:00 | Vrbas | 0 : 5 | BSK | ||||||
Naprijed
Banja Luka
|
21.11.2020
10:00
|
Lauš
Lauš - Banja Luka
|
21.11.2020 10:00 | Naprijed | : | Lauš | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Mladost Farma Prom
Banja Luka
|
21.11.2020 10:00 | Čelinac | 6 : 1 | Mladost Farma Prom | ||||||
Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
21.11.2020 10:00 | Spartak 2013 | 5 : 0 | Mladost | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
21.11.2020 10:00 | Željezničar Sport Team | 2 : 1 | Sloboda | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
21.11.2020
10:00
|
Progres
Kneževo
|
21.11.2020 10:00 | Budućnost | : | Progres |
Nikšić
Nikšić
|
|
Mirabile Moda
Podgorica
|
21.11.2020 | Nikšić | 8 : 2 | Mirabile Moda | ||||||
Gorštak
Kolašin
|
|
Brskovo
Mojkovac
|
21.11.2020 | Gorštak | 4 : 6 | Brskovo | ||||||
Ulcinj
Ulcinj
|
|
Kataro 2019
Kotor
|
21.11.2020 17:30 | Ulcinj | 4 : 1 | Kataro 2019 | ||||||
Titograd
Podgorica
|
|
Studentski dom
Podgorica
|
21.11.2020 17:30 | Titograd | 6 : 4 | Studentski dom | ||||||
Bajo Pivljanin
Plužine
|
|
Pruška
Bijelo Polje
|
21.11.2020 17:30 | Bajo Pivljanin | 5 : 2 | Pruška |
Seljak
Livno
|
|
Salines
Tuzla
|
21.11.2020 18:00 | Seljak | 1 : 5 | Salines | ||||||
Policajac
Banja Luka
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
21.11.2020 18:00 | Policajac | 0 : 5 | Brotnjo |
Šampion
Laktaši
|
|
Prijedor
Prijedor
|
21.11.2020 18:00 | Šampion | 1 : 5 | Prijedor | ||||||
Brčko Zdravlje
Brčko
|
|
Borac
Banja Luka
|
21.11.2020 20:00 | Brčko Zdravlje | 0 : 0 | Borac |
Žepče
Žepče
|
|
DIABIH
Ilidža
|
21.11.2020 18:00 | Žepče | 2 : 4 | DIABIH |
Hercegovina
Široki brijeg
|
|
Bubamara
Cazin
|
21.11.2020 19:00 | Hercegovina | 6 : 1 | Bubamara |
Klanac
Brčko
|
|
Lilium
Doboj Istok
|
21.11.2020 17:00 | Klanac | 4 : 1 | Lilium |
Split
Split
|
|
Mornar
Bar
|
21.11.2020 17:00 | Split | 87 : 95 | Mornar |
Sloboda
Tuzla
|
|
Zrinjski
Mostar
|
21.11.2020 20:00 | Sloboda | 101 : 108 | Zrinjski | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Bosna Royal
Sarajevo
|
21.11.2020 20:00 | Leotar | 80 : 86 | Bosna Royal |
Mladost Buldogs
Prnjavor
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
21.11.2020 19:00 | Mladost Buldogs | 73 : 65 | Slavija | ||||||
Rogatica
Rogatica
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
21.11.2020 19:00 | Rogatica | 55 : 58 | Radnik BN Basket |
Akademik
Podgorica
|
|
Podgorica 2
Podgorica
|
21.11.2020 18:00 | Akademik | 82 : 81 | Podgorica 2 | ||||||
Šušanj
Bar
|
|
Sutomore
Sutomore
|
21.11.2020 18:00 | Šušanj | 94 : 90 | Sutomore |
Cinkarna Celje
Celje
|
|
Orlovi
Banja Luka
|
21.11.2020 19:00 | Cinkarna Celje | 82 : 67 | Orlovi |
Čelik
Zenica
|
|
RMU Banovići
Banovići
|
21.11.2020 18:00 | Čelik | 57 : 94 | RMU Banovići | ||||||
Igman
Istočna Ilidža
|
|
Konjic
Konjic
|
21.11.2020 18:00 | Igman | 81 : 74 | Konjic | ||||||
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
|
Džamper
Zenica
|
21.11.2020 18:30 | Mladi Krajišnik | 68 : 56 | Džamper |
Lavovi
Brčko
|
|
Kozara
Gradiška
|
21.11.2020 17:00 | Lavovi | 61 : 35 | Kozara |
Mladost
Brčko
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
21.11.2020 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Ljubinje |
Galeb
Brčko
|
|
7 Lukavac
Lukavac
|
21.11.2020 19:00 | Galeb | 3 : 2 | 7 Lukavac | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
21.11.2020 19:00 | Sloboda | 0 : 3 | Gradina-Herceg |
Napredak
Odžak
|
|
Bosna
Kalesija
|
21.11.2020 18:30 | Napredak | 1 : 3 | Bosna | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
ŽOK Žepče
Žepče
|
21.11.2020 18:30 | Orašje | 3 : 0 | ŽOK Žepče |
Centar ORT
Sarajevo
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
21.11.2020 18:30 | Centar ORT | 3 : 0 | Novi Grad |
Smeč DN
Brčko
|
|
Mikasa
Tuzla
|
21.11.2020 17:00 | Smeč DN | 2 : 3 | Mikasa | ||||||
Stars
Živinice
|
|
ŽOK Gračanica Forteks
Gračanica
|
21.11.2020 17:00 | Stars | 0 : 3 | ŽOK Gračanica Forteks | ||||||
Lami
Brčko
|
|
Smeč 2
Lukavac
|
21.11.2020 17:00 | Lami | 3 : 0 | Smeč 2 | ||||||
Sloboda 2
Tuzla
|
|
Kula-Gradačac 2
Gradačac
|
21.11.2020 17:00 | Sloboda 2 | 0 : 3 | Kula-Gradačac 2 |
Delminium
Tomislavgrad
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
21.11.2020 15:00 | Delminium | 3 : 1 | Krivaja |
Gimnazijalac
Kotor
|
|
Morača
Podgorca
|
21.11.2020 18:30 | Gimnazijalac | 0 : 3 | Morača | ||||||
Luka Bar
Bar
|
|
Albatros
Herceg Novi
|
21.11.2020 18:30 | Luka Bar | 3 : 1 | Albatros | ||||||
Galeb
Bar
|
|
Budućnost
Podgorica
|
21.11.2020 18:30 | Galeb | 3 : 0 | Budućnost | ||||||
Mediteran Bemaks
Budva
|
|
Rudar
Pljevlja
|
21.11.2020 18:30 | Mediteran Bemaks | 3 : 1 | Rudar |
Pionir - Prijedor
Kozarska Dubica
|
|
Gradiška
Gradiška
|
21.11.2020 12:00 | Pionir - Prijedor | 0 : 3 | Gradiška |
Volero
Pale
|
|
Glasinac
Sokolac
|
21.11.2020 10:00 | Volero | 3 : 0 | Glasinac |
Radnik
Bijlejina
|
21.11.2020
14:30
|
Mladost
Brčko
|
21.11.2020 14:30 | Radnik | : | Mladost |
Konjuh
Živinice
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
21.11.2020 18:00 | Konjuh | 26 : 25 | Izviđač | ||||||
Sloga (GV - U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
21.11.2020 18:00 | Sloga (GV - U) | 40 : 30 | Lokomotiva | ||||||
Borac M:TEL
Banja Luka
|
|
Leotar
Trebinje
|
21.11.2020 18:00 | Borac M:TEL | 38 : 31 | Leotar | ||||||
Sloga (Do)
Doboj
|
|
Maglaj
Maglaj
|
21.11.2020 18:00 | Sloga (Do) | 31 : 26 | Maglaj | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Derventa
Derventa
|
21.11.2020 18:00 | Sloboda | 44 : 26 | Derventa | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Gračanica
Gračanica
|
21.11.2020 18:00 | Krivaja | 28 : 28 | Gračanica | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Vogošća
Vogošća
|
21.11.2020 18:00 | Iskra | 24 : 23 | Vogošća | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
21.11.2020 18:00 | Bosna | 36 : 21 | Slavija |
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Hercegovina
Nevesinje
|
21.11.2020 19:00 | Kotor Varoš | 27 : 28 | Hercegovina | ||||||
ORK Borac
Banja Luka
|
|
Sloga 2
Doboj
|
21.11.2020 15:00 | ORK Borac | 44 : 26 | Sloga 2 |
Čelinac
Čelinac
|
|
Kozara 2
Gradiška
|
21.11.2020 20:00 | Čelinac | 27 : 25 | Kozara 2 | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Prijedor 2
Prijedor
|
21.11.2020 16:00 | Laktaši | 28 : 18 | Prijedor 2 |
Čelik Junior
Zenica
|
|
Bosna TS
Tešanj
|
21.11.2020 18:00 | Čelik Junior | 34 : 21 | Bosna TS | ||||||
Sana 7
Sanski Most
|
|
Čelik
Zenica
|
21.11.2020 18:00 | Sana 7 | 28 : 36 | Čelik |
Briješće
Sarajevo
|
|
Goražde
Goražde
|
21.11.2020 18:00 | Briješće | 31 : 35 | Goražde |
Grude
Grude
|
|
Hadžići
Hadžići
|
21.11.2020 20:30 | Grude | 32 : 29 | Hadžići | ||||||
Mira
Prijedor
|
|
Borac
Banjaluka
|
21.11.2020 20:30 | Mira | 31 : 31 | Borac | ||||||
Katarina
Mostar
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
21.11.2020 20:30 | Katarina | 27 : 38 | Krivaja |
Mornar 7
Bar
|
|
Komovi
Andrijevica
|
21.11.2020 | Mornar 7 | 29 : 22 | Komovi | ||||||
Zeta
Podgorica
|
|
Podgorica 2013
Podgorica
|
21.11.2020 | Zeta | 23 : 25 | Podgorica 2013 | ||||||
Berane 2002
Berane
|
|
Ulcinj
Ulcinj
|
21.11.2020 | Berane 2002 | 27 : 31 | Ulcinj |