XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 168 utakmica za dan
Subota, 14 Novembar 2020

Fudbal

14.11.2020 13:00 Leotar 4 : 0 Slavija
14.11.2020 13:00 Borac 0 : 3 Tekstilac
14.11.2020 13:00 Jedinstvo 2 : 4 Drina
14.11.2020 13:00 Ljubić 1 : 2 Modriča
14.11.2020 13:00 Podrinje 0 : 2 Zvijezda 09
14.11.2020 13:00 Kozara 3 : 1 Sutjeska
14.11.2020 13:00 Sloga 0 : 0 Željezničar
14.11.2020 13:00 Rudar Prijedor 1 : 0 Sloboda
14.11.2020 13:00 Loznica 4 : 4 Borac 1926
14.11.2020 13:00 Železničar (P) 0 : 3 IMT
14.11.2020 13:00 GFK Dubočica 0 : 0 RFK Grafičar
14.11.2020 13:00 Famos 0 : 1 Bratstvo
14.11.2020 13:00 Trebava 3 : 2 Željezničar
14.11.2020 13:00 Rudar 1925 1 : 2 Tabanci
14.11.2020 13:00 13 Skojevki 5 : 0 Kozara
14.11.2020 13:00 Biseri 3 : 3 Polet
14.11.2020 13:00 Torpedo 5 : 1 Omladinac
14.11.2020 13:00 Borac (Šibovska) 1 : 2 Laminci
14.11.2020 13:00 Kalemi 1 : 3 Sloboda
14.11.2020 13:00 Potkozarje 1 : 3 Sloga DIPO
14.11.2020 13:00 Župa 1 : 1 Borac (Mašići)
14.11.2020 13:00 Mladi Krajišnik 2 : 2 Obradovac
14.11.2020 15:00 Velež (Mostar) 0 : 1 Široki Brijeg
14.11.2020 13:30 Rudar 1 : 0 GOŠK
14.11.2020 13:30 Čapljina 1 : 1 Travnik
14.11.2020 13:30 Igman 1 : 2 TOŠK
14.11.2020 13:30 Goražde 1 : 2 Zvijezda
14.11.2020 13:30 Orašje 4 : 1 Jedinstvo
14.11.2020 13:30 Mramor 2 : 4 Odžak 102
14.11.2020 13:30 Lokomotiva 0 : 5 Orahovica 74
14.11.2020 13:30 Bosna (K) 2 : 0 Dizdaruša
14.11.2020 13:30 Mladost 3 : 0 Seona
14.11.2020 13:30 Krivaja 0 : 3 Stupčanica
14.11.2020 13:30 Rudar 2 : 3 Usora
14.11.2020 13:30 UNIS 0 : 2 Natron
14.11.2020 13:30 Tomislav 4 : 0 Stolac
14.11.2020 13:30 Sloga (P) 1 : 0 Mladost (S)
14.11.2020 13:30 Sloga 2 : 1 Mladost (GŽ)
14.11.2020 13:30 Omazići 1937 3 : 0 Napredak
14.11.2020 13:30 Mladost (Solina) 4 : 0 Budućnost
14.11.2020 12:00 Novi Grad 0 : 2 Slavija
14.11.2020 12:00 Čelik 7 : 0 Borac
14.11.2020 12:00 Radnik 8 : 0 Natron
14.11.2020 12:00 TOŠK 2 : 1 Fortuna
14.11.2020 12:00 Kiseljak 4 : 1 Žepče
14.11.2020 13:00 Zrinjski 3 : 1 Sloboda
14.11.2020 13:00 Sarajevo 9 : 0 Velež
14.11.2020 13:00 Široki Brijeg 2 : 3 Borac
14.11.2020 13:00 Krupa 0 : 2 Radnik
14.11.2020 13:00 Tuzla Siti 3 : 1 Olimpik
14.11.2020 13:00 Željezničar 6 : 1 Mladost
14.11.2020 10:00 Novi Grad 1 : 5 Slavija
14.11.2020 10:00 Krivaja 0 : 6 Romari
14.11.2020 10:00 Čelik 4 : 0 Borac
14.11.2020 10:00 Iskra 5 : 1 Vis Simm Bau
14.11.2020 10:00 Radnik 2 : 2 Natron
14.11.2020 10:00 TOŠK 3 : 4 Fortuna
14.11.2020 10:00 FK Vitez 1 : 5 Travnik
14.11.2020 10:00 Kiseljak 1 : 0 Žepče
14.11.2020 11:30 Laktaši 3 : 0 Omarska
14.11.2020 11:00 Željezničar 6 : 0 Mladost
14.11.2020 11:00 Zrinjski 2 : 2 Sloboda
14.11.2020 11:00 Široki Brijeg 4 : 0 Borac
14.11.2020 11:00 Krupa 1 : 2 Radnik
14.11.2020 11:00 Sarajevo 4 : 0 Velež
14.11.2020 12:00 Tuzla City 1 : 0 Olimpik
14.11.2020 10:00 Polet 1926 0 : 1 Modriča Alfa
14.11.2020 10:00 Sloga 5 : 0 Sloboda
14.11.2020 10:00 Mineral 3 : 2 Borac
14.11.2020 10:00 Ljubić 3 : 3 Željezničar
14.11.2020 10:00 Rudar Prijedor 1 : 0 Proleter
14.11.2020 10:00 OFK Spartak 2013 5 : 0 Borac
14.11.2020 10:00 Tekstilac Kort 0 : 2 Željezničar Sport team
14.11.2020 15:00 Laktaši 9 : 0 Omarska
14.11.2020 10:00 Lauš 3 : 0 Vrbas
14.11.2020 11:30 Kozara 6 : 1 Radnik Urije
14.11.2020 11:30 Polet 1926 0 : 5 Modriča Alfa
14.11.2020 11:30 Mineral/Sporting 11 : 0 Borac (KD)
14.11.2020 11:30 Ljubić 5 : 0 Željezničar
14.11.2020 11:30 Rudar Prijedor 2 : 0 Proleter
14.11.2020 11:30 OFK Spartak 2013 2 : 2 Borac (BL)
14.11.2020 11:30 Tekstilac 0 : 6 Željezničar Sport Team
14.11.2020 10:00 Lokomotiva 3 : 0 Višići
14.11.2020 10:00 Rama 3 : 0 Iskra
14.11.2020 10:00 Sport talent 8 : 0 Klis
14.11.2020 10:00 Velež 2 : 0 Cim
14.11.2020 13:30 TSC 1 : 3 Sloga
14.11.2020 13:30 Zemun 1 : 2 Kolubara
14.11.2020 13:30 Spartak 5 : 0 Požarevac
14.11.2020 13:30 Mašinac Trejs 2 : 0 Radnički 1923
14.11.2020 13:00 Mladost 2015 2 : 3 Cvetex

Futsal

14.11.2020 20:00 GFC Sarajevo 5 : 5 Policajac
14.11.2020 17:00 Brotnjo 6 : 2 Sloga
14.11.2020 16:00 Bosna Kompred 4 : 2 Seljak
14.11.2020 17:30 Iskra Vrbas 7 : 2 Konjic
14.11.2020 20:00 Neimar 5 : 1 Žepče
14.11.2020 19:00 Lilium 1 : 6 Banovići
14.11.2020 18:00 Pruška 3 : 5 Studentski dom
14.11.2020 18:00 Nikšić 6 : 9 Gorštak
14.11.2020 18:00 Ulcinj 6 : 6 Brskovo
14.11.2020 15:30 Bajo Pivljanin 3 : 1 Kataro 2019

Košarka

14.11.2020 17:00 Cibona 75 : 82 Partizan NIS
14.11.2020 11:00 Sloboda 92 : 90 Spars Realway
14.11.2020 15:00 Rabotnički 82 : 77 Lovćen 1947 Bemax
14.11.2020 20:00 Mladost 69 : 81 Spars
14.11.2020 20:00 Čapljina 95 : 68 Borac
14.11.2020 17:00 Bosna Royal 66 : 78 Čelik
14.11.2020 20:00 Bratunac 82 : 67 Zrinjski
14.11.2020 19:00 Prijedor Spartak 66 : 71 Rogatica
14.11.2020 19:00 Sokolac 63 : 86 Mladost Buldogs
14.11.2020 19:00 Sutjeska 77 : 71 Drina Princip
14.11.2020 18:00 Sutomore 93 : 86 Rudar
14.11.2020 18:00 Milenijum 78 : 55 Akademik
14.11.2020 18:30 Nikšić : Budućnost
14.11.2020 18:30 Primorje 55 : 74 Podgorica

Odbojka

14.11.2020 18:00 Gacko : Gradiška
14.11.2020 20:00 Crvena zvijezda 3 : 0 Drina
14.11.2020 15:00 Jahorina 0 : 3 Tempo
14.11.2020 19:00 Gradina-Herceg 3 : 0 Krivaja
14.11.2020 19:00 Galeb 3 : 0 Sloboda
14.11.2020 18:00 Smeč 1 : 3 Igman
14.11.2020 18:00 Sloboda Tuzlafarm 0 : 3 Mostar
14.11.2020 18:00 Gacko 3 : 1 BL Volley
14.11.2020 18:00 Jahorina 0 : 3 Bimal-Jedinstvo
14.11.2020 18:00 Goražde 3 : 1 Kula Gradačac
14.11.2020 18:00 Glasinac 2 : 3 Radnik
14.11.2020 18:00 Slavija 1 : 3 Libero
14.11.2020 18:00 Hercegovac 3 : 1 ŽOK Leotar
14.11.2020 17:00 Prijedor 3 : 0 Balkana MP
14.11.2020 17:00 Kotor Varoš 3 : 1 Vožd
14.11.2020 17:30 Bratunac 3 : 0 Modriča
14.11.2020 18:30 Bosna 2 : 3 Orašje
14.11.2020 18:30 Kakanj 3 : 0 Bihać
14.11.2020 18:30 Gradina-Herceg 0 : 3 Napredak
14.11.2020 18:30 Ilijaš 0 : 3 Centar ORT
14.11.2020 17:00 Sloboda 2 0 : 3 Smeč DN
14.11.2020 17:00 Kula-Gradačac 2 1 : 3 Lami
14.11.2020 17:00 Smeč 2 0 : 3 Stars
14.11.2020 18:30 Luka Bar 3 : 0 Budućnost
14.11.2020 18:30 Rudar 0 : 3 Galeb
14.11.2020 18:30 Albatros 3 : 0 Gimnazijalac

Rukomet

14.11.2020 18:00 Bosna 28 : 34 Konjuh
14.11.2020 18:00 Slavija 27 : 20 Iskra
14.11.2020 18:00 Gračanica 31 : 25 Sloboda
14.11.2020 18:00 Derventa 32 : 42 Sloga (Do)
14.11.2020 18:00 Maglaj 27 : 40 Borac M:TEL
14.11.2020 18:00 Leotar 29 : 28 Sloga (GV - U)
14.11.2020 18:00 Lokomotiva 24 : 33 Izviđač
14.11.2020 Sloga 25 : 39 Srbac
14.11.2020 00:00 Teslić 33 : 35 Laktaši
14.11.2020 00:00 Čelinac 30 : 34 Srednjoškolac
14.11.2020 18:00 Krajina 25 : 43 Gradačac
14.11.2020 18:00 Goražde 27 : 40 Bosna
14.11.2020 18:00 Zrinjski 23 : 21 Čapljina
14.11.2020 18:00 RK Respect 38 : 35 Izviđač CO 2
14.11.2020 18:00 Partizan 1949 23 : 25 Lovćen
14.11.2020 18:00 Berane 1948 30 : 27 Danilovgrad
14.11.2020 18:00 Komovi 29 : 22 Jedinstvo
14.11.2020 18:00 Rudar 28 : 27 Mornar 7
14.11.2020 16:00 Berane 1948 23 : 23 Danilovgrad
14.11.2020 16:00 Komovi 26 : 25 Jedinstvo
14.11.2020 16:00 Rudar 19 : 28 Mornar 7
14.11.2020 18:30 Katarina 24 : 52 Grude
14.11.2020 18:30 Goražde 21 : 24 Hadžići
14.11.2020 17:00 Feniks 30 : 25 Nikšić
14.11.2020 Ulcinj 26 : 32 Mornar 7
14.11.2020 Berane 2002 36 : 38 Podgorica 2013
14.11.2020 Zeta 17 : 21 Komovi