XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 165 utakmica za dan
Nedelja, 22 Novembar 2020

Fudbal

22.11.2020 13:30 Široki Brijeg 5 : 0 Radnik
22.11.2020 17:30 Vojvodina 0 : 2 Crvena zvezda
22.11.2020 16:00 Zlatibor 1 : 0 OFK Bačka
22.11.2020 13:00 Dinamo 1 : 0 Radnički (SM)
22.11.2020 13:00 Kabel 2 : 2 GFK Jagodina
22.11.2020 13:00 OFK Žarkovo 1 : 0 Trayal
22.11.2020 14:30 Obilić 2 : 3 Budućnost Red Star
22.11.2020 14:30 Jedinstvo 2 : 1 OFK Brezik
22.11.2020 14:30 Grčica 2 : 0 Crvena zvijezda
22.11.2020 14:30 Slijepčevići 4 : 2 Majevica
22.11.2020 14:30 Zadrugar 1 : 2 Strijelac
22.11.2020 14:30 Jugović 0 : 0 Mladost 2003
22.11.2020 14:30 Mladost (Lončari) 3 : 1 Mladost (Sandići)
22.11.2020 14:30 Gredice 1 : 0 Borac
22.11.2020 13:30 Mladost (D) 2 : 1 Hajduk
22.11.2020 13:30 Mladost (DS) 2 : 0 Sloga (T)
22.11.2020 13:30 Bok 3 : 0 Frankopan
22.11.2020 13:30 Mladost (S) 3 : 1 Vitanovići 78
22.11.2020 13:30 Mladi zadrugar 3 : 1 Sloga (P)
22.11.2020 13:30 Kostrč 3 : 2 19 srpanj
22.11.2020 13:30 Napredak 1 : 1 Dragovoljac
22.11.2020 13:30 Čelić 2 : 2 Mladost (B)
22.11.2020 13:30 Ingram 5 : 4 Trešnjevka
22.11.2020 13:30 Polet 2 : 2 Mladost 78
22.11.2020 13:30 Vražići 92 2 : 0 Jedinstvo 1952
22.11.2020 13:30 Omladinac 68 3 : 1 Jedinstvo
22.11.2020 13:30 Mladost (GŽ) 2 : 3 Mladost (K)
22.11.2020 13:30 Rijeka 4 : 0 Doboj Istok
22.11.2020 15:00 Špionica 1953 2 : 0 Podrinje
22.11.2020 15:00 Bukovik 2 : 0 Pribava
22.11.2020 15:00 25 maj 3 : 0 Stjepan Polje
22.11.2020 15:00 Željezničar 5 : 1 Polet
22.11.2020 15:00 Rudar 2 : 0 DSK
22.11.2020 15:00 Mladost (P) 3 : 2 Sloga
22.11.2020 15:00 BSK 0 : 3 Mladost (D)
22.11.2020 13:30 Rainci 2 : 1 Krušik
22.11.2020 13:30 Partizan 3 : 0 Mladost (Suha)
22.11.2020 13:30 Budućnost 2 : 4 Slatina
22.11.2020 13:30 Napredak 3 : 2 Mladost (Solina)
22.11.2020 13:30 Srnica 3 : 2 Omazići 1937
22.11.2020 13:30 Rudar 2 : 3 Grivice
22.11.2020 13:30 Ograđenovac 3 : 0 Izbor
22.11.2020 13:30 Trebava 3 : 0 Sloboda
22.11.2020 13:30 Graničar 2 : 0 Voćar
22.11.2020 13:30 Mionica 85 4 : 1 Napredak
22.11.2020 13:30 Željezničar 2 : 2 OFK Međiđa
22.11.2020 13:30 Koraj 2 : 1 Biberovo Polje
22.11.2020 13:30 12 decembar 2 : 1 OFK Vida
22.11.2020 13:00 Arsenal 3 : 2 Jedinstvo
22.11.2020 13:00 Kom 0 : 2 Igalo
22.11.2020 13:00 Grbalj 1 : 0 Ibar
22.11.2020 13:00 Berane 3 : 0 Drezga
22.11.2020 13:00 Bokelj 0 : 0 Mornar
22.11.2020 13:00 Fulham 2 : 3 Everton
22.11.2020 15:00 Sheffield United 0 : 1 West Ham United
22.11.2020 17:30 Leeds United 0 : 0 Arsenal
22.11.2020 20:15 Liverpool 3 : 0 Leicester City
22.11.2020 21:00 Deportivo Alavés 2 : 2 Valencia
22.11.2020 14:00 Eibar 0 : 0 Getafe
22.11.2020 16:15 Cádiz 0 : 1 Real Sociedad
22.11.2020 18:30 Granada 1 : 3 Real Valladolid
22.11.2020 15:30 Freiburg 1 : 3 Mainz 05
22.11.2020 18:00 Köln 1 : 2 Union Berlin
22.11.2020 17:00 Angers SCO 0 : 1 Olympique Lyonnais
22.11.2020 15:00 Dijon 0 : 1 Lens
22.11.2020 21:00 Lille 4 : 0 Lorient
22.11.2020 15:00 Montpellier 4 : 3 Strasbourg
22.11.2020 13:00 Nantes 1 : 1 Metz
22.11.2020 15:00 Reims 0 : 1 Nîmes
22.11.2020 12:30 Fiorentina 0 : 1 Benevento
22.11.2020 15:00 Internazionale 4 : 2 Torino
22.11.2020 20:45 Napoli 1 : 3 Milan
22.11.2020 15:00 Roma 3 : 0 Parma
22.11.2020 15:00 Sampdoria 1 : 2 Bologna
22.11.2020 18:00 Udinese 1 : 0 Genoa
22.11.2020 15:00 Hellas Verona 0 : 2 Sassuolo
22.11.2020 13:30 Željezničar 1 : 2 Zrinjski
22.11.2020 11:30 Željezničar 3 : 1 Zrinjski
22.11.2020 12:00 Osijek 11 : 0 Marjan
22.11.2020 12:00 Viktorija 0 : 3 Agram
22.11.2020 14:00 Donat 2 : 0 Neretva

Futsal

22.11.2020 18:00 Mostar SG 7 : 3 GFC Sarajevo
22.11.2020 18:00 Zrinjski 9 : 6 Kaskada
22.11.2020 19:00 Sloga 4 : 4 Bosna Kompred
22.11.2020 19:00 Doboj 8 : 2 Kotor Varoš
22.11.2020 18:00 Ugljevik 11 : 9 Nevesinje
22.11.2020 16:00 Ljubinje 12 : 12 Tango
22.11.2020 16:00 Leotar 5 : 3 Jahorina
22.11.2020 19:30 Čelinac 5 : 2 Student
22.11.2020 19:30 Viktorija 6 : 2 Kneževo
22.11.2020 19:30 Starčevica 3 : 8 Sokrates
22.11.2020 19:30 Dubica 5 : 5 Kozara
22.11.2020 16:00 Derventa 4 : 6 Radnik Siti
22.11.2020 Brod 9 : 4 Ljubić
22.11.2020 16:30 Konjic 2 : 5 Neimar
22.11.2020 19:00 Mostarske Kiše 2 : 1 Čulin Mlin
22.11.2020 19:00 Sparta 14 : 0 Rudnik

Košarka

22.11.2020 17:00 Budućnost VOLI 87 : 68 Cibona
22.11.2020 19:00 Cedevita Olimpija 103 : 92 Igokea
22.11.2020 20:00 Široki 86 : 74 Mladost
22.11.2020 19:00 Budućnost BN 78 : 72 Drina Princip
22.11.2020 19:00 Student Igokea 76 : 56 Prijedor Spartak
22.11.2020 18:00 Partizan Grave 66 : 87 Kozara
22.11.2020 18:00 Lijevče 66 : 51 Una
22.11.2020 18:00 Stars Basket 92 : 56 Hunters
22.11.2020 18:00 SKK Borac 1947 : OKK Borac Mako Print
22.11.2020 18:00 Borac 72 65 : 89 Ušće
22.11.2020 18:00 Mladost (MG) 85 : 54 Mladost (KV)
22.11.2020 18:30 Best 86 : 85 Derventa
22.11.2020 18:30 Rudar 83 : 53 Zvornik Basket
22.11.2020 18:00 Rudar 50 : 103 Milenijum
22.11.2020 16:00 Orlovi 73 : 69 Cinkarna Celje
22.11.2020 18:00 Leotar 03 90 : 71 Jedinstvo Dženeks
22.11.2020 19:30 Ušće 65 : 60 Budućnost
22.11.2020 18:30 Sloboda 64 : 69 Mladost Basket Una

Odbojka

22.11.2020 17:30 Ilidža 3 : 1 Olovo
22.11.2020 17:00 Bosna 0 : 3 Ilijaš
22.11.2020 17:00 Breza 1934 2 : 3 Block Out
22.11.2020 18:00 Bimal-Jedinstvo 3 : 0 Gacko
22.11.2020 18:30 Ilidža 1 : 3 Alipašino Polje
22.11.2020 18:30 Smeč 3 : 0 Volley
22.11.2020 18:30 Vogošća 2 : 3 Ilijaš
22.11.2020 18:30 Čapljina 1 : 3 Troglav
22.11.2020 15:00 Turbina 0 : 3 Breza 1934
22.11.2020 15:00 Student 0 : 3 Željezara
22.11.2020 14:00 Modriča 3 : 2 Gradiška
22.11.2020 14:00 Crvena zvijezda 0 : 3 Borac
22.11.2020 11:00 Prijedor 0 : 3 Smeč
22.11.2020 14:30 Banjaluka volej 2 : 3 Vožd Prijedor
22.11.2020 11:00 Balkana MP 3 : 0 Pliva
22.11.2020 15:00 Panter 3 : 0 Ukrina
22.11.2020 14:30 Tempo 0 : 3 Bimnal Jedinstvo
22.11.2020 12:30 Tempo 0 : 3 Modriča
22.11.2020 12:00 Crvena zvijezda 3 : 0 Bimnal Jedinstvo
22.11.2020 13:00 Rudar 0 : 3 Bratunac
22.11.2020 12:00 Libero 3 : 0 Net
22.11.2020 14:30 Slavija 3 : 0 Jahorina
22.11.2020 12:00 Stakorina : Rudo
22.11.2020 13:00 Maglić 3 : 1 He na Drini
22.11.2020 14:00 ŽOK Leotar 3 : 0 Hercegovac
22.11.2020 17:00 Velež 3 : 0 OOK Leotar

Rukomet

22.11.2020 18:00 Bijeljina 31 : 26 Jedinstvo 2015
22.11.2020 18:00 Višegrad 39 : 31 Kozara (KD)
22.11.2020 17:00 Mladost 33 : 28 Prijedor
22.11.2020 15:00 ORK Sava Brod 2019 15 : 40 Srednjoškolac
22.11.2020 17:00 Kaluđer 29 : 38 Borac M:TEL 2
22.11.2020 18:00 Srbac 38 : 30 Teslić
22.11.2020 14:00 Derventa 2 35 : 21 Sloga
22.11.2020 18:00 Žepče 26 : 25 Travnik
22.11.2020 18:00 Jajce 35 : 27 Kakanj
22.11.2020 18:00 Gradačac 51 : 31 Donji Vakuf
22.11.2020 18:00 Rudar 31 : 22 Krajina
22.11.2020 18:00 Izviđač CO 2 30 : 19 Vogošča Poljine Hills 2
22.11.2020 18:00 Čapljina 25 : 25 RK Respect
22.11.2020 18:00 Velež 35 : 22 Zrinjski
22.11.2020 18:00 Bosna 33 : 22 Međugorje
22.11.2020 20:30 Zrinjski 18 : 19 Goražde
22.11.2020 20:30 Izviđač 33 : 27 Knežopoljka
22.11.2020 18:00 Radnik 24 : 28 Dubica
22.11.2020 18:00 Borac 2 28 : 28 Doboj
22.11.2020 18:00 Borja 20 : 40 Leotar
22.11.2020 18:00 Nestro grupa Brod 8 : 46 Rogatica
22.11.2020 13:00 Levalea 2010 31 : 27 Feniks
22.11.2020 18:00 Trebjesa 26 : 22 Rudar
22.11.2020 16:00 Tivat 22 : 20 Nikšić