0 : 0

Svonsi izbjegao Ŕokantan poraz, kiksevi Brentforda i Votforda

17.04.2021 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Svonsia odigrali su 2-2 sa Vikombom u 42. kolu ČempionÅ”ipa.

U prvom poluvremenu bilo je prilika sa obje strane ali nije bilo golova. Detalj koji vrijedi izdvojiti desio se u devetoj minuti, kada se povrijedio Andre Aju i morao je izaći iz igre. U nastavku susreta, pravi Å”ok za ''Labudove''. Golovima Muskvea i Meklirija, Vikomb je poveo sa 2-0. Golom Lova iz penala i Kulena, Svonsi je doÅ”ao do 2-2. Ipak, domaći nisu imali snage za potpuni preokret pa je ostalo 2-2.

Do pobjede nije doÅ”ao ni Brentford jer je na svom terenu odigrao 0-0 sa Milvolom. U prvom poluvremenu nije bilo većih prilika. I Brentford i Milvol su pokuÅ”avali ali su sve to bili mahom jalovi pokuÅ”aji. U nastavku susreta, domaći su bili dominantni ali nisu uspjeli doći do pogotka i pobjede.

Od ekipa iz vrha kiksirao je i Votford. ''StrŔljenovi'' su poraženi na gostovanju u Lutonu a jedini pogodak postigao je Kolins iz penala.

Ovi rezultati znače da je Norič i definitivno osigurao jednu od prve dvije pozicije pa se ''Kanarinci'' vraćaju u Premijer ligu.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Championship Swansea City Wycombe Wanderers